14 октября 2018

Насилие в семье.Срочно.

Девченки,прошу помощи.Город Киев.Нужно координаты центра(не знаю как правильно называется)-где бьет муж,того там временно поселяют....Ситуация такова.Муж 10 лет был отличным-есть ребенок 9 лет.Последний год муж сел на наркоту...Точнее кум подсадил(следак в соседнем раене-тоже балуется).Так вот я год терплю.Последний месяц написала заяву в милицию-приехала группа,все записали...через день приехал кум и побил меня.Сына спец убирают сглаз и бьют так,что почти нет следов.Хочу уйти и ему говорила.Не хочет.И они меня предупредили-сунусь в милицию-вообще меня не найдут или местные шестерки ноги поотрывают.Больше жить не могу.Родители мои в Барнауле-старенькие и больные.Плиз посоветуйте где и как мне можно спрятаться.Я по телеку слыхала,что есть такие центры....Реально замкнутый круг.Простите за ошибки.
СтелькаОТединицы 14 октября 2018
Может в Барнаул?
Послушная 14 октября 2018
А муж где был , когда кум бил?
автор Творог для розжига 14 октября 2018
Ответ дляСтелькаОТединицы
Может в Барнаул?
я думаю если и решусь то не доеду...
Четырёхсторонний скотч 14 октября 2018
Снимите комнату и переедьте туда с ребенком.
автор Творог для розжига 14 октября 2018
Ответ дляПослушная
А муж где был , когда кум бил?
вышел курить-а потом пришел и спросил-или я еще буду писать кляузу на примерного мужа
МастерЮля 14 октября 2018
Что значит приехал кум и побил? Это вообще как?
Ленка1988 14 октября 2018
у вас хоть какие-то деньги есть на первое время??
автор Творог для розжига 14 октября 2018
Ответ дляЛенка1988
у вас хоть какие-то деньги есть на первое время??
да,есть я немного отложила
Аноним_1455 14 октября 2018
МастерЮля 14 октября 2018
Ответ дляТворог для розжига
вышел курить-а потом пришел и спросил-или я еще буду писать кляузу на примерного мужа
Удалено администрацией...
Ленка1988 14 октября 2018
Ответ дляТворог для розжига
да,есть я немного отложила
может в другой город??
Послушная 14 октября 2018
А работа есть у вас?
Аноним_1455 14 октября 2018
автор Творог для розжига 14 октября 2018
Ответ дляМастерЮля
Что значит приехал кум и побил? Это вообще как?
вот так.он крестил сына нашего.они последний год на наркоте...раньше...золотые люди...
Аноним_1455 14 октября 2018
Чудо в декрете 14 октября 2018
Вы странная. Он на работу...а вы собрали вещи и в Барнаул.
Распутница 14 октября 2018
Ответ дляТворог для розжига
да,есть я немного отложила
Снимайте комнату и съезжайте с ребенком.
В Киеве для молодых женщин немало возможностей, себя и ребенка прокормите.
автор Творог для розжига 14 октября 2018
Ответ дляПослушная
А работа есть у вас?
да,я работаю в школе уч английского ну и немного так подрабатываю переводами
Брызжу ядом 14 октября 2018
Бред. Если бы хотела, давно бы уже уехала не предупреждая.
Капуста Маша 14 октября 2018
последние выражения смахивают на троллячество
автор Творог для розжига 14 октября 2018
Ответ дляЧудо в декрете
Вы странная. Он на работу...а вы собрали вещи и в Барнаул.
он папа-а вдруг не выпустят?Если напишет что то....да и дружков много..оч боюсь...я уже и тут писать боюсь...
Капуста Маша 14 октября 2018
Ответ дляТворог для розжига
да,я работаю в школе уч английского ну и немного так подрабатываю переводами
тем более учитель
Аноним_1443 14 октября 2018
Ответ дляТворог для розжига
да,есть я немного отложила
Христина Кіт, адвокатка, к.ю.н., юристка ГО «Центр «Жіночі перспективи», голова ГО «Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем»:

Для жінок, які потерпають від домашнього насильства, у кожній конкретній ситуації алгоритм дій може бути різним і він залежить від багатьох факторів, зокрема від того, наскільки ризикованою є ситуація для жінки та її дітей, від віку дітей, місця проживання тощо. Але у будь-якому випадку є декілька основних дій, які жінка може вчинити для захисту від насильства:

1. При можливості забезпечити собі та дитині безпечне місце перебування, наприклад, залишити житло, покликати сусідів чи родичів, закритися в кімнаті тощо. Після чого викликати поліцію.

