14 августа 2018

Пласт.хирург Храпач В. В. Есть здесь его пациенты?

Девочки, среди нас есть счастливчики пациенты Храпача В. В.? Расскажите о нем и что делали? Хочу абдоминопластику... Хочу и боюсь)
Лиленок 14 августа 2018
Ви боїтесь найдосвідченішого пластичного хірурга в Україні? Фактично з нього починалась пластична хірургія в нашій країні. Я бачила його перші операції, знаю його ’самий перший ніс’ - прекрасна робота вже 20 років прикрашає власницю. А вже абдомінопластика - така дрібниця для подібного рівня майстерності.
Аноним_1483 14 августа 2018
Ответ дляЛиленок
Ви боїтесь найдосвідченішого пластичного хірурга в Україні? Фактично з нього починалась пластична хірургія в нашій країні. Я бачила його перші операції, знаю його ’самий перший ніс’ - прекрасна робота вже 20 років прикрашає власницю. А вже абдомінопластика - така дрібниця для подібного рівня майстерності.
А как у него мамопластика ,не знаете?
Лиленок 14 августа 2018
Ответ дляАноним_1483
А как у него мамопластика ,не знаете?
Відмінно. Запросто навіть без імплантів надає хорошої форми.
Не прохожу мимо 14 августа 2018
Ответ дляЛиленок
Ви боїтесь найдосвідченішого пластичного хірурга в Україні? Фактично з нього починалась пластична хірургія в нашій країні. Я бачила його перші операції, знаю його ’самий перший ніс’ - прекрасна робота вже 20 років прикрашає власницю. А вже абдомінопластика - така дрібниця для подібного рівня майстерності.
как раз сидела и думала не только поровнять перегородку, но и сам нос поровнять, а тут Вы с рекомендациями, очень вовремя
Точная копия плова 14 августа 2018
У меня подруга была у него на консультации по поводу ринопластики, во время которой он нечаянно разрисовал ей чехол телефона. Показывал схематически на листике ход операции, а рядом лежал ее телефон.
Подруга не стала рисковать, раз он даже границ листка не видит, сказала, что и руки у него уже дрожат.
Но это ее мнение, ее вообще сложно удовлетворить и операцию она так и не сделала, т.к. у хирурга, который ей понравился, стоимость от 10 тыс. евро
язззззь!!! 14 августа 2018
Він професіонал
Прячусь от Всех 14 августа 2018
А сколько у него стоит ? Я делала, но не у Храпача 1000$, очень довольна осталась
автор всемВсёИмного 14 августа 2018
Ответ дляЛиленок
Ви боїтесь найдосвідченішого пластичного хірурга в Україні? Фактично з нього починалась пластична хірургія в нашій країні. Я бачила його перші операції, знаю його ’самий перший ніс’ - прекрасна робота вже 20 років прикрашає власницю. А вже абдомінопластика - така дрібниця для подібного рівня майстерності.
Абдоминопластика це набагато складніша операція ніж ринопластика! Боюсь не Храпача:), боюсь як перенесу операцію, маю досвід, операції майже кожні два роки і не завжди добре відходжу ((
автор всемВсёИмного 14 августа 2018
Ответ дляПрячусь от Всех
А сколько у него стоит ? Я делала, но не у Храпача 1000$, очень довольна осталась
А у кого делали? 1000 очень дешево, может это миниабдоминопластика или давно было?
Прячусь от Всех 14 августа 2018
Ответ длявсемВсёИмного
А у кого делали? 1000 очень дешево, может это миниабдоминопластика или давно было?
Год назад , ну не мини , но и не макси , что-то среднее )
Лиленок 14 августа 2018
Ответ длявсемВсёИмного
Абдоминопластика це набагато складніша операція ніж ринопластика! Боюсь не Храпача:), боюсь як перенесу операцію, маю досвід, операції майже кожні два роки і не завжди добре відходжу ((
Я про ніс написала, бо я дійсно знайома з власницею його найпершої рінонопластики - ви ж питали про досвід. Це той досвідя, який я бачу роками на щасливій власниці. Решту його робіт бачила або безпосередньо на операції, або на перев’язці, або на фото. Через роки в реалі не бачила.
Анонимчик 14 августа 2018
Я робила міні-абдомінопластику у Бородько Олександра,в 2003 році.У Храпача теж була на консультації,ще була у Валіхновського,Сімонова,Данищука.Тільки Бородько сказав,що мені достатньо міні-абдомінопластики,пуп не потрібно переносити і розрізу невеликого достатньо.Решта рекомендувала здоровенний розріз і сума операції була суттєво вища,бо втручання більше.Результатом задоволена.
автор всемВсёИмного 14 августа 2018
Ответ дляПрячусь от Всех
Год назад , ну не мини , но и не макси , что-то среднее )
У какого доктора?
автор всемВсёИмного 14 августа 2018
Ответ дляЛиленок
Я про ніс написала, бо я дійсно знайома з власницею його найпершої рінонопластики - ви ж питали про досвід. Це той досвідя, який я бачу роками на щасливій власниці. Решту його робіт бачила або безпосередньо на операції, або на перев’язці, або на фото. Через роки в реалі не бачила.
Дякую за інфо
Храпач це моя мрія, але ще не знаю яку озвучить вартість, тут я обмежена трохи... Сьогодні була у одного лікаря, ціна підійшла, а ось консультація не дуже... До цього на Храпача навіть не орієнтувалася, тепер все таки хочу до нього.
автор всемВсёИмного 14 августа 2018
Ответ дляАнонимчик
Я робила міні-абдомінопластику у Бородько Олександра,в 2003 році.У Храпача теж була на консультації,ще була у Валіхновського,Сімонова,Данищука.Тільки Бородько сказав,що мені достатньо міні-абдомінопластики,пуп не потрібно переносити і розрізу невеликого достатньо.Решта рекомендувала здоровенний розріз і сума операції була суттєво вища,бо втручання більше.Результатом задоволена.
Здорово! Вітаю, думаю це була Ваша мрія.... По собі суджу:)
А наскільки відрізнялись ціни? А у Вас був фартук чи в´яла шкіра з розтяжками?
Анонимчик 14 августа 2018
Ответ длявсемВсёИмного
Здорово! Вітаю, думаю це була Ваша мрія.... По собі суджу:)
А наскільки відрізнялись ціни? А у Вас був фартук чи в´яла шкіра з розтяжками?
І фартук,і в´яла шкіра.М´язи були в гарній формі.На той час у всіх цих лікарів ціна на абдомінопластику мало чим відрізнялася.Бородько не став зайвого приписувати(хоча міг) та обійшовся міні-абдомінопластикою,завдяки цьому і вийшло дешевше,між 1000-1500$.
автор всемВсёИмного 14 августа 2018
Ответ дляАнонимчик
І фартук,і в´яла шкіра.М´язи були в гарній формі.На той час у всіх цих лікарів ціна на абдомінопластику мало чим відрізнялася.Бородько не став зайвого приписувати(хоча міг) та обійшовся міні-абдомінопластикою,завдяки цьому і вийшло дешевше,між 1000-1500$.
Клас! Вам пощастило! Зараз так мало інформації про нього, хоча є сайт, але зовсім без прайсу та фото робіт