16 августа 2018

Як тільки авто помию,то в той же день іде дощ(

Теж таке помічали?
Я Главная 16 августа 2018
да, но у меня велосипед
donata30 16 августа 2018
давайте сюда свое авто,я помою
жара уже надоела
Стивена 16 августа 2018
Тоже самое. Причем если на автомойке - нифига. Как вручную- 100%
автор энциклопУдия 16 августа 2018
Ответ дляСтивена
Тоже самое. Причем если на автомойке - нифига. Как вручную- 100%
Я вечером проїхала по мийкам-все зайнято,вручну мила. 120 грн.економії хіба що радують .А зараз дощара у нас(
КлаваЧерепиця 16 августа 2018
Приїжджайте в Миколаїв, я вас прошу!!!
Думаю, півміста вам буде мийку машини по 5 разів на день спонсорувати, аби лише в нас дощ йшов!)
Сили вже нема - майже 23-тя година, на дворі не менше 30 градусів((( Кондиціонер виключила щоб трохи провітрити, вікна відкрила, а з них жаром несе, як від груби(
автор энциклопУдия 16 августа 2018
Ответ дляЯ Главная
да, но у меня велосипед
Все життя мріяла навчитись на велосипеді. Здерті коліна,розбита губа -більше не хочу(. Як вчилась,то позичила в знайомого велосипед і його ще й вкрали потім. Не моє це,мабуть
автор энциклопУдия 16 августа 2018
Ответ дляКлаваЧерепиця
Приїжджайте в Миколаїв, я вас прошу!!!
Думаю, півміста вам буде мийку машини по 5 разів на день спонсорувати, аби лише в нас дощ йшов!)
Сили вже нема - майже 23-тя година, на дворі не менше 30 градусів((( Кондиціонер виключила щоб трохи провітрити, вікна відкрила, а з них жаром несе, як від груби(
А непогана ідея бізнесова. Я вже і слоган рекламний маю:’ хочеш дощ побачити-звіздуй авто херячити ’
F Satis 16 августа 2018
Замечали, вчера окна вымыла и ночью дождь.Хоть и по прогнозу не показывало)
ОйЙой 16 августа 2018
Ответ дляF Satis
Замечали, вчера окна вымыла и ночью дождь.Хоть и по прогнозу не показывало)
О, я представляю, сейчас половина советчиц начнут мыть окна, или машины. Так жара достала.
Регионщица 16 августа 2018
у меня так окна)
Гадаю_По_шнуркам 16 августа 2018
у меня так когда стираю и окна мою
75В 16 августа 2018
Помийте завтра. Це ж неможливо. Хочу дощу
Україна понад усе! 17 августа 2018
мой муж не Ваш брат?Постоянно такая фигня))))))
Бочка порохУ 17 августа 2018
Колись була прикмета,якщо пішов дощ після прання чи миття вікон у якоїсь жінки,то жінка та гуляє від чоловіка.Якщо цей забобон застосувати до сучасних обставин,то Ви,автор,маєте грішки якісь)))
ОйЙой 17 августа 2018
Ответ дляспальное место
Колись була прикмета,якщо пішов дощ після прання чи миття вікон у якоїсь жінки,то жінка та гуляє від чоловіка.Якщо цей забобон застосувати до сучасних обставин,то Ви,автор,маєте грішки якісь)))
А в Николаеве гулящих нет
автор энциклопУдия 17 августа 2018
Ответ дляспальное место
Колись була прикмета,якщо пішов дощ після прання чи миття вікон у якоїсь жінки,то жінка та гуляє від чоловіка.Якщо цей забобон застосувати до сучасних обставин,то Ви,автор,маєте грішки якісь)))
я не маю чоловіка
ОйЙой 17 августа 2018
Когда же у нас какая нибудь гулящая соизволит окна помыть, ну или постирать накрайняк. Жара неимоверная, даже ночью духота.