09 августа 2018

Що б зробили ви (ситуація на екскалаторі)?

Відбулась неприємна для мене ситуація сьогодні.
Супермаркет. Один з трьох довжелезних екскалаторів. Зайшла на нього з дитиною, що сиділа в машинці-тачці і мамою. Машинка-тачка такого типу як на фото. Тільки не нова. Довжина її близько 1,75 метра і тому повертати і маневрувати важко. На екскалатор тачку заводять завжди по центру (дитячий відділ на другому поверсі, який реально на висоті четвертого - стеля там ого-го). Між машинкою і обмежувальним склом залишилось сантиметрів 20-25. І тут на самому верху екскалатора ззаду мене починає просуватись жінка, що хотіла обігнати нас і пройти в ці 25 см. Тачку посунути нереально, бо технічно неможливо (її колеса створені так що повністю блокуються на екскалаторі).
І ось що б ви робили? Пропустили людину і наражали на небезпеку свою дитину, бо зачеплять сумками-пакунками-задницею, або блокували прохід людини і не пускали?
Як вона закінчилась напишу завтра зранку, тому що хочется почути як би інші поступили...
Результат:
вже голосів: 1712
1519 (88.73%) Не пропустила
193 (11.27%) Пропустила
bejalla 09 августа 2018
О у вас проблемы
bejalla 09 августа 2018
Вы как первый раз в жизни в метро,на экскаваторе,в магазине.Вы не знаете как себя вести в такой ситуации,я представляю вам за рулем
Чудо Ф_ф КеДаХ 09 августа 2018
Такой странный опрос... я в таких ситуациях стараюсь стать так, чтобы могли пройти люди. Если это просто технически невозможно, то и претензий нет. Все ждут, пока доедут.
Засомневаю 09 августа 2018
И ждать ответа до утра?
Капец
Ms. Dolly 09 августа 2018
Я терен 4 распыляю и бегу в другую сторону
Я инженер, меряю от 1 09 августа 2018
И так понятно что вы никого не пропустили. Еще наверное и спустили спещащую легким движением ноги - в обратном направлении.
СирОжино пирОжино 09 августа 2018
Не зрозуміло, про яку небезпеку йде мова.
Складається враження, що ця небезпека надумана.
Засомневаю 09 августа 2018
Ответ дляMs. Dolly
Я терен 4 распыляю и бегу в другую сторону
На эскалаторе - только вверх
Ms. Dolly 09 августа 2018
Я служу Кхалиси
автор Ра ру ра ру ра 09 августа 2018
Ответ дляbejalla
О у вас проблемы
Проблема в тому, що моє рішення не співпало з рішенням моєї матері. І вона на мене розсердилась. І ось я думаю, можливо я не права?
мААААсквичка 09 августа 2018
что за диллема у вас была???прям незадача)))
Царевна Лягушка 09 августа 2018
Изначально становиться так, чтоб люди могли пройти. И не устраивать трагедию, если мимо вашего ребенка кто-то пройдет.
автор Ра ру ра ру ра 09 августа 2018
Ответ дляЗасомневаю
И ждать ответа до утра?
Капец
Тому що для мене важлива не оцінка мого рішення, а як би інші діяли. Щоб зрозуміти ситуацію.
ФФФФристайла 09 августа 2018
А сколько по времени нужно проехать на второй этаж ? Пол минуты или больше?) Или там что-то бесплатно раздавали и эта женщина так спешила успеть ?
И вопрос к вам :вы могли просто попросить эту женщину потерпеть 30 секунд ?
ТелаЧьи нежноСти 09 августа 2018
Конечно же не подвергала бы ребёнка опасности, мало ли кому там пройти надо
_ХАТШЕПСУТ_ 09 августа 2018
не пёрлась бы на эскалатор телегой
так что не голосую
СирОжино пирОжино 09 августа 2018
Ответ дляРа ру ра ру ра
Проблема в тому, що моє рішення не співпало з рішенням моєї матері. І вона на мене розсердилась. І ось я думаю, можливо я не права?
Про яку небезпеку дитині іде мова?
Людина ж не буде сумку в машинку чи інші речі туди пхати.

Яжмама = яжемать
автор Ра ру ра ру ра 09 августа 2018
Ответ дляСирОжино пирОжино
Не зрозуміло, про яку небезпеку йде мова.
Складається враження, що ця небезпека надумана.
Як людина влізе в 20-25 см? І притулятись буде не до нерухомого скла, а до машинки і дитини.
ФФФФристайла 09 августа 2018
Ответ дляРа ру ра ру ра
Проблема в тому, що моє рішення не співпало з рішенням моєї матері. І вона на мене розсердилась. І ось я думаю, можливо я не права?
Какой такой матери ? У ребенка две матери ? Поясните , ничего не пойму где чья мать
Мини-бикини 09 августа 2018
Ответ для_ХАТШЕПСУТ_
не пёрлась бы на эскалатор телегой
так что не голосую
Вы б на руках ее занесли?
ФФФФристайла 09 августа 2018
Ответ дляРа ру ра ру ра
Як людина влізе в 20-25 см? І притулятись буде не до нерухомого скла, а до машинки і дитини.
И что с машинкой может случиться
4мама 09 августа 2018
Та пристрелить сразу чтоб не мучалась - какие могут быть еще варианты
автор Ра ру ра ру ра 09 августа 2018
Ответ дляЦаревна Лягушка
Изначально становиться так, чтоб люди могли пройти. И не устраивать трагедию, если мимо вашего ребенка кто-то пройдет.
Ви знайомі з цими машинками? Вони дуже широкі! І уїхати на екскалатор скраю неможливо, бо дуже важко повертати ці машинки, адже колесамайже неповоротні.
_ХАТШЕПСУТ_ 09 августа 2018
Ответ дляФФФФристайла
Какой такой матери ? У ребенка две матери ? Поясните , ничего не пойму где чья мать
ой ну прям вы не поняли
мама автора сделала автору ну ну ну
Дайте подумать 09 августа 2018
Ответ дляЦаревна Лягушка
Изначально становиться так, чтоб люди могли пройти. И не устраивать трагедию, если мимо вашего ребенка кто-то пройдет.
+1
Цыбулька 09 августа 2018
Ни разу не видела тачек на эскалаторе.. даже в эпицентре не попадались
_ХАТШЕПСУТ_ 09 августа 2018
Ответ дляМини-бикини
Вы б на руках ее занесли?
прям завидую остроумию
Мини-бикини 09 августа 2018
Ответ дляФФФФристайла
Какой такой матери ? У ребенка две матери ? Поясните , ничего не пойму где чья мать
Люди, вы читать умеете? Автор написала, что была с ребенком и мамой. И в предложении, которое вы не смогли прочесть, написано - мое решение не совпало с решением МОЕЙ матери
автор Ра ру ра ру ра 09 августа 2018
Ответ дляФФФФристайла
А сколько по времени нужно проехать на второй этаж ? Пол минуты или больше?) Или там что-то бесплатно раздавали и эта женщина так спешила успеть ?
И вопрос к вам :вы могли просто попросить эту женщину потерпеть 30 секунд ?
Ми їхали з другого вниз!!!
Їхати десь хвилину. Нічого нікуди не роздавали. Екскалатор вів вниз до інших відділів величезного Епіцентру.
_ХАТШЕПСУТ_ 09 августа 2018
Ответ дляЦыбулька
Ни разу не видела тачек на эскалаторе.. даже в эпицентре не попадались
+++