20 октября 2018

Развод раздел имущества помогите пожалуйста

1. Можно ли подать заявление на раздел имущества без подачи заявления на развод?
2. Может ли происходить опись имущества в квартире без присутствия одного из собственника квартиры?
3. Может ли супруг оформить дарственную на СВОЕГО родственника на машину будучи в браке?машина 2012 года( новая была куплена в салоне)
4. Реально ли ( есть ли лазейки в законодательстве) разделить квартиру по суду и на несовершеннолетнего ребенка (9 лет) если квартиры куплена в браке и оформлена пополам ( два комплекта документов) при разводе?
4. Реально ли может супруг после развода и раздела имущества продать свою часть квартиры,там где находится несовершеннолетний ребенок?

Благодарю всех!
Малая Налегке 20 октября 2018
На юриста денег нет?
Anna Shpachuk 20 октября 2018
Подружжя має право поділити належне їм на праві спільної сумісної власності майно незалежно від розірвання шлюбу.
Право розділити майно незалежно від розлучення, – прямо передбачене Сімейним кодексом
Слід враховувати, що договір про поділ нерухомості, а також про виділ нерухомого майна, повинен бути нотаріально посвідчений.
Для нотаріального посвідчення договору про поділ майна у Києві, – можна звернутися до будь-якого київського нотаріуса (не обов’язково в державну нотаріальну контору) Київського міського нотаріального округу.

Подружжя має право поділити спільне сумісне майно незалежно від розірвання шлюбу (без розлучення).
Такий поділ майна провадиться за взаємною згодою подружжя.
Договір про поділ квартири повинен бути нотаріально посвідчений.
Anna Shpachuk 20 октября 2018
Поділити спільне майно можна:

не розриваючи шлюб, тобто під час перебування в шлюбі,
після розірвання шлюбу (після розлучення).
І в першому, і в другому випадках, ділити майно можна:
1)за взаємною згодою, уклавши договір;
2)у судовому порядку («через суд»), якщо виникне суперечка щодо поділу майн
Anna Shpachuk 20 октября 2018
За більш детальною інформацією пишіть у приватні повідомлення.
автор БезПаспортаНеПродаю 20 октября 2018
Если кто в курсе- ответьте пожалуйста на поставленные вопросы!
Anna Shpachuk 20 октября 2018
Ответ дляЯ не тону
Если кто в курсе- ответьте пожалуйста на поставленные вопросы!
Я выше набросала краткие ответы на Ваши вопросы. Такого рода консультация проводится при встреча, так как не все нюансы выяснены