09 сентября 2018

В 2 класі теж відмінено рахування клітинок?

(відступів), чи тільки в 1 класі? Де можна про це прочитати?
Меряю от единицы 09 сентября 2018
у нас нет, снижают бал((
Бесстыдница 09 сентября 2018
за це заборонено знижувати оцінку, але щоб зошит виглядав охайно рекомендації є.
Очень добрый аноним 09 сентября 2018
Ага, отменили, как же...
Так же долбают. Задрали уже своими кьеточками
Сиреневая цапля 09 сентября 2018
я думала это меня только раздражало))))
Болтушка Му 09 сентября 2018
у нас не отменили. Бесит, как будто от этого зависят знания ребенка
ЛетаЙущаЙа АшЫпка 09 сентября 2018
В теории отменили во всех классах, на практике - зависит от учителя.
Сын, 3-й класс, учительница пишем ему в тетрадях ’чому 2 клітинки? чому відступив 7 клітинок? чому посередині? чому синя, а не чорна ручка?’
культУра 09 сентября 2018
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
В теории отменили во всех классах, на практике - зависит от учителя.
Сын, 3-й класс, учительница пишем ему в тетрадях ’чому 2 клітинки? чому відступив 7 клітинок? чому посередині? чому синя, а не чорна ручка?’
Пусть сын напишет ей ответ с ссылками на законодательство
ЛетаЙущаЙа АшЫпка 09 сентября 2018
Ответ длякультУра
Пусть сын напишет ей ответ с ссылками на законодательство
Не охота силы тратить, ни меня, ни его оценки не волнуют, только знания
Бутербродница 09 сентября 2018
О каких клеточках идет речь? Мой ребенок доучился до 5-го класса, и я ни разу об этом не слышала. Неужели трудно вашим детям запомнить правила оформления тетрадей? Почему вы постоянно об этом кудахчете?!
Аноним_1510 09 сентября 2018
посчитать клетки - это такая тяжелая работа?
Аноним_1510 09 сентября 2018
Ответ дляБорода
О каких клеточках идет речь? Мой ребенок доучился до 5-го класса, и я ни разу об этом не слышала. Неужели трудно вашим детям запомнить правила оформления тетрадей? Почему вы постоянно об этом кудахчете?!
гены не пропьешь, как говорится)
мамки тоже, видно, в школе долго были неспроможни запомнить простые правила оформления работ.
автор Куколка-мяуколка 09 сентября 2018
Ну, знаєте, в 2 класі в дитини істерика, якщо відступила 10, а не 11 клітинок, бо вчитель постійно їм на цьому наголошує і акцентує увагу на тих клітинках, рядках, так ніби це має якийсь вплив на знання. Це ж скільки часу витрачається вчителем на це пояснення, а потім дітьми на рахування..
Тень льва 09 сентября 2018
Хай рахують. Це ж елементарна охайнiсть. Це те саме, як на сорочцi правильно гудзики застiбати. Що складного, не розумію. Мами наче квочки.
АБВГДэшница 09 сентября 2018
Ответ дляТень льва
Хай рахують. Це ж елементарна охайнiсть. Це те саме, як на сорочцi правильно гудзики застiбати. Що складного, не розумію. Мами наче квочки.
Вы действительно считаете что это им потом пригодится в жизни? В век компьютера считать клеточки?
ежик в тумане 09 сентября 2018
Ответ дляТень льва
Хай рахують. Це ж елементарна охайнiсть. Це те саме, як на сорочцi правильно гудзики застiбати. Що складного, не розумію. Мами наче квочки.
Тень льва 09 сентября 2018
Ответ дляАБВГДэшница
Вы действительно считаете что это им потом пригодится в жизни? В век компьютера считать клеточки?
Так, я вважаю, що охайнiсть в життi стане у нагодi.
Ви менi нагадали тих, хто ставить пiд сумнiв необхiднiсть вчити математику. А те, що вона формує нейронні зв´язки, ці люди просто не розуміють.
Ви б бачили, як сучасна молодь складає документи, хоча б навіть резюме, - не знають навіть як на абзаци поділити, просто жах. Про оформлення та прийнятний естетичний вигляд взагалі нема поняття. Навіть шаблон заповнити нормально не здатні. А це все звідти походить, від отих клітинок та рядків.
nezhinka 09 сентября 2018
Ответ дляТень льва
Так, я вважаю, що охайнiсть в життi стане у нагодi.
Ви менi нагадали тих, хто ставить пiд сумнiв необхiднiсть вчити математику. А те, що вона формує нейронні зв´язки, ці люди просто не розуміють.
Ви б бачили, як сучасна молодь складає документи, хоча б навіть резюме, - не знають навіть як на абзаци поділити, просто жах. Про оформлення та прийнятний естетичний вигляд взагалі нема поняття. Навіть шаблон заповнити нормально не здатні. А це все звідти походить, від отих клітинок та рядків.
Если вдалбывать детям. что нужно делать только так, как сказали, и никак иначе, кто изобретет нам лекарство от рака, вечный двигатель и космолет для полетов на другие планеты? К черту клеточки, заголовок по центру и отступ для оценки между работами - это достаточно, не стоит доводить учеников до ОКР
Кнопкотык 09 сентября 2018
я написала в прокуратуру. ( по другому поводу) . Но мной теперь пугают других родителей ...
Флюорография гуся 09 сентября 2018
У нас требуют.
Тень льва 09 сентября 2018
Ответ дляnezhinka
Если вдалбывать детям. что нужно делать только так, как сказали, и никак иначе, кто изобретет нам лекарство от рака, вечный двигатель и космолет для полетов на другие планеты? К черту клеточки, заголовок по центру и отступ для оценки между работами - это достаточно, не стоит доводить учеников до ОКР
Я теж проти доведення до ОКР. Але. Справа ж не в клітинках. Ви собі уявляєте, скільки бланків треба буде заповнити правильно, щоб отримати грант та фонди на виготовлення прототипу та подальше вдосконалення того космольоту? Не уявляєте, отож.
Очень добрый аноним 09 сентября 2018
Ответ дляТень льва
Так, я вважаю, що охайнiсть в життi стане у нагодi.
Ви менi нагадали тих, хто ставить пiд сумнiв необхiднiсть вчити математику. А те, що вона формує нейронні зв´язки, ці люди просто не розуміють.
Ви б бачили, як сучасна молодь складає документи, хоча б навіть резюме, - не знають навіть як на абзаци поділити, просто жах. Про оформлення та прийнятний естетичний вигляд взагалі нема поняття. Навіть шаблон заповнити нормально не здатні. А це все звідти походить, від отих клітинок та рядків.
Да прям. Вот именно от клеточек всё и зависит, ага если на клитынках свет клином сошелся - так пусть долбают за них до окончания школы. И за каллиграфию, кстати, тоже. Но почему-то в пятом классе и о клетках, и о соединениях все благополучно забывают. Непорядок, однако. Потом видите как - резюме молодь не може скласти. Жах
nezhinka 10 сентября 2018
Ответ дляТень льва
Я теж проти доведення до ОКР. Але. Справа ж не в клітинках. Ви собі уявляєте, скільки бланків треба буде заповнити правильно, щоб отримати грант та фонди на виготовлення прототипу та подальше вдосконалення того космольоту? Не уявляєте, отож.
Не обов’язково винаходити космоліт і заповняти бланки буде одна й та ж людина, і ті, в кого є гроші фінансувати космоліт, теж розуміють ціну клітинкам та геніальним вдеям!