23 октября 2018

ситуація в родині.

є у мами дві дитини!
сину мама купила будинок, просто будинок без зручностей. свої сили і кошти син зі своєю сім"єю вкладав роками!
для доці мама купила будинок з гарними ремонтами і протягом декількох років тягне доцю на своїй шиї, доця мама одинока, ніде не працює. має дитину 9 років!
захворіла мама! треба операція.
заробіток сина, 60-70% йде на лікування мамі! син розуміє, старається, допомагає.
доця сидить вдома, "шукає роботу", при цьому виє яка вона нещасна глядить маму, бо мама живе в неї.
гостро стало питання про велику суму на операцію!
доця пропонує.
продати хату брата! гроші віддати мамі на операцію, і всім переїхати до неї, тобто жити 9 людям в 3 кімнатах, при цьому! вона з дитино в одній, мама в другій, брат з жінко і 4 дітьми в третій.
вишенька на торті!
я! я-невістка, жінка того брата і сина, як і чоловік я працюю, працюю в декреті! заробіток не великий, але доповнює тих 30% від зарплати чоловіка, і нам є за що жити!!
мама не лежача, тобто доця має можливість поїхати замість мами в італію і там працювати як і її мама, заробити на ту операцію! але вона не хоче!!
а я СКОТИНА НЕ БЛАГОДАРНА!! бо я настроюю чоловіка послати сестру в ж... бо мої діти мають право жити нормально в своїй хаті!!!
по- вашому я маю продати хату і жити всім разом??
Планшетница 23 октября 2018
я думаю этот вопрос нужно решать между собой сестре и брату, а не Вам!
Радуга-дуга 23 октября 2018
Успокойтесь. Дайте столько, сколько сможете. и озвучьте свое мнение семье.
Радуга-дуга 23 октября 2018
Ответ дляПланшетница
я думаю этот вопрос нужно решать между собой сестре и брату, а не Вам!
согласна, пусть решают все что не касается семейного бюджета автора.
Пожмаковна 23 октября 2018
Ответ дляПланшетница
я думаю этот вопрос нужно решать между собой сестре и брату, а не Вам!
как это только сестре и брату? Жена тоже имеет право голоса, а не просто кивать гривой и соглашаться. Они с мужем должны принять решение со своей стороны.
автор Праздничный сервиз 23 октября 2018
Ответ дляПланшетница
я думаю этот вопрос нужно решать между собой сестре и брату, а не Вам!
чоловік сказав своє тверде !!!! ні! він за те щоб його сім’я жила, а не ютилася в одній кімнаті!
вони не розумяють такого, і обзивають мене звинувачуючи у всьому, хоч я взагалі в їхніх шушуканнях участі не приймала і не приймаю! але я ж невістка а значить тільки я настроюю свого чоловіка!
Планшетница 23 октября 2018
Ответ дляПраздничный сервиз
чоловік сказав своє тверде !!!! ні! він за те щоб його сім’я жила, а не ютилася в одній кімнаті!
вони не розумяють такого, і обзивають мене звинувачуючи у всьому, хоч я взагалі в їхніх шушуканнях участі не приймала і не приймаю! але я ж невістка а значить тільки я настроюю свого чоловіка!
ну Вы высказали свое мнение мужу, теперь решать ему. От того, что Вы нервничаете и накручиваете себя, лучше не будет никому.
Радуга-дуга 23 октября 2018
Ответ дляПраздничный сервиз
чоловік сказав своє тверде !!!! ні! він за те щоб його сім’я жила, а не ютилася в одній кімнаті!
вони не розумяють такого, і обзивають мене звинувачуючи у всьому, хоч я взагалі в їхніх шушуканнях участі не приймала і не приймаю! але я ж невістка а значить тільки я настроюю свого чоловіка!
а можно озвучить примерно что за операция?
Тетя из министерства 23 октября 2018
Ответ дляПланшетница
я думаю этот вопрос нужно решать между собой сестре и брату, а не Вам!
То есть жена брата права голоса не имеет, но имеет большой шанс поселиться с детьми в муравейнике?
Планшетница 23 октября 2018
Ответ дляПожмаковна
как это только сестре и брату? Жена тоже имеет право голоса, а не просто кивать гривой и соглашаться. Они с мужем должны принять решение со своей стороны.
я сказала свое мнение на этот счет. этот вопрос касается лучения их матери, а значит только из обоих - брата и сестры (естественно не в ущерб финансовый общий семейный невестки и брата).
с_переулочк­а 23 октября 2018
Я поддержала бы решение мужа,любое. Это его мама и она купила ему дом. Другой дом вы со временем купите,а маму новую не купить. Учите своих детей с детства любить и уважать своих родителей.
Ластоноша 23 октября 2018
Ситуация неприятная и понятно, что все на нервах.
Не надо ни на кого гнать и накручивать себя. Постарайтесь по возможности абстрагироваться от ситуации.
Дом, конечно, не продавать.
автор Праздничный сервиз 23 октября 2018
Ответ дляРадуга-дуга
а можно озвучить примерно что за операция?
не важно.
сума не велика, 4-5 тис зеленими. які можна доці заробити за пів року!
час є, час не йде проти нас. але гроші треба.
