13 декабря 2018

Як запустити робот-пилосос?

Дівчата, купила в чорну п`ятницю на розетці розрекламований робот-пилосос Xiaomi Mijia Mi Robot Vacuum Cleaner, але не знаю як ним користуватися. Подивилася обзор моделі, і потрібно на телефон скачати Mi home. На Айфоні в «магазині» є такий додаток, пише, що безкоштовний. Починаю скачувати-загружати - видає запит на оплату і підтвердження банківської карти, але в самому додатку не пишеться вартість послуги. Хто встановлював на Айфон додаток Mi home, Підскажіть, що потрібно зробити, цей додаток безкоштовний чи платний і як дізнатися чи є українська-російська мова на пилососі?
Инстагра_мерша 13 декабря 2018
Скажите ’ окей гугл
Гусеница 13 декабря 2018
В мене рівно рік тому була така сама історія:-) та ж модель, Розетка, чорна п’ятниця, намагання закачати прогу в телефон... Я забила. Просто натисніть кнопку, і жужик сам все зробить:-). Він працює і без жодних програм на телефоні.
автор парИла я парИла 13 декабря 2018
Ответ дляГусеница
В мене рівно рік тому була така сама історія:-) та ж модель, Розетка, чорна п’ятниця, намагання закачати прогу в телефон... Я забила. Просто натисніть кнопку, і жужик сам все зробить:-). Він працює і без жодних програм на телефоні.
Дякую, спробую. Але стало цікаво про існування такого додатку Mi home, я нічого раніше не чула такого. Можливо хтось напише, чим корисний ще цей додаток. А то девайси є, а обзор лише знаходжу для власників андроїд-ів
Ковбой Хагис 13 декабря 2018
Додаток супер. Там можна вибрати пилососити маленький кусочок кімнати, дивитися,де пилосос,зупинити. Я завтра в чоловіка запитаю,як установив
Ушла и Пришла 13 декабря 2018
А сколько стоил такой?
Секс-Бомба 13 декабря 2018
За скільки купили, теж хочу собі такого
автор парИла я парИла 13 декабря 2018
7777 грн
Ковбой Хагис 13 декабря 2018
Ціна на розетці 7999, за день до чорної п´ятниці був 7600, в чорну п´ятницю 7777)
Ковбой Хагис 13 декабря 2018
Ми також на чорну п´ятницю саме такий купили.
автор парИла я парИла 13 декабря 2018
Ответ дляКовбой Хагис
Додаток супер. Там можна вибрати пилососити маленький кусочок кімнати, дивитися,де пилосос,зупинити. Я завтра в чоловіка запитаю,як установив
Запитайте, як його правильно запускати, наприклад, коли я вранці вдома, і хочу, щоб він працював при мені у двох пустих кімнатах, а коли я піду з дому - в інших. Як правильно це зробити чи це команда з телефона?
Братья Капли 13 декабря 2018
Если качаете на айфон то это обычная практика, они просят данные карты , но если приложение бесплатное с вас ничего не снимут, просто хотят удостовериться что вы платежеспособный клиент ;) у меня тоже апл и я часто качаю приложения и дома и на работе
автор парИла я парИла 13 декабря 2018
Ответ дляКовбой Хагис
Ціна на розетці 7999, за день до чорної п´ятниці був 7600, в чорну п´ятницю 7777)
Я моніторила, але такої ціни 7600 не бачила. Навіть, він був у мене в списку бажань, по вищій ціні. А коли зробила замовлення - ціна стала 7777
все по ГОСТу! 13 декабря 2018
У меня тоже такой ,приложение на айфон установила без проблем,посмотрите видео в ютубе,пылесос супер
Ковбой Хагис 13 декабря 2018
Ответ дляпарИла я парИла
Запитайте, як його правильно запускати, наприклад, коли я вранці вдома, і хочу, щоб він працював при мені у двох пустих кімнатах, а коли я піду з дому - в інших. Як правильно це зробити чи це команда з телефона?
Просто вибираєте зоноване прибирання. Можете додати їх скільки завгодно. При вам попилососив і поїхав на базу. Потім відкрили карту, задали нові зони і поїхав. Можете хоч з іншої країни запустити
Ушла и Пришла 13 декабря 2018
Ответ дляпарИла я парИла
7777 грн
Спасибо. Смотрела сейчас, 7799.
