KidstaffСоветчица

Вумна вутка

Девочки, вопрос о комнатных розах

У меня есть розочка комнатная. Проблема в том, что за два года не выросла, как был маленький кустик, так и остался. Постоянно сбрасывает желтые листья. Кто знает может какие питательные вещества купить? Как подпитать её и заставить рости? Спасибо!
17 ноября 2018 в 00:44
  • Ответов: 4
Отвечать можно только зарегистрированным пользователям Зарегистрируйтесь на сайте или авторизируйтесь, если Вы уже зарегистрированы
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации
1 Русичка24
17 ноября 2018 в 01:00  
Они выращиваются на гормонах, потому они так плохо и приживаются в квартирах.
  • Благодарочка 3
2 2010nastunya
17 ноября 2018 в 01:37
Мой опыт, весной высаживаю на улицу, в ноябре пересаживаю в горшок и заношу в дом. Куст вырос, высадила на следующий год и оставила на зиму.предварительно укутав,уже 3 года зимует на улице, как обычная карликовая роза,уже рассадила 3 куста. Я прочитала,как-то в журнале, что так нужно делать,эти розы не предназначены для долгого содержания в доме.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
3 ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
17 ноября 2018 в 20:07
А Ви за два роки не купували жодні добрива? Ну то купіть, але не на зиму, бо взимку темно і вона без додаткового ультрафіолетового освітлення все рівно не ростиме, навіть на вікні.
В грунт свіжий пересадіть в горщик на сантиметр більшого діаметру. Або навпаки-меншого, якщо корні погнили і рослина хитається. На дно горщика - дренаж керамзитовий, зверху промульчуйте керамзитом чи перлітом, чи вермикулітом. Не переливайте, не робіть болото, бо без світла все погниє дуже швидко.
Досвід показує, що при такій погоді, як зараз, і в цю пору року - на вікні уже не вистачає світла.
Без додаткового освітлення краще поставте кудись на зимівлю при плюсових температурах до градусів десяти. Може, й вікно холодне підійде для зимівлі.
Якщо грошей не шкода, купіть фітолампу, реле, спеціальний вимірювач освітленості (на щупах, він же вимірює вологість і кислотність грунту), щоб орієнтуватися в питанні догляду за рослинами. Маючи датчик кислотності, можна самостійно моделювати грунтосуміш - збагачувати кальцієм за допомогою вапна, калієм за допомогою попелу, підкислювати розчином лимонної кислоти, підмішувати глину, використовувати як стимулятор іржу. Загалом, шукайте на добривах список мінеральних мікроелементів.
Що без фітогормонів не ростуть - ну то в комплексних добривах вони все рівно зустрічаються. І вони коштують копійки, хоча інструкції вимагають акуратно поводитися з ними, як з агресивними речовинами. Та й без їхнього додавання все добре росте за хороших умов, а за поганих умов чи при неякісній слабенькій розсаді вони не допоможуть - перевірено. То не така вже велика екзотика, ті фітогормони. А у рослин теж, мабуть, є якийсь свій ресурс розвитку і адаптації, який рано чи пізно вичерпується.
4 MarinaDnepr
01 декабря 2018 в 14:32
Если это сорт карликовой розы, то он не вырастает выше 35 см. Можно формировать растение кустом, за счет правильной подрезки. Желтые листья: жарко, сухой воздух, наличие паразитов.
Тема закрыта