09 августа 2018

Чи є сенс придбати нежитлове приміщення

Шановні бізнес-леді і просто мами, як вважаєте, чи є сенс придбавати нежитлове приміщення під міні дитсадок або розвиваючий центр для дошкільнят (або як «продльонку» для молодших класів) в новому житловому комплексі в передмісті Києва. Є тисяч 30 під бізнес, я юрист, але маю 2 дітей і вагітна третьою дитиною.
Аноним НаВсеГда 09 августа 2018
Є сенс
автор Майданщица 09 августа 2018
Чи придбати там же 15 метрів під надання юридичних послуг, за 12 тис.
Дядя Жора 09 августа 2018
Ответ дляМайданщица
Чи придбати там же 15 метрів під надання юридичних послуг, за 12 тис.
Краще під юрпослуги
Послушная 09 августа 2018
Есть смысл, даже если Вы сами ничего не сможете открыть, то здавать в оренду тоже очень выгодно. Считаю что лучше метражом побольше, а то если юруслуги не захотите потом открыть - то 15 метров будет сложнее сдать в оренду, не всегда есть спрос на такую маленькую площадь.
Дюймовочка 09 августа 2018
А где ищите? Как раз продаём помещение с ремонтом. 47 квадратов, Софиевская Борщаговка
Аноним НаВсеГда 09 августа 2018
Ответ дляПослушная
Есть смысл, даже если Вы сами ничего не сможете открыть, то здавать в оренду тоже очень выгодно. Считаю что лучше метражом побольше, а то если юруслуги не захотите потом открыть - то 15 метров будет сложнее сдать в оренду, не всегда есть спрос на такую маленькую площадь.
на маленькую спрос есть всегда, они дешевле.
автор Майданщица 09 августа 2018
Ответ дляДюймовочка
А где ищите? Как раз продаём помещение с ремонтом. 47 квадратов, Софиевская Борщаговка
Дякую, мені ближче Вишгород. Є у мене приміщення в іншому передмісті далеко їздити.
Лунтик-паунтик 09 августа 2018
есть смысл. Не получится - будет сдавать. Коммерческая недвижимость в хоршем месте хорошо оплачивается)
автор Майданщица 09 августа 2018
Ответ дляПослушная
Есть смысл, даже если Вы сами ничего не сможете открыть, то здавать в оренду тоже очень выгодно. Считаю что лучше метражом побольше, а то если юруслуги не захотите потом открыть - то 15 метров будет сложнее сдать в оренду, не всегда есть спрос на такую маленькую площадь.
Не зовсім так. У мене є приміщення під юридичні послуги , площа 70 метрів, за нього під оренду пропонують 21 тис., як адвокат я зароблю 50 тис. , але зараз не маю можливості цим займатися.
Лунтик-паунтик 09 августа 2018
Ответ дляАноним НаВсеГда
на маленькую спрос есть всегда, они дешевле.
мы сейчас ищем до 20 м в харькове в центре и у метро. Нет предложений! Есть полно 40-60-100 м на несколько комнат... а нам этого много на 2-3 сотрудника...
автор Майданщица 09 августа 2018
Ответ дляЛунтик-паунтик
есть смысл. Не получится - будет сдавать. Коммерческая недвижимость в хоршем месте хорошо оплачивается)
те, що я надивилася, мабуть, не можна назвати прямо таки хорошим місцем. Не знаю. Треба думати, просто юридичний бізнес це завжди присутность, а садочок це 2 години особиста присутність і 2 години на телефони (це я так думаю, може і не правильно).
автор Майданщица 09 августа 2018
Ответ дляЛунтик-паунтик
мы сейчас ищем до 20 м в харькове в центре и у метро. Нет предложений! Есть полно 40-60-100 м на несколько комнат... а нам этого много на 2-3 сотрудника...
Я дивлюсь в новобудові, де ще все не розпродано.
Фекла Персиковна 09 августа 2018
Ответ дляМайданщица
Я дивлюсь в новобудові, де ще все не розпродано.
Это риски. У нас в новострое тоже на первом этаже купили нежилые помещения. А все жильцы и ОСББ решили закрыть территорию. Вот 3 года эти помещения стоят пустуют. На закрытой территории никто не хочет никакой бизнес вести)
Инста_Богиня 09 августа 2018
Ответ дляМайданщица
те, що я надивилася, мабуть, не можна назвати прямо таки хорошим місцем. Не знаю. Треба думати, просто юридичний бізнес це завжди присутность, а садочок це 2 години особиста присутність і 2 години на телефони (це я так думаю, може і не правильно).
садочок це добре, якщо ви самі можете цим займатись, любите дітей.. або є знайомі педагоги, в іншому випадку, складно.. підібрати гарний персонал що вміє працюватиз дітьми - проблема. І треба постійно все контролювати. В мене знайомі відкрили, може це і прибутково, але багато нюансів.
Некомильфо 15 августа 2018
Ответ дляМайданщица
Я дивлюсь в новобудові, де ще все не розпродано.
Ми ходимо до приватного дитячого садочка, власниця якого нотаріус. Вона наймає директора і та керує. Власниця тільки приїзжає за грошима. Так що вирішувати тільки Вам. Але б я радила купити приміщення під садок..