18 сентября 2018

Власник з´ємної квартири забирає речі, хто правий?

Живемо майже рік, платимо середню для регіону квартпалату. Все ніби норм, але сьогодні власник надумав забрати ортопедичний матрац, залишається 2 половинки типу рідного матраца. Ліжко автоматом стає вдвічі нижчим і жорстким, ще й виходить яма по середині. Одним словом, виходить потрібно купувати новий, бо спати дуже не зручно. Ось тут і не можемо дійти з чоловіком спільної думки: він твердить, щоб я мовчала, бо і так мало платимо, а матрац собі купимо. Моя ж позиція: по-перше, плата була встановлена власником, не я її назвала; по-друге, навіщо мені свій матрац? а якщо через місяць-два надумаємо з´їхати , що возитися з ним? Ну якщо і так, то власник має відмінусувати від квартплати (частинами) вартість покупки. Ми заселялись з умовою, що усім що є в квартирі можемо користуватись, і ніхто нічого не забиратиме. Хто правий?
Виннипуховна 18 сентября 2018
Виселяйтесь якщо щось не влаштовує, середня оплата це не висока оплата
Чёрти Шо 18 сентября 2018
Договір є?
автор Удачная 18 сентября 2018
Ответ дляЧёрти Шо
Договір є?
Ні
Цвиринь 18 сентября 2018
Вы не правы....
Если вы заселялись из-за матраса, то да, придется выселиться.
Аноним_1461 18 сентября 2018
Если Вы не заключали договор, то все остальные договоренности силы не имеют. И прав в любом случае будет хозяин, не нравится, ищите другую квартиру.
Пыхтелка 18 сентября 2018
вы правы, но он же хозяин, почти что бог
Екатерина27 18 сентября 2018
А зачем вы соглашаетесь вселяться без договора? Ваш хозяин так все имеет права вынести. Вы у него официально не живёте
вкусносися 18 сентября 2018
При аренде заключается договор и четко прописывается, что остаётся в квартире. Нет договора- нет претензий
автор Удачная 18 сентября 2018
Ответ дляВиннипуховна
Виселяйтесь якщо щось не влаштовує, середня оплата це не висока оплата
До нас житло стояло пустим біля 6 міс, власника не влаштує, що ми з´їдемо, нових не скоро знайде. Та й мені шукати щось нове не охота. Компроміс має бути
Чёрти Шо 18 сентября 2018
Ответ дляДваДваВосемь
Ні
Тоді слова ні до чого. Хай забирає матрац. Нічого не доведете.
Marishka0504 18 сентября 2018
Вы не правы.
автор Удачная 18 сентября 2018
Ответ дляЦвиринь
Вы не правы....
Если вы заселялись из-за матраса, то да, придется выселиться.
Ми заселялись через умови, які нас влаштовували . Ремонт, техніка , і довбаний матрац в тому числі. За цей рік він багато що забрав, і зараз перед нами не та картинка про яку домовлялись
Чёрти Шо 18 сентября 2018
Ответ дляДваДваВосемь
До нас житло стояло пустим біля 6 міс, власника не влаштує, що ми з´їдемо, нових не скоро знайде. Та й мені шукати щось нове не охота. Компроміс має бути
Ну а вас не влаштовує ситуація. Тому або шукаєте житло, або домовляєтесь, що купуєте матрац, щоби він потім залишився в квартирі, а вартість матраца не доплатите за оренду або нехай він сам купує матрац.
Безникая 18 сентября 2018
Никто в договоре аренды ортопедические матрасы не прописывает. Только бытовая техника.... и не кровать же он забирает) а матрас, наверное имеет право
Чёрти Шо 18 сентября 2018
Ответ дляДваДваВосемь
Ми заселялись через умови, які нас влаштовували . Ремонт, техніка , і довбаний матрац в тому числі. За цей рік він багато що забрав, і зараз перед нами не та картинка про яку домовлялись
Тоді це не перші дзвіночки. Шукайте інше житло. Потім поставите його перед фактом. І так, краще укладати договір
автор Удачная 18 сентября 2018
Ответ дляЧёрти Шо
Ну а вас не влаштовує ситуація. Тому або шукаєте житло, або домовляєтесь, що купуєте матрац, щоби він потім залишився в квартирі, а вартість матраца не доплатите за оренду або нехай він сам купує матрац.