чоловік за станом здоров’я нажаль поїхати не може на заробітки, працює тут на двох роботах і допомагає більше ніж є змога (
Весенний Марафон 23 октября 2018
на мій погляд ви абсолютно праві. Але раптом станеться непоправне, бо коштів на операцію таки немає, як ваша родина далі житиме з тим знанням, що могли і не зробили? Як житиметься донці, я не питаю, це її клопіт
Катька Пушкарева 23 октября 2018
Удалено администрацией...
Олька Модниця 23 октября 2018
Будинок звісно не продавайте, але і сестру чоловіка в Італію не відправляйте.
Спелый баклажан 23 октября 2018
Ответ дляс_переулочк­а
Я поддержала бы решение мужа,любое. Это его мама и она купила ему дом. Другой дом вы со временем купите,а маму новую не купить. Учите своих детей с детства любить и уважать своих родителей.
она купила не только дом, она купила и квартиру для дочи , которую она со временем тоже может купить
автор Праздничный сервиз 23 октября 2018
Ответ дляКатька Пушкарева
Удалено администрацией...
ваш сарказм не доречний!
своїх дітей я в змозі забезпечити!
на відміну віт тієї яка свою дитину тягне за рахунок мами!
Fresh 23 октября 2018
Ответ дляПраздничный сервиз
не важно.
сума не велика, 4-5 тис зеленими. які можна доці заробити за пів року!
час є, час не йде проти нас. але гроші треба.
чоловік за станом здоров’я нажаль поїхати не може на заробітки, працює тут на двох роботах і допомагає більше ніж є змога (
ну тоді для чого продавати будинок, позичте десь ці кошти
Я не в теме 23 октября 2018
Ответ дляПланшетница
я думаю этот вопрос нужно решать между собой сестре и брату, а не Вам!
чегой то не автору? она между прочим с детьми живет в доме в который годами вкладывалась деньгами и силами
с_переулочк­а 23 октября 2018
А где дом сестры делся?если она живет с мамой.
Гуру троллинга 23 октября 2018
пусть свой дом продаети и покупает поменьше, а разницу на операцию
почему она решает проблемы за счет вашей семдьи
мама умрет и погонит вас с своего дома
Олька Модниця 23 октября 2018
Ответ дляПраздничный сервиз
не важно.
сума не велика, 4-5 тис зеленими. які можна доці заробити за пів року!
час є, час не йде проти нас. але гроші треба.
чоловік за станом здоров’я нажаль поїхати не може на заробітки, працює тут на двох роботах і допомагає більше ніж є змога (
А дитину її ви до себе візьмете?
Катька Пушкарева 23 октября 2018
Ответ дляПраздничный сервиз
ваш сарказм не доречний!
своїх дітей я в змозі забезпечити!
на відміну віт тієї яка свою дитину тягне за рахунок мами!
Развозитесь с мужем, раз такая самостоятельная и всех обеспечиваете. Дети же прописаны, продать ВАШ ))дом не получится.
автор Праздничный сервиз 23 октября 2018
Ответ дляс_переулочк­а
А где дом сестры делся?если она живет с мамой.
доця живе в своєму будинку. мама яка весь час була на заробітках живе тепер у неї. бо доці просто без мами не вижити!
Катька Пушкарева 23 октября 2018
Ответ дляПраздничный сервиз
доця живе в своєму будинку. мама яка весь час була на заробітках живе тепер у неї. бо доці просто без мами не вижити!
А где дом мамы?!
Булькаю 23 октября 2018
Ответ дляПраздничный сервиз
чоловік сказав своє тверде !!!! ні! він за те щоб його сім’я жила, а не ютилася в одній кімнаті!
вони не розумяють такого, і обзивають мене звинувачуючи у всьому, хоч я взагалі в їхніх шушуканнях участі не приймала і не приймаю! але я ж невістка а значить тільки я настроюю свого чоловіка!
ну так почему муж ваш сам не заработал на жилье? не поехал в Италию?
былоИпрошло 23 октября 2018
Може взяти гроші в банку, і по трохи виплачувати
Радуга-дуга 23 октября 2018
Ответ дляПраздничный сервиз
не важно.
сума не велика, 4-5 тис зеленими. які можна доці заробити за пів року!
час є, час не йде проти нас. але гроші треба.
чоловік за станом здоров’я нажаль поїхати не може на заробітки, працює тут на двох роботах і допомагає більше ніж є змога (
А СКОЛЬКО У ВАС СТОЯТ ДОМА ?
ну никто не продает дом если нужно 4-5 тіс.
пусть возьмут кредиті муж на 2500 и сестра.
Булькаю 23 октября 2018
Ответ дляПраздничный сервиз
не важно.
сума не велика, 4-5 тис зеленими. які можна доці заробити за пів року!
час є, час не йде проти нас. але гроші треба.
чоловік за станом здоров’я нажаль поїхати не може на заробітки, працює тут на двох роботах і допомагає більше ніж є змога (
мужчина не может на заработки, а женщина может. Оставить 9-ти летнего ребенка с больной матерью и уехать? супер идея!
Булькаю 23 октября 2018
Ответ дляКатька Пушкарева
Удалено администрацией...