19 января 2019

Ненавиджу своє керівництво!!!

Коли 3 раз завагітніла була на 6 небі від щастя. 2 вагітность пройшла печально, з летальним випадком, тому тепер дуже вважала на себе. Тоді якраз була у відпустці, але цас Х настав і треба іти на роботу, ще 4 тижні потянула нікому нічого не розказувала, але перед початком навчання процесу натякнула директорці про цікавий стан. Я сама вчитель хімії, але працюю педагогом-організаторм, тобто всі свята, заходи і т.д. на мені. Від роботи не відлинювала, а Д. та зауч почали нагружати все більше і більше. До роботи добиратися хв 35-45. Так вони мене поставили зранку на чергуванні на подвір´ї з 8.10, коли діти починають приходити до школи і до кінця уроків. До цього чергування не було на подвір´ї взагалі, ніколи, ніхто нічого про це не чув. + Під час великих перерв треба забрати дітей 1-4 класів і влаштувати їм веселі перерви з іграми, конкурсами. Якщо десь вчителя нема, відпросився, не встиг на урок я перша на заміні, бо старшийкудапошлють))). Ледве дочекалася до осінніх канікул, зціпила зуби і рахувала дні. Так на дворі за ці 3 міс намерзлася, що вже всіх ненавиділа, але в принципі свіже повітря нікому ще не зашкодило ( школа сільська, збоку ліс, річка, краса неймовірна, я сама з міста))))
В школі настали канікули, отоплення нема і рішили зробити чергування вчителів. Всі чергують по разу, а мене поклали аж 3, понеділок, середа, п´ятниця. От тоді вже терпіння і не стало. Дехто не чергує взагалі, дехто лиш раз, а я одна аж 3 рази. Пішла до директорки, вона сказала, що чергуванням не займається, відправила до заучки, а вона пояснила, що деякі вчителі на курсах, а я мол зимою вже не буду чергувати. Ну школа звичайно своєрідна, бо знаходиться в селі серед гір, і тут свої закони, тут працюють кум-сват-брат і родичі, а я чужа кістка, але за 4 роки можна вже було ставитися хоть трохи краще, тим більше, що ніколи не ставала в роги і виконувала всі дурацькі забаганки.
Після цього захворіла на ангіну, то мене видзвон вали кожен день коли я вийду з лікарняного. Тепер на збереженні, подзвонила до Д, пояснила, що до кінця вже не буду, бо складна ситуація, то вона на голові волосся рвола, щось в трубку прискала ядом. От лежу, а мені так гірко.
Аноним_1466 19 января 2019
если бы у меня были такие тяжелые беременности я бы вообще в шокле не работала в беременном состоянии
автор А поговорить? 19 января 2019
Вибачте за помилки в тексті, але руки так трусяться, що навіть не можу передати свій стан. Дякувати Богу, що не побачу всіх їх ще найближчих 3 роки. Навіть не вернувся швидше з декрету. Голодна буду ходити, але не вернуся
Ленивица-красавица 19 января 2019
Если до родов уже не планируете выходить, расслабьтесь и забудьте
Аноним_1466 19 января 2019
Ответ дляА поговорить?
Вибачте за помилки в тексті, але руки так трусяться, що навіть не можу передати свій стан. Дякувати Богу, що не побачу всіх їх ще найближчих 3 роки. Навіть не вернувся швидше з декрету. Голодна буду ходити, але не вернуся
нашли из за чего переживать
за себя вонуйтесь
автор А поговорить? 19 января 2019
Ответ дляАноним_1466
если бы у меня были такие тяжелые беременности я бы вообще в шокле не работала в беременном состоянии
3 роки працювала, було всяке але не такий маразм. Думаю, що якби не сказала про вагітність було б спокійніше
Аноним_1466 19 января 2019
Ответ дляА поговорить?
3 роки працювала, було всяке але не такий маразм. Думаю, що якби не сказала про вагітність було б спокійніше
школа вообще стресс, а еще инфекции, болячки. Оно вам надо?
Мамзелькин 19 января 2019
А чего вас вообще носило на ту работу с начала беременности с таким анамнезом? Рассчиталась и сиди спокойно дома. Муж пусть работает за двоих раз такое дело.
liberdih 19 января 2019
Ответ дляА поговорить?
3 роки працювала, було всяке але не такий маразм. Думаю, що якби не сказала про вагітність було б спокійніше
думала, що в школах недобір педагогів і без проблем мож знайти роботу, а не іздити по району
ви праві: в сільських школах сват, брат, кум і всі їм винні
liberdih 19 января 2019
і що то за чергування на подвір´ї?
