10 февраля 2019

Знайшла свій набір без провидців та екстрасенсів)

Створювала на днях тему)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2316630
Вчора знайшла, в несподіваному місці).
В чоловіка у коридорі є ничка для шоколадок, в одній з коробок, на шафі. Всі знають про неї, але ніхто аж туди не пхається, поки не припече). От я вчора кинулась шукати, діти просили, відкрила коробку з перукарським приладдям, а в ній і був мій набір.
Як опинився там, також здогадуюсь)
Я принесла пакетик з новою косметикою у ванну, поклала на свою косметичку, яка лежала на кошику для пранння, чоловік поклав поряд свою коробку, хотів стрижку на скронях підправити. Очевидно, я щось шукала у косметичці і переклала набір в цю коробку, а чоловік прихлопнув кришкою і виніс у коридор.
Сюжет, як в кіно, або принаймні, як у мультфільмі «Історія іграшок»).
3@йk@ 10 февраля 2019
Вітаю
автор pollyteika 10 февраля 2019
Ответ для3@йk@
Вітаю
Дякую, блін, так було обідно).
parfeya 10 февраля 2019
автор pollyteika 10 февраля 2019
Ответ дляparfeya
Дякую)
Благоуханочка 10 февраля 2019
И чтоб советчицы делали без этой инфы? А расписание приема пищи тоже напишите? А инфу о походе в клозет?
автор pollyteika 10 февраля 2019
Ответ дляБлагоуханочка
И чтоб советчицы делали без этой инфы? А расписание приема пищи тоже напишите? А инфу о походе в клозет?
Дійсно)
Remensa 10 февраля 2019
Ну, як завжди. Лежить там, же зовсім не шукати не будеш.
Коленная ложечка 10 февраля 2019
Помогите найти смартфон в квартире. 14.01 забрала у ребенка и спрятала. Перерыла всю квартиру 3 раза. Не нашла по сей день((
Remensa 10 февраля 2019
Ответ дляБлагоуханочка
И чтоб советчицы делали без этой инфы? А расписание приема пищи тоже напишите? А инфу о походе в клозет?
Я вчора питала. Мені цікаво, де він був.
Вам не треба , ідіть на вулицю
Сиреневенькая 10 февраля 2019
и мне было интересно. Как виртуальный квест
Трусы с капюшоном 10 февраля 2019
Ответ дляБлагоуханочка
И чтоб советчицы делали без этой инфы? А расписание приема пищи тоже напишите? А инфу о походе в клозет?
Вы что,она очень важная персона,люди вот спать из-за ее набора не могут
Кишмишная Мая 10 февраля 2019
И что теперь делать с этой информацией?
Remensa 10 февраля 2019
Ответ дляТрусы с капюшоном
Вы что,она очень важная персона,люди вот спать из-за ее набора не могут
Не хвилюйтесь так. Я сплю нормально.
Коварная Зая 10 февраля 2019
А зачем муж нычит шоколадки вместе с парикмахерскими принадлежностями?
Шкура Шуры 10 февраля 2019
Ответ дляТрусы с капюшоном
Вы что,она очень важная персона,люди вот спать из-за ее набора не могут

Ага. Удивляюсь просто с человеческой глупости.
Лапка 10 февраля 2019
очень интересно, держите нас в курсе
автор pollyteika 10 февраля 2019
Ответ дляКоварная Зая
А зачем муж нычит шоколадки вместе с парикмахерскими принадлежностями?
Шоколадки були в іншій коробці, я просто коли шукала і цю відкрила, вони подібні).
Безпринципная 10 февраля 2019
Ответ дляБлагоуханочка
И чтоб советчицы делали без этой инфы? А расписание приема пищи тоже напишите? А инфу о походе в клозет?
От старой темы токо скрины остались)))
КонхфЭдкаТузик 10 февраля 2019
ещё и фото выложили.Авось кто Ив сен Лораном впечатлитсяНоски когда потеряете или трусы,то после того,как найдёте пост выложить не забудьте
Бокс-орун 10 февраля 2019
В след раз попробуйте дедуктивный метод, если, конечно, с логикой все в порядке ...
автор pollyteika 10 февраля 2019
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
ещё и фото выложили.Авось кто Ив сен Лораном впечатлитсяНоски когда потеряете или трусы,то после того,как найдёте пост выложить не забудьте
Не забуду)
автор pollyteika 10 февраля 2019
Ответ дляБокс-орун
В след раз попробуйте дедуктивный метод, если, конечно, с логикой все в порядке ...
У мене не дуже з пам`яттю, от про коробку цю у ванній забула, що вона взагалі там буда, коли я бачила востаннє набір.
автор pollyteika 10 февраля 2019
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
ещё и фото выложили.Авось кто Ив сен Лораном впечатлитсяНоски когда потеряете или трусы,то после того,как найдёте пост выложить не забудьте
На вас, очевидно, справило враження).
Я тут і букети городні показувала, і вазони квітучі в під’їзді і ягоди і дитячі малюнки).
Без фото, ви б писали, брехня, не було ніякого набору).
Косметикою YSL користуюсь 15 років, аж тепер похвалитись прорвало, таким своєрідним способом
автор pollyteika 10 февраля 2019
Ответ дляRemensa
Я вчора питала. Мені цікаво, де він був.
Вам не треба , ідіть на вулицю
Дякую)