17 октября 2018

У школі діти за віком 10-11 клас це 3 група?

Як діляться діти на групи за віком в гімназіях з 1-4 це 1 група, з 5-7 це 2 група ,а з 10 -11 це 3 група Викладатиму іноземну мову у гімназії сказали дадуть за віком 3 групу це яка?
Репетиторша 17 октября 2018
А на месте спросить никак нельзя было?
Олька Модниця 17 октября 2018
Тут може бути два варіанта - або старша школа - 3 ступінь - 10-11 клас. Або класи діляться на 3 групи і вм будети вчити 3 групу. В нас так вчать вчителі - хтось завжди першу, хтось другу, хтось третю.