26 ноября 2018

Давайте коллективно читать новенну до Юды Тадея

Просить мира в стране. Молитва очень мощная, а если ещё и коллективно. Читать надо 6 раз в день, 9 дней. Ниже дам молитву. Она состоит из нескольких молитв. саму молитву к Тадею читаем раз, Отче наш, дево радуйся и слава и ныне по три раза и концовку раз. И все вместе 6 раз в день.
автор ШобВам_КакНам 26 ноября 2018
Щоб Найсвятіше Серце Ісуса було прославлене молитвою і любов’ю на кожному престолі аж до кінця часів. Амінь.
Хай буде благословенне Непорочне Серце Марії.
Хай буде благословенне Непорочне Серце Ісуса.
Хай буде благословенний cв. Юда-Тадей на цілому світі і у вічності.
Св. Юдо-Тадею, проси за нас. Вислухай наше прохання (вказати яке).
Амінь.
О́тче наш, И́же еси́ на небесе́х! Да святи́тся и́мя Твое́,
да прии́дет Ца́рствие Твое́, да бу́дет во́ля Твоя́, я́ко на небеси́ и на земли́.
Хлеб наш насу́щный даждь нам днесь; и оста́ви нам до́лги на́ша,
я́коже и мы оставля́ем должнико́м на́шим; и не введи́ нас во искуше́ние, но изба́ви нас от лука́ваго.

Отец наш, сущий на небесах! да святится имя Твое; да приидет Царствие Твое; 3
да будет воля Твоя и на земле, как на небе; хлеб наш насущный дай нам на сей день;
и прости нам долги наши, как и мы прощаем должникам нашим; и не введи нас в искушение,
но избавь нас от лукавого. Ибо Твое есть Царство и сила и слава во веки. Аминь.

Богородице Діво, радуйся, Благодатна Маріє, Господь з Тобою; 3
благословенна Ти між жінками і благословен плід лона Твого,
бо Ти породила Христа Спаса, Ізбавителя душ наших.

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові нині, і повсякчас, і на віки віків. 3

Просимо Тебе, Всемогутній і милосердний Боже й Спасителю наш,
щоби ми через заслуги та заступництво святого Тадея, Твого вибраного Апостола,
якого ми набожно почитаємо, змогли доступити Твого Божого Благословення.
Амінь.
Ширли-Мырли 26 ноября 2018
Тадей, это кто?
автор ШобВам_КакНам 26 ноября 2018
Ответ дляШирли-Мырли
Тадей, это кто?
Один из апостолов. Об этой молитве много есть отзывов, и мне самой она очень помогла. Это молитва именно для безвыходных ситуаций.
У кого такое было 26 ноября 2018
Ответ дляШобВам_КакНам
Один из апостолов. Об этой молитве много есть отзывов, и мне самой она очень помогла. Это молитва именно для безвыходных ситуаций.
Вы разговариваете на русском,а читать надо именно на украинском?)
кружкаЭсмарха 26 ноября 2018
Будуть конкретно години чи хто коли хоче хоч 6 разів підряд
автор ШобВам_КакНам 26 ноября 2018
Ответ дляУ кого такое было
Вы разговариваете на русском,а читать надо именно на украинском?)
Нет, можно найти и на русском. Я разговариваю на украинском. Извините, не учла это. Но если хотите читать, то найдёте в интернете русскоязычную версию.
автор ШобВам_КакНам 26 ноября 2018
Ответ длякружкаЭсмарха
Будуть конкретно години чи хто коли хоче хоч 6 разів підряд
Я читала 6 раз сразу. На счёт времени не знаю, главное читать.
Миссис Буркул 26 ноября 2018
К иуде ну ну..
Семенна Семеныч 26 ноября 2018
Присоединяюсь, завтра также буду читать
автор ШобВам_КакНам 26 ноября 2018
Ответ дляМиссис Буркул
К иуде ну ну..
Это не тот Иуда, почитайте историю). Я уже читала.
автор ШобВам_КакНам 26 ноября 2018
Ответ дляСеменна Семеныч
Присоединяюсь, завтра также буду читать
Спасибо.
автор ШобВам_КакНам 26 ноября 2018
Девочки, давайте без всяких комментариев. Кто будет читать, поставьте плюсики или просто читайте и верьте!
автор ШобВам_КакНам 26 ноября 2018
Я скопировала дважды Отче наш, ещё и на русском. Отче наш читаем три раза только в одном заходе. Я думаю, не важно, на ком языке читать.
Под пытками 26 ноября 2018
вы правы , если объединимся, думаю многие будут читать.
Можно Отче наш И Богородице.....
Гидроусилитель руля 26 ноября 2018
По-русски: Иуда Фаддей
Лепешечка 26 ноября 2018
+
Аноним_1458 27 ноября 2018
Псалом 93:

Боже помсти, Господи Боже помсти, яви Себе! Встань, Судде землі, дай відплату гордим. Доки, Господи, доки нечестивці будуть вихвалятися? Вони говорять неправдиві слова, величають себе всі, що чинять беззаконня. Народ Твій, Господи, поневолили і гноблять насліддя Твоє. Вдовиць і сиріт уморюють і пришельців убивають. І кажуть: «Не побачить Господь, не дізнається Бог Якова». Зрозумійте ж, нерозумні люди! Коли ви прийдете до розуму? Той, Хто створив вухо, чи не почує? І той, Хто створив око, чи не побачить? Той, що врозумляє народи і дає людям розуміння, невже не покарає вас? Знає Господь замисли людські, що вони марні. Блаженна та людина, яку врозумляєш Ти, Господи, і навчаєш закону Твого, щоб у тяжкі дні вона мала спокій, доки нечестивому викопають яму. Бо не відкине Господь народу Свого і не забуде насліддя Свого. Бо в суд прийде правда, і за нею прийдуть усі праведні серцем. Хто стане за мене проти злочинців? І хто стане за мене проти тих, що чинять беззаконня? Якби б Господь не поміг мені, то скоро зійшла б до пекла душа моя. Коли я сказав: «Похитнулися ноги мої», тоді милість Твоя, Господи, підтримувала мене. Коли ж намножувалися скорботи в серці моїм, Твоя втіха насолодою наповнювала душу мою. Чи допустиш Ти, щоб поблизу Тебе постала оселя розбійників, що чинять насильство наперекір закону? Вони натовпом нападають на душу праведника і кров неповинну судять. Але Господь — захист мій, і Бог мій — твердиня надії моєї. Він поверне на них беззаконня їхні і злочинством їхнім погубить їх, знищить їх Господь Бог наш.

https://www.facebook.com/yevstr?__tn__=%2CdC-R-R&e...