17 октября 2018

Батьки як Ви поєднуєте роботу і дітей, а саме

У мене закінчується декретна відпустка, чоловік держслужбовець, закінчує роботу , то 18:00, то 19:00, то взагалі в командировці.....у мене робота також буде до 18.00-20:00,............дідусів і бабусь немає у місті, незнаю що робити адже потрібно дитину забрати з садочка і 3-4 години ще з дитиною посидіти,.........зарплати невеликі + орендуємо квартиру............одним словом капець.............можливо щось порадите або як Ви справляєтеся з цим???
ГейТуда 17 октября 2018
Искать сад который работает до 20.00
бЭйбА 17 октября 2018
До 8 вечера и маленькая зарплата? Не верится. И у мужа госслужащего тоже. Няню нанимайте.
Айболитная 17 октября 2018
Искать другую работу.
У меня двое детей младшие школьники, два года назад в саду были. Работала удаленно.
Сейчас няня есть, но работу нашла в 15 минутах от дома. Все зависит от Вас!
ТрубоДурочка 17 октября 2018
работайте без обеда и заканчивайте на час раньше. я так работала по договорённости с начальством.

иначе никак.
бЭйбА 17 октября 2018
Я после декрета вышла на 0,5 ставки, работала, чтобы ребенка из школы забирать. С садом проще, на 0,75 можете работать.
Сосиска_Втесте 17 октября 2018
Для вас держслужба - спасіння у плані лікарняних з малими дітьми. А от чому чоловік не рухається - питання.
Донеччанка 17 октября 2018
Я дома работаю по интернету - очень удобно. Можно работать когда хочется в любое свободное время. И зарабатываю побольше офисных работников.
Дружная семейка 17 октября 2018
Ответ дляДонеччанка
Я дома работаю по интернету - очень удобно. Можно работать когда хочется в любое свободное время. И зарабатываю побольше офисных работников.
Кем работаете?
Детсадовский полицейский 17 октября 2018
відповідальний сусід-пенсіонер допомагав до 2го класу за символічну плату, в 3му-сусідка на 3гр інвалідності слідкувала, далі син вже самостійний.
автор Маша хороша 17 октября 2018
Ответ длябЭйбА
До 8 вечера и маленькая зарплата? Не верится. И у мужа госслужащего тоже. Няню нанимайте.
ЗП чоловіка від 5 до 7 тис.грн, моя ЗП буде від 4,5 до 6 тис.грн..........
бЭйбА 17 октября 2018
Ответ дляМаша хороша
ЗП чоловіка від 5 до 7 тис.грн, моя ЗП буде від 4,5 до 6 тис.грн..........
До 8 вечера? вам дешевле будет дома сидеть, оформляйте по уходу за ребенком до 14 лет.
Патриотка 17 октября 2018
Никак. Или менять работу или нанимать няню. Что тут ещё придумаешь.
автор Маша хороша 17 октября 2018
Ответ дляСосиска_Втесте
Для вас держслужба - спасіння у плані лікарняних з малими дітьми. А от чому чоловік не рухається - питання.
я працюю в банку,...........а чоловік на держслужбі,............теж йому постійно кажу, щоб змінив роботу, бо голова розумна,..............а у нього єдине: Мені подобається моя робота або Я працюю на роботі ,яка мені приносить задоволення......
Форточка 17 октября 2018
Ответ дляМаша хороша
ЗП чоловіка від 5 до 7 тис.грн, моя ЗП буде від 4,5 до 6 тис.грн..........
Це Київ?)
автор Маша хороша 17 октября 2018
Ответ дляДонеччанка
Я дома работаю по интернету - очень удобно. Можно работать когда хочется в любое свободное время. И зарабатываю побольше офисных работников.
працюєте на себе чи на когось?
автор Маша хороша 17 октября 2018
Ответ дляДружная семейка
Кем работаете?
зараз у декреті,..........коли вийду - спеціаліст з обслуговування клієнтів у банку
автор Маша хороша 17 октября 2018
Ответ дляФорточка
Це Київ?)
ще ні, через 3 міяці буде Київ, ось тоді взагаі буде не солодко
бЭйбА 17 октября 2018
Ответ дляМаша хороша
зараз у декреті,..........коли вийду - спеціаліст з обслуговування клієнтів у банку
Банк это утопия...мой муж бросил такую работу, и брат. С ребенком в банке это треш. Только няня. И почему платят так мало? Это Киев?
автор Маша хороша 17 октября 2018
Ответ длябЭйбА
Банк это утопия...мой муж бросил такую работу, и брат. С ребенком в банке это треш. Только няня. И почему платят так мало? Это Киев?
Це не Київ, через 3 міс. будемо переїжати в Київ......мало так,.....+ система штрафів.............. не люблю свою роботу, просто не виношу,......зараз вдома учу англійську з надією найти кращу роботу.....
Жабры жабы 17 октября 2018
Ответ дляМаша хороша
я працюю в банку,...........а чоловік на держслужбі,............теж йому постійно кажу, щоб змінив роботу, бо голова розумна,..............а у нього єдине: Мені подобається моя робота або Я працюю на роботі ,яка мені приносить задоволення......
У нас в саду была дежурная группа до 18-30...Рано детей забирали только неработающие мамочки.
Я такая боевая 17 октября 2018
Я сама на держслужбі. робота з 8 до 17.
Всі діти ’на мені’ були є і поки що будуть.

