Подтяжка• 24 октября 2018

Можно оформить кредитку в приватбанке без оф. трудоустройства

Работаю не официально… нужна кредитка с небольшим лимитом
Снегопадка• 24 октября 2018
можно

man_darinka• 24 октября 2018
легко. лимит просто не дадут)))
Марафетчица• 24 октября 2018
Обычную карту оформляла,универсальную. Дали 1000 грн кредитных на ней. Через месяц увеличили до 10000 грн. Нигде не работаю
Девушка Прасковья• 24 октября 2018
Мне сразу дали 5 тысяч, примерно через полгода увеличили до 43 тысяч
Интеллектуальные оладьи• 24 октября 2018
Ответ дляman_darinka
легко. лимит просто не дадут)))
500 грн дадуть спокійно.
автор Подтяжка • 24 октября 2018
Ответ дляМарафетчица
Нужны ли деньги для оформления\активации карты?
Ответ дляФисташковый кокец
Ні.
Тільки паспорт і код, якщо Ви ще не є клієнтом Приватбанку.

автор Подтяжка • 24 октября 2018
Если снял деньги, нужно вернуть в течении 55 дней, чтоб проценты не начислили, правильно понимаю?! И какие проценты там, если не успел?
Ответ дляФисташковый кокец
Не зовсім протягом 55 днів.
А до 25 числа наступного місяця за тим, в якому зняли гроші.
Якщо знімете 31 числа, то це вийде не 55, а 25 днів. А якщо зняли 1 числа, то дійсно 55-56 днів буде.
Якщо встигаєте до 25, відсотків платити не треба.
Інакше треба заплатити мінімальний платіж (він реально маленький), і буде нараховуватися 3,6% в місяць.
Але я б не рекомендувала виходити з пільгового періоду, дуже невигідно. Краще вже погасити борг і знову витрачати на життя з кредитки, якщо геть з грошима погано.
графиняВишенка• 24 октября 2018
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Не зовсім протягом 55 днів.
Додам, що коли зняти гроші кредитні з картки, то буде комісія 4%
Комісії нема якщо оплачувати в магазинах
Майор Медуза• 25 октября 2018
Ответ дляman_darinka
легко. лимит просто не дадут)))
не работаю, кредитный лимит 25 тыс)