17 января 2019

Потрібен терміново дитячий і дорослий паразитолог

Доброго дня.. здали аналіз на гельмінти з дитиною і виявили наявність в обох
Тепер постало питання про хорошого паразитолога для дитини і для мами. Підкажіть будь ласка до кого можна звернутися
Лише з власного досвіду. Дякую!
Л.пет 17 января 2019
А що ви хочете від паразитолога? Пролікуйтеся всі , пропийте препарати. Так всі лікуються і майже в кожного другого гельмінти. а які симптомі у дитини на гельмінти окрім аналізу? Тому що раніше їх зовсім не знаходили а зараз за гроші (аналіз калу) знаходять майже в усіх. А ви робили аналіз крові чи аналіз калу (який метод аналізу-ПЦР, чи прямий?)
Л.пет 17 января 2019
Паразитолог вам назначить те що і дільничий педіатр і терапевт. А паразитолог цеи вузький профіль - гроші заплатите за прийом, та ще й додатково аналізи будете здавать ( у якійсь клініці де він має відсотки)
автор Olga Deliss 17 января 2019
Може і так але я хочу вузького спеціаліста а не простого терапевта чи педіатра...крім того ми кров здали...і хочеться щоб призначили саме те лікування яке поможе при даному виду гельмінтів
Harie 17 января 2019
З я кого Ви міста?
Harie 17 января 2019
Є гарний лікар (Київ). Якщо цікавить, пишіть, дам контакти.
автор Olga Deliss 18 января 2019
Ответ дляHarie
З я кого Ви міста?
Київська обл
автор Olga Deliss 18 января 2019
Ответ дляHarie
Є гарний лікар (Київ). Якщо цікавить, пишіть, дам контакти.
цікаво