Шукати роботу на більшу зарплату, їздити в Київ ( живемо у 15 хв від столиці) , повертатися додому 0 22.00 і найняти няню - сенсу немає.
Я такая боевая 17 октября 2018
Ответ дляМаша хороша
ЗП чоловіка від 5 до 7 тис.грн, моя ЗП буде від 4,5 до 6 тис.грн..........
а скільки у нього стажу? і де він працює?
Тетя из министерства 17 октября 2018
Перешла на пол дня. В зарплате потеряла. Пока так. А что делать?
автор Маша хороша 17 октября 2018
Ответ дляЯ такая боевая
а скільки у нього стажу? і де він працює?
у податковій , 8 років стажу
Малибу-инструктор 17 октября 2018
Ответ дляМаша хороша
я працюю в банку,...........а чоловік на держслужбі,............теж йому постійно кажу, щоб змінив роботу, бо голова розумна,..............а у нього єдине: Мені подобається моя робота або Я працюю на роботі ,яка мені приносить задоволення......
Ваш чоловік дозволяє собі розкіш працювати для задоволення. Таким чином, це задоволення не безоплатне, просто оплачуєте ви його всі разом))
Це не до того, що це погано. Але ваша проблема ще не стала критичною. Коли стане - то будете її вирішувати.
В садочку є чергова група?
Я такая боевая 17 октября 2018
Ответ дляМаша хороша
у податковій , 8 років стажу
ставка головного спеціаліста - 4800 + ранг+вислуга+надбавка апарату+ премія ( допускаю,що це індивідуально) - чому у нього так мало?
автор Маша хороша 17 октября 2018
Ответ дляМалибу-инструктор
Ваш чоловік дозволяє собі розкіш працювати для задоволення. Таким чином, це задоволення не безоплатне, просто оплачуєте ви його всі разом))
Це не до того, що це погано. Але ваша проблема ще не стала критичною. Коли стане - то будете її вирішувати.
В садочку є чергова група?
З чоловіком говорили, балакали,.......а до нього не дойде ніяк,..........у садочку група до 18:30 максимум
бЭйбА 17 октября 2018
Ответ дляМаша хороша
З чоловіком говорили, балакали,.......а до нього не дойде ніяк,..........у садочку група до 18:30 максимум
у вас такие зарплаты небольшие, как еще хватает на съем, если вы сейчас в декрете???
автор Маша хороша 17 октября 2018
Ответ дляЯ такая боевая
ставка головного спеціаліста - 4800 + ранг+вислуга+надбавка апарату+ премія ( допускаю,що це індивідуально) - чому у нього так мало?
да без поняття,.........але премія саме у його відділі дуже рідко виплачується, з початку року всього 2 рази + знаю що точно буде перед НГ
автор Маша хороша 17 октября 2018
Ответ длябЭйбА
у вас такие зарплаты небольшие, как еще хватает на съем, если вы сейчас в декрете???
Я підробляю , займаюся продажами по дропу , виходить не багато, але на їжу і на одяг дитині вистачає