Ковбой Хагис 13 декабря 2018
Ответ дляпарИла я парИла
Я моніторила, але такої ціни 7600 не бачила. Навіть, він був у мене в списку бажань, по вищій ціні. А коли зробила замовлення - ціна стала 7777
В четвер був 7600. Я ще й думала купити,але ж ні)) чорна п´ятниця)))
автор парИла я парИла 13 декабря 2018
Ответ дляБратья Капли
Если качаете на айфон то это обычная практика, они просят данные карты , но если приложение бесплатное с вас ничего не снимут, просто хотят удостовериться что вы платежеспособный клиент ;) у меня тоже апл и я часто качаю приложения и дома и на работе
Подивіться, будь-ласка, ви такий закачували додаток як на фото. Просто я вибрала цей додаток, написано безкоштовно, потім він загружається і просить підтвердження CVV коду банківської карти. Я вже ввела код, але сьогодні була ще покупка і на карточці 2 грн., і з привату прийшла смс недостатньо коштів на покупку і відмова в здійсненні операції. Тобто, безкоштовно встановити додаток Mi home не получається
автор парИла я парИла 13 декабря 2018
Ответ длявсе по ГОСТу!
У меня тоже такой ,приложение на айфон установила без проблем,посмотрите видео в ютубе,пылесос супер
Дайте ссилку на відео, я вже їх скільки передивилася, для Айфона не знайду
автор парИла я парИла 13 декабря 2018
Ответ дляКовбой Хагис
Просто вибираєте зоноване прибирання. Можете додати їх скільки завгодно. При вам попилососив і поїхав на базу. Потім відкрили карту, задали нові зони і поїхав. Можете хоч з іншої країни запустити
А на якій мові у вас додаток? Тому що прочитала в інтернеті, що в усіх - англійська, а російська і українська - це додаткові додатки ще потрібно установити, просвітіть
Ковбой Хагис 13 декабря 2018
В мене Андроїд
В додатку три функції. Обирайте англ мову. Дуже легкий додаток
автор парИла я парИла 14 декабря 2018
Ответ дляКовбой Хагис
В мене Андроїд
В додатку три функції. Обирайте англ мову. Дуже легкий додаток
В тому й справа, що все для андроїда, чекаю відповіді для Айфона
Братья Капли 14 декабря 2018
Ответ дляпарИла я парИла
Подивіться, будь-ласка, ви такий закачували додаток як на фото. Просто я вибрала цей додаток, написано безкоштовно, потім він загружається і просить підтвердження CVV коду банківської карти. Я вже ввела код, але сьогодні була ще покупка і на карточці 2 грн., і з привату прийшла смс недостатньо коштів на покупку і відмова в здійсненні операції. Тобто, безкоштовно встановити додаток Mi home не получається
нет, я не качала именно этот, но если к аккаунту а эпсторе не привязана карта или привязана карта с истекшим сроком действия он вообще скачивать не дает ничего нового, даже бесплатно.
автор парИла я парИла 14 декабря 2018
Ответ дляБратья Капли
нет, я не качала именно этот, но если к аккаунту а эпсторе не привязана карта или привязана карта с истекшим сроком действия он вообще скачивать не дает ничего нового, даже бесплатно.
Так, виявилося, що в пене на карточці закінчився термін дії. Зайшла в аккаунт змінити стару карточку на нову - вводжу дані, але не зберігає і не пропускає. Не можу скачати mi home
автор парИла я парИла 14 декабря 2018
Змінити карточку через аккаунт напряму не получилося, але я спробувала ще раз скачати додаток mi home і в мене запросило дані карточки, я ввела нові реквізити і все запустилося, але прийшла смс, що зняло 1долар, хоч і додаток безкоштовний. Але можливо це тимчасово заблокували, доки я реєструюся.
Тепер друге питання - яку вибрати країну під час реєстрації? Програма рекомендує Європу, але є Росія, а в інтернеті рекомендують Центральний Китай, і вибрати англійську мову. Що у вас?
все по ГОСТу! 15 декабря 2018
У меня китай или сингапур