21 сентября 2018

Неприємність на роботі...

Сталась неприємна ситуація, ледь не потрапила до лікарні, відповідно запізнилась зранку на роботу. Начальнику підрозділу доповіла, написала пояснюючу. Представниця взагалі іншого відділу, що немає до мене відношення обговорює мене за спиною, і намагається мене вижити, видно знайшла когось на моє місце. Сказала колективу, що мене попередила, хоча насправді ніколи зі мною навіть не говорила. Які прийняти міри?! Я працюю в колективі вже 5 років, вона лише пів, а вже качає права. Як довести правоту? Звільнятись немаю бажання, колектив мене поважає.
Утренняя зорька 21 сентября 2018
Зачем тратить силу и энергию, чтоб кому то что-то доказать? Отпустите это и помотрите как жизнь расставит все на свои места.
автор Сладко-соленая 21 сентября 2018
Ответ дляУтренняя зорька
Зачем тратить силу и энергию, чтоб кому то что-то доказать? Отпустите это и помотрите как жизнь расставит все на свои места.
Я намагаюсь, але як результат високий тиск сьогодні, підривається здоров’я. А якась вискочка ходить задоволена, бо рахує себе начальницею.
Пупуговка 21 сентября 2018
Тю,а при всех Вы не можете задать ей интересующие вопросы?
Меня на работе боятся как огня.Я что думаю, то и говорю.Всем и всегда.Непонятки решаю сходу.
Утренняя зорька 21 сентября 2018
Ответ дляСладко-соленая
Я намагаюсь, але як результат високий тиск сьогодні, підривається здоров’я. А якась вискочка ходить задоволена, бо рахує себе начальницею.
Ви не намагаетесь. Інакше б у Вас не було тиску. Тиск - психосоматично це злість, роздратованість, гнів. Вас вона бісить. А вона доречі енергетичний вампір і вдало Вас розводить на енергію.
Нарисовалось 21 сентября 2018
Тю, какая, объяснительная? У нас могут и на полдня опоздать. А вы если вызвали скорую, то вызов зафиксирован и может быть вашим оправданием. Сплетничают везде, в любом коллективе.
автор Сладко-соленая 21 сентября 2018
Ответ дляПупуговка
Тю,а при всех Вы не можете задать ей интересующие вопросы?
Меня на работе боятся как огня.Я что думаю, то и говорю.Всем и всегда.Непонятки решаю сходу.
Так вона і боїться видно, бо це все поза очі. Але говорить все нашому головному, хоча права немає. Колектив звичайно за мене, але всеодно прикро. Таке відчуття, що запізнення на 10 хвилин це кінець світу і за це треба не те що звільнити, а судити.
автор Сладко-соленая 21 сентября 2018
Ответ дляНарисовалось
Тю, какая, объяснительная? У нас могут и на полдня опоздать. А вы если вызвали скорую, то вызов зафиксирован и может быть вашим оправданием. Сплетничают везде, в любом коллективе.
Ні, не визвала, бо мчала на роботу(
Чукча Мукча 21 сентября 2018
Как скучно я живу.
Судя по всему у вас на работе много свободного времени...
Нарисовалось 21 сентября 2018
Ответ дляСладко-соленая
Ні, не визвала, бо мчала на роботу(
Так с чего вы решили что вы чуть не попали в больницу? Надо было тогда взять день без содержания и ехать домой отлеживаться .
автор Сладко-соленая 21 сентября 2018
Ответ дляЖерица ночи
Как скучно я живу.
Судя по всему у вас на работе много свободного времени...
Це в неї багато часу, фоткається собі, плітка складає, а когось за пару хвилин хочуть звільнити.
Тарабарщина 21 сентября 2018
Ответ дляСладко-соленая
Я намагаюсь, але як результат високий тиск сьогодні, підривається здоров’я. А якась вискочка ходить задоволена, бо рахує себе начальницею.
вважає ..
Чукча Мукча 21 сентября 2018
Ответ дляСладко-соленая
Це в неї багато часу, фоткається собі, плітка складає, а когось за пару хвилин хочуть звільнити.
Обое рябое ...
Утренняя зорька 21 сентября 2018
Ответ дляЖерица ночи
Как скучно я живу.
Судя по всему у вас на работе много свободного времени...
100% Я пришла в начале года на работу. Меня начали травить. Но мне за работой некогда было на это обращать внимание. В итоге они сами упивались своим негативом, а мне некогда составлять им в этом компанию. Да уже и поделюсь секретом некому особо.
Как правило по жизни я всегда поступаю по совести, а люди которые желают мне зла уходят с моего пути. Так и здесь.
Любящая болтать 21 сентября 2018
Автор, забейте на неё. Есть такая поговорка: ’Собака лает - караван идёт’, просто делайте свою работу.
автор Сладко-соленая 22 сентября 2018
Ответ дляЛюбящая болтать
Автор, забейте на неё. Есть такая поговорка: ’Собака лает - караван идёт’, просто делайте свою работу.
Дякую! Прямо в точку! Так їй і скажу!
автор Сладко-соленая 22 сентября 2018
Ответ дляУтренняя зорька
100% Я пришла в начале года на работу. Меня начали травить. Но мне за работой некогда было на это обращать внимание. В итоге они сами упивались своим негативом, а мне некогда составлять им в этом компанию. Да уже и поделюсь секретом некому особо.
Как правило по жизни я всегда поступаю по совести, а люди которые желают мне зла уходят с моего пути. Так и здесь.
Так мене відривають від роботи дзвінками, і спеціально приходять в кабінет. Як можна не звертати уваги?!
Утренняя зорька 22 сентября 2018
Ответ дляСладко-соленая
Так мене відривають від роботи дзвінками, і спеціально приходять в кабінет. Як можна не звертати уваги?!
В мене таке чудо постійно сидить навпроти. І що мені тепер.
автор Сладко-соленая 22 сентября 2018
Ответ дляУтренняя зорька
В мене таке чудо постійно сидить навпроти. І що мені тепер.
Співчуваю( подруга по нещасті. А до мене має право завалюватись(