2. Повідомте поліцію про вчинення насильства відносно себе, а також відносно дітей, якщо діти були свідками насильства. Це повідомлення може бути зроблене шляхом виклику поліції безпосередньо у момент вчинення насильства, або після того, коли ви знайдете безпечне місце і зможете викликати поліцію. Або можете написати заяву безпосередньо у відділенні поліції чи письмову заяву надіслати поштою.

3. За наявності тілесних ушкоджень (синці, подряпини і т.д.), навіть якщо вас били по голові і видимих тілесних ушкоджень нема, зазначайте про це у своїй заяві і одразу ж у цей день або на наступний, не чекаючи скерування поліції, звертайтеся у травмпункт і повідомляйте, що вас побив чоловік. Після написання заяви у поліцію призначається слідчий. Від нього ви можете отримати скерування на проходження експертизи з метою визначення ступеня тяжкості тілесних ушкоджень.

4. Поліція, приїхавши на виклик, за наявності для цього підстав, може затримати кривдника максимум на 3 години, тому за цей час подбайте про власну безпеку та безпеку своїх дітей. Наприклад, ви можете покинути житло, якщо маєте таку можливість або можете вжити заходів, щоб не допустити кривдника до житла.

5. У випадку вчинення відносно вас сексуального насильства, зателефонуйте на 102 і повідомте про зґвалтування. Важливо, щоб ви дочекалися поліції, не милися та нічого не рухали у квартирі до моменту прибуття поліції, оскільки необхідно буде пройти медичну експертизу.

6. Якщо насильство відбувалося у присутності дітей або відносно них, у тому числі якщо це психологічне насильство, а саме образи, приниження, погрози, звинувачення тощо, напишіть заяву в службу у справах дітей.

7. Якщо ви вирішили розлучитися і припинити будь-які відносини із кривдником, зверніться до юриста з метою визначення подальших кроків. Наприклад, подання заяви про розірвання шлюбу, стягнення аліментів на утримання дітей, визначення місця проживання дітей, поділ майна тощо.

8. У ситуації домашнього насильства найчастіше страждають діти, оскільки відповідно до Сімейного кодексу України батько і мати мають рівні права щодо спілкування з дітьми, побачення з ними та проживання. Тому якщо насильство в сімї відбувалося у присутності дітей, внаслідок чого діти мають психологічні травми, ви маєте право не давати кривдникові бачитися та спілкуватися з дітьми, поки рішенням суду не буде визначеного способу участі батька у вихованні дітей та призначено дні, години та визначено умови побачень. Відповідно до статті 159 Сімейного кодексу України суд має право вирішити, що побачення з дітьми може відбуватися лише у присутності третіх осіб, зокрема психолога, соціального працівника тощо. Якщо ви хочете захистити себе та дитину, то вам необхідно повідомляти про факти насильства відносно себе та дитини, оскільки в подальшому при вирішенні вищезазначених питань судом це враховується.

9. Звертайтеся за допомогою до Центрів безоплатної правової допомоги, які є у ваших містах. Працівники та працівниці Центрів обізнані з проблемами домашнього насильства і можуть вам допомогти. Також ви можете звернутися до Центрів соціальних служб для сімї, дітей та молоді, які мають психологів та відповідних фахівців та володіють інформацією про наявність притулків для жінок у вашій області, або розглянуть можливість тимчасового переміщення вас у Центр соціально-психологічного допомоги.

У ситуації домашнього насильства головне не мовчати! Також ви можете зателефонувати на Національну гарячу лінію 116 123, фахівці якої вас зможуть проконсультувати та повідомити, куди у вашій області можна звернутися за допомогою.
автор Творог для розжига 14 октября 2018
Ответ дляКапуста Маша
последние выражения смахивают на троллячество
та сижу и прикалываюсь....я прошу реально дать адрес.
Прасковична 14 октября 2018
Отравите его. Если надо расскажу как сделать что решат что сдох от передоза
Золотая орда 14 октября 2018
Ужас очень вам сочувствую, держитесь
котопёс 14 октября 2018
Ответ дляЧудо в декрете
Вы странная. Он на работу...а вы собрали вещи и в Барнаул.
ага...а ребенка как вывезти ?
без разрешения этого дятла ?
Послушная 14 октября 2018
Так муж разрешение не даст на выезд в Россию
автор Творог для розжига 14 октября 2018
Ответ дляАноним_1455
большое спасибо
Ду да ду да ду 14 октября 2018
Ответ дляТворог для розжига
да,есть я немного отложила
Сколько отложили хоть?