Я_на_кожухе 19 января 2019
домовтесь з лікарем, беріть лікарняні. я так робила, бо на роботі просто виживали, коли дізнались, що вагітна
Цикада Петровна 19 января 2019
автор,оно вам нужно?
да после предыдущей беременности?послали их мысленно и уволились,пусть там дежурят,не дежурят-о себе и ребенке думайте
Аноним_1517 19 января 2019
Очень вам сочувствую. Берегите себя! Ваше здоровье и жизнь малыша на первом месте. Я не поняла, нужно ли вам еще выходить на работу. Если да, то может получится раньше в декрет уйти. Справку в больнице попросить/купить. Или продлить лежание на сохранении, тоже договориться с врачами, ну или симулировать плохое самочувствие.
Я_на_кожухе 19 января 2019
не звертайте увагу на змій на роботі, ви тепер маєте думати про дитину. якщо зовсім все погано - звільніться. Ваше здоров´я та здоров´я дитини - на 1 місці
Страхованная 19 января 2019
Надо не намекать, а официально сообщить о беременности. Можно и справку в консультвции взять. И попросить перевести вас на более лёгкую работу. Они обязаны.
автор А поговорить? 19 января 2019
Ответ дляМамзелькин
А чего вас вообще носило на ту работу с начала беременности с таким анамнезом? Рассчиталась и сиди спокойно дома. Муж пусть работает за двоих раз такое дело.
Я дура, ніхто не сперечаються!!!
Просто люблю бути незалежною, на колготки і хліб люблю мати свої гроші. Коло чоловіка можна жити приспівіючи, але я не хочу і все.
автор А поговорить? 19 января 2019
Ответ дляliberdih
думала, що в школах недобір педагогів і без проблем мож знайти роботу, а не іздити по району
ви праві: в сільських школах сват, брат, кум і всі їм винні
В нас в районі дуже туго з роботою, от і пішла в село працювати
автор А поговорить? 19 января 2019
Ответ дляliberdih
і що то за чергування на подвір´ї?
Дощ слякоть, за старшокласниками бігай по всяких закутках, щоб не курили. Я знаю що? Напряжно приїжджати на 8 ранку, якщо ще добиратися треба
Винник 19 января 2019
Я бы на вашем месте, тем более с таким анамнезом почаще больничный брала. Чуть кольнуло-потянуло на сохранении недельку лучше полежать. Не обижайтесь на них, не нервничайте. Они такие, какие есть, вы их не переделаете.
НетЕщеНаверное 19 января 2019
Ответ дляА поговорить?
Вибачте за помилки в тексті, але руки так трусяться, що навіть не можу передати свій стан. Дякувати Богу, що не побачу всіх їх ще найближчих 3 роки. Навіть не вернувся швидше з декрету. Голодна буду ходити, але не вернуся
Блин, ну с@ки, что сказать, автор, берегите нервы, педколлектив он такой, а у вас так вообще. По теме- сидите на больничном, а дальше видно будет, и научитесь таки за себя постоять, нет и все, это не входит в ваши обязанности, иначе- на голову сядут, и пусть попробуют вас уволить, беременную. А вообще, подумайте, что вам лучше , если рни такие сволочи все там собрались
автор А поговорить? 19 января 2019
Ответ дляАноним_1517
Очень вам сочувствую. Берегите себя! Ваше здоровье и жизнь малыша на первом месте. Я не поняла, нужно ли вам еще выходить на работу. Если да, то может получится раньше в декрет уйти. Справку в больнице попросить/купить. Или продлить лежание на сохранении, тоже договориться с врачами, ну или симулировать плохое самочувствие.
Після ангіни положили на зберігання до кінця вагітності, то коли це сказала Д. вона в трубку кричала, що як так. І т.д.
Ще б зрозуміла, якщо б чоловік, а тут мама 2 дітей не розуміє, що мені погано. Кричить, що моя посада не заміщається і тепер до мого декрету хто буде виконувати обов´язки? А мені тепер накачати з вишки без передишки. Ледве стрималася, щоб так і трубку не сказати.
автор А поговорить? 19 января 2019
Так це ще не кінець, прислала в лікарню одного з вчителів, щоб перевірити чи я дійсно лежу на збереженні. А та жінка розказала, що мол якби мене не було у відділенні могла б накачати на мене районний відділ освіти заяву, що я відлинювала від оповчзуів і звільнити по статті.
Мамзелькин 19 января 2019
Ответ дляА поговорить?
