20 октября 2018

Поможіть виіхати в США

Мій брат в США, в нас сім´я і дитина, я в декреті, чоловік працюе, паспорим чисті, хочемо виіхати. Які в нас шанси, хто знае інфо?
ПлюшкамиБалуюсь 20 октября 2018
В каком плане выехать? На ПМЖ? Читайте информацию в инете.
автор А вот недавно 20 октября 2018
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
В каком плане выехать? На ПМЖ? Читайте информацию в инете.
Я не знаю англійську( де можна почитати? Хочемо з дитиною разом
автор А вот недавно 20 октября 2018
На пмж
AnnaSmith 20 октября 2018
Так а як ви хочете виїхати? У вас там робота є?
Точная копия плова 20 октября 2018
я не знаю английский, в декрете, хочу в США на пмж... ото вас штырит))))
автор А вот недавно 20 октября 2018
Ответ дляТочная копия плова
я не знаю английский, в декрете, хочу в США на пмж... ото вас штырит))))
Буду вчити
ПлюшкамиБалуюсь 20 октября 2018
Ответ дляА вот недавно
Я не знаю англійську( де можна почитати? Хочемо з дитиною разом
При таком раскладе шансы у вас нулевые.
автор А вот недавно 20 октября 2018
Ответ дляAnnaSmith
Так а як ви хочете виїхати? У вас там робота є?
Я згідна на любу роботу
AnnaSmith 20 октября 2018
Штати - найбільша кількість відмов у відкритті візи. Якщо не грін карта, чи не робоча віза і т.д. - ніхто вас туди не впустить
автор А вот недавно 20 октября 2018
Ответ дляAnnaSmith
Штати - найбільша кількість відмов у відкритті візи. Якщо не грін карта, чи не робоча віза і т.д. - ніхто вас туди не впустить
Як же люди ідуть?
ПлюшкамиБалуюсь 20 октября 2018
Ответ дляА вот недавно
Я згідна на любу роботу
Там есть кому работать на любой работе. А ребенка куда денете, когда работать будете почти круглосуточно с мужем?
Аноним_1475 20 октября 2018
офіційно - виграти грінкард
оформити візу о1, або учбову, якщо дадуть. але це не пмж, а просто тимчасово
по робочій можна, якщо роботодавець оформить

не офіційно - по туристичній і нелегалами....

навіщо вам туди без мови і якщо ви базову інформацію не можете знайти?
автор А вот недавно 20 октября 2018
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
При таком раскладе шансы у вас нулевые.
Спонсорство родичів? Ні?
Не пью, не курю 20 октября 2018
Автор, Вы попробуйте конечно... Но кто Вам визу даст ещё и рабочую? А без знания английского Вам там делать нечего, только дома сидеть, ну возможно очень низкоквалифицированная работа.
ПлюшкамиБалуюсь 20 октября 2018
Ответ дляА вот недавно
Як же люди ідуть?
Неместная Я 20 октября 2018
Ответ дляА вот недавно
Буду вчити
шансы у вас такие - получить туристическую визу (что при ваших исходных данных проблематично) и там остаться нелегально.
П.С. подруга там с мужем прожила 4 года, уехала легально, родила ребенка и хотела чтобы мама приехала ей помочь, маме визу не открыли. Вот так.
Сумка с непогодой 20 октября 2018
Хочу, буду вчиты , просто детский садик
автор А вот недавно 20 октября 2018
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Там есть кому работать на любой работе. А ребенка куда денете, когда работать будете почти круглосуточно с мужем?
Садок, няня? я розумію, що то важко
AnnaSmith 20 октября 2018
Ответ дляА вот недавно
Я згідна на любу роботу
Та при чому тут згідна? Оптимальний варіант - бути кваліфікованим працівником, яких там не вистачає, взяти участь у конкурсі.
Або є регіони, де беруть майже всіх. Але там - роботи мало, умови погані і прожити треба мінімум 3 роки(а може вже й змінилося щось)
ПлюшкамиБалуюсь 20 октября 2018
Ответ дляА вот недавно
Спонсорство родичів? Ні?
Девушка, я даже не знаю как вам ответить, чтобы не обидеть.
Сумка с непогодой 20 октября 2018
Ответ дляА вот недавно
Спонсорство родичів? Ні?

Мда.....
Не пью, не курю 20 октября 2018
Ответ дляАноним_1475
офіційно - виграти грінкард
оформити візу о1, або учбову, якщо дадуть. але це не пмж, а просто тимчасово
по робочій можна, якщо роботодавець оформить

не офіційно - по туристичній і нелегалами....

навіщо вам туди без мови і якщо ви базову інформацію не можете знайти?
+
Неместная Я 20 октября 2018
Ответ дляА вот недавно
Спонсорство родичів? Ні?
ні, скорее быстрее откажут даже в туристической, именно по причине того, что захотите остаться
автор А вот недавно 20 октября 2018
Дівчата, я шукаю порад, мають бути варіанти, бо люди щодня ідуть, невже 0 шансів? а в гості? в брата дитина буде скоро, хрестини?
Невидимка 20 октября 2018
И как вы там жить собираетесь?
У вас шансы нулевые сейчас.
автор А вот недавно 20 октября 2018
Ответ дляНеместная Я
ні, скорее быстрее откажут даже в туристической, именно по причине того, что захотите остаться
Ми хочемо офіційно
Сумка с непогодой 20 октября 2018
Ответ дляА вот недавно
Садок, няня? я розумію, що то важко
Тоже за счёт родычей ?
автор А вот недавно 20 октября 2018
Ответ дляСумка с непогодой
Тоже за счёт родычей ?
чоловік піде на роботу
Сумка с непогодой 20 октября 2018
Ответ дляА вот недавно
Ми хочемо офіційно
AnnaSmith 20 октября 2018
Ответ дляА вот недавно
Спонсорство родичів? Ні?
Ні. У мене на роботі двом співобітникам відмовили у візі - не побачили достатньо підстав для того, щоб вони сюди повернулися. Хоч у них тут і житло своє, і сім´ї