От, це моя позиція. Тут суперечка не стільки з власником, а скільки з чоловіком, чому я маю мовчати
Кима_кепка 18 сентября 2018
А я считаю что можете спросить у арендодателя. Может он и не против будет купить матрас
Рея 18 сентября 2018
Ответ дляДваДваВосемь
Ні
Без бумажки ты букашка, а с бумажкой человек. (с) Не слышали такое?
Пончик Солнечный 18 сентября 2018
власник цілком правий. із особистого : здали будинок людям, але була умова, що особисті речі власника будуть лежати в шафі ( шафа типу стєнки, для проживаючих були інші меблі). туди склали посуд новий, постіль даровану і особисті речі. тобто, користуватися можна було тим, що дали. а дали все . проходить пару місяців і власниця попередила, що хоче із шафи забрати свої речі , які не давалися для користування, приходить і бачить, одіяла витягнуті, сервізи розпаровані... бо були гості і орендуючі вирішили без дозволу все брати. оце нахабство. тому цілком вірно і правильно, що власник хоче забрати своє.
Кукарачка 18 сентября 2018
Автор-вы-правы. Без скандала- проговорите с хозяином, что теперь спать невозможно...пусть предложит варианты...
автор Удачная 18 сентября 2018
Ответ дляКима_кепка
А я считаю что можете спросить у арендодателя. Может он и не против будет купить матрас
Не купить, вони придбали собі нове ліжко, і щоб додатково не витрачатись вирішили забрати той що є
Аноним_1471 18 сентября 2018
Ответ дляКима_кепка
А я считаю что можете спросить у арендодателя. Может он и не против будет купить матрас
если бы он был не против -он бы купил себе новый), а не забирал старый.
По теме - хозяин прав
Смячиком 18 сентября 2018
Ответ дляРея
Без бумажки ты букашка, а с бумажкой человек. (с) Не слышали такое?
Так те договора никакой юридической силы не имеют вообще.
Асталависта бэйби 18 сентября 2018
по темі.
Я винаймала житло 10 років.
Автор - ви не праві. Хочете ставити умови - купуйте власне житло і робіть, що хочете.
Матрац є власністю хазяїв, він має право забрати з квартири що хоче, а ваше право - з’їхати
автор Удачная 18 сентября 2018
Ответ дляАсталависта бэйби
по темі.
Я винаймала житло 10 років.
Автор - ви не праві. Хочете ставити умови - купуйте власне житло і робіть, що хочете.
Матрац є власністю хазяїв, він має право забрати з квартири що хоче, а ваше право - з’їхати
А як той момент, що я плачу не малі гроші саме за Комфорт, який був запропоновай спочатку? Враховуючи те, що він вивіз і продовжує забирати, ціна оренди мала б знизитись
ВернитеВалеру 18 сентября 2018
Ответ дляДваДваВосемь
А як той момент, що я плачу не малі гроші саме за Комфорт, який був запропоновай спочатку? Враховуючи те, що він вивіз і продовжує забирати, ціна оренди мала б знизитись
а що ще він вивіз?
Асталависта бэйби 18 сентября 2018
Ответ дляДваДваВосемь
А як той момент, що я плачу не малі гроші саме за Комфорт, який був запропоновай спочатку? Враховуючи те, що він вивіз і продовжує забирати, ціна оренди мала б знизитись
озвучте, будь ласка, місто і ціну, щоб зрозуміти, про які ’немалі гроші’ йдеться
Принцепесочка 18 сентября 2018
я за автора!
хозяин хочет и рыбку сїъесть на на..сесть
или сдает квартиру с мебелью и прочим- одна цена- или без мебели и прочего другая цена
а не на полу...
вот из-за таких я ищу или полный фарш с утюгом и феном, или полностью пустую, и понимаю. что купила то мое
хозяин не прав.
Принцепесочка 18 сентября 2018
мне интересно, если завтра хозяин заберет шкаф и холодильник- все будут тоже петь так должно быть?
или сдавай с удобствами и как в начале оговорено, или получай оплату в минус матраса, минус шкаф, минус холодильник..
Принцепесочка 18 сентября 2018
Ответ дляАсталависта бэйби
по темі.
Я винаймала житло 10 років.
Автор - ви не праві. Хочете ставити умови - купуйте власне житло і робіть, що хочете.
Матрац є власністю хазяїв, він має право забрати з квартири що хоче, а ваше право - з’їхати
а право хозяина завтра вообще все забрать :)) и сдавать пустые стены как квартиру с удобствами :)) тю и краны тоже это собственность хозяина....
людьми в первую очередь надо быть
или сдавать нормально и не выносить мозг
а то и денег хочу и делать не хочу ничего...