Після ангіни положили на зберігання до кінця вагітності, то коли це сказала Д. вона в трубку кричала, що як так. І т.д.
Ще б зрозуміла, якщо б чоловік, а тут мама 2 дітей не розуміє, що мені погано. Кричить, що моя посада не заміщається і тепер до мого декрету хто буде виконувати обов´язки? А мені тепер накачати з вишки без передишки. Ледве стрималася, щоб так і трубку не сказати.
Ну на время вашего больничного они действительно не могут кого то взять и ваши обязанности если и будет кто то выполнять, то бесплатно. У нас так у старшей дочери прошлый год не было биологии уроков, вообще, учитель все время на больничном,, замену взять не могут, бесплатно никто не хочет. Поэтому если вы не собираетесь возвращаться туда на работу вообще, то рассчитайтесь, освободите место и не трепите нервы ни себе, ни коллегам. А на свои колготки, раз такая независимая от мужа, заработаете репетиторством или выполнением контрольных, вы же учитель химии как никак.
Аноним_1584 19 января 2019
У меня была спокойная работа, но до которой нужно полтора часа добираться, и транспортом, и пешком, в толпе и давке. Потому когда мы решили зачать ребенка, я уволилась сразу же, тем более, что вторая беременность закончилась чисткой. Приоритеты расставьте
автор А поговорить? 19 января 2019
Ответ дляМамзелькин
Ну на время вашего больничного они действительно не могут кого то взять и ваши обязанности если и будет кто то выполнять, то бесплатно. У нас так у старшей дочери прошлый год не было биологии уроков, вообще, учитель все время на больничном,, замену взять не могут, бесплатно никто не хочет. Поэтому если вы не собираетесь возвращаться туда на работу вообще, то рассчитайтесь, освободите место и не трепите нервы ни себе, ни коллегам. А на свои колготки, раз такая независимая от мужа, заработаете репетиторством или выполнением контрольных, вы же учитель химии как никак.
Не беруть заміну на адміністративні посади, директор, зауч, психолог, педагог-організатор, всіх решту вчителів мають заміняти через районний відділ освіти
Разачаровусь_очень_быстро 19 января 2019
Ответ дляА поговорить?
Після ангіни положили на зберігання до кінця вагітності, то коли це сказала Д. вона в трубку кричала, що як так. І т.д.
Ще б зрозуміла, якщо б чоловік, а тут мама 2 дітей не розуміє, що мені погано. Кричить, що моя посада не заміщається і тепер до мого декрету хто буде виконувати обов´язки? А мені тепер накачати з вишки без передишки. Ледве стрималася, щоб так і трубку не сказати.
А тепер ваші обов’язки буде виконувати завуч і класні керівники старших класів) Звільнити вас вона не може, нехай біситься. Я б на вашому місці при першому її крику дала відсіч або закінчила б розмову взагалі.
Патриоточка 19 января 2019
Ответ дляА поговорить?
Вибачте за помилки в тексті, але руки так трусяться, що навіть не можу передати свій стан. Дякувати Богу, що не побачу всіх їх ще найближчих 3 роки. Навіть не вернувся швидше з декрету. Голодна буду ходити, але не вернуся
Это нужно было делать сразу. Ваше здоровье и ребёночка важнее всего!
Мамзелькин 19 января 2019
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
А тепер ваші обов’язки буде виконувати завуч і класні керівники старших класів) Звільнити вас вона не може, нехай біситься. Я б на вашому місці при першому її крику дала відсіч або закінчила б розмову взагалі.
автору ребенок здоровый нужен или поругаться с директором интереснее? Ну не собирается она там больше работать, зачем трепать нервы себе и создавать другим людям проблемы?
Одноклассница 19 января 2019
Ответ дляЯ_на_кожухе
домовтесь з лікарем, беріть лікарняні. я так робила, бо на роботі просто виживали, коли дізнались, що вагітна
А зачем так рано сообщать?Я вообще сообщила на 6м месяце что через месяц у меня декрет)),все думали что я просто растолстела))
Виннипуховна 19 января 2019
Ответ дляА поговорить?
Не беруть заміну на адміністративні посади, директор, зауч, психолог, педагог-організатор, всіх решту вчителів мають заміняти через районний відділ освіти
какая у вас должность ?
PANTERA_KET 19 января 2019
Автор милая.я работала в полициии..и знаете что.ребенок дороже.с 8нед я на больничных.да платила. .. Но мы с мужем так решили.нечего туда ходить и быть затычкой... Косите.