12 февраля 2019

Ситуація з кумою ...

Вже декілька днів про це думаю і не можу відпустити.На вихідних зайшли в кафе кави попити з сім’єю ,а вона святкувала там день народження дитини ,було багато гостей.я скрізь землю чуть не провалилась .ми часто бачимось ,старші діти ходять до садочка разом,не сварились ,нічого .я все думаю про цю ситуацію ,бо я все ж таки ініатор наших зустрічей,запрошую кудись на прогулянки тощо.ось ,через тиждень у мого сина день народження 2 рочки ,як бути з кумою...
показать весь текст
автор Купипупсичек 12 февраля 2019
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
То ви ще молода. Найкращі друзі то своя сім´я. І чужі люди стають гарними друзями, але то одразу видно, що душею рідні. А ваша кума, то не ваша людина. То просто хрещена вашої дитини
Ой дівчата я не молода .і не писала вік і статки ,бо розмова би пішла не в те русло
автор Купипупсичек 12 февраля 2019
Ответ дляЦыбаФу
Авторе, так Ви ж її брали за кму , а не вона Вас. І якщо вона не запросила на День народження, то має на це повне право. У мене троє похресників, і три куми. Я ні одну не запрошую до себе на День народження. А от вони мене завжди н аДень народження дитин, бо я мати хрещена їх дитини. Не бачу нічого ’кримінального’ по відношенню до Вас.
так ,розумію
Налогообложу 12 февраля 2019
Это неправильно. Не приглашала бы куму. У меня другая ситуация, всех бы пригласила, но некого, все уже дети взрослые. Поэтому отмечаю день рождения сына с одноклассниками и друзьями по площадке.
Дама-мадама 12 февраля 2019
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А кому кого хрестив? Якщо то був день народження вашого похресника, то дивно і все йде до того, що вас не раді бачити.
Якщо вона хрестила вашу дитину, то, вважаю, нічого вам не винна. Мають своїх родичів, діти мають своїх друзів- кого хочуть, того й звуть.
Чи покликавши хрестити дитину, ви зобов´язали людину бути вам близькою?
+1
Бабушка мороз 12 февраля 2019
Автор, якщо ви не запросите хресну на д.н. своєї дитини, то справді посваритесь. Вона може образитись і пропасти з життя вашої дитини. Багато тут тем було, як хресні забувають про своїх похресників . В результаті постраждає лише ваша дитина.
Безспроса 12 февраля 2019
Ответ дляКупипупсичек
Вона мого сина хрестила,і так коли взяла її за куму хотіли бути ближче до цієї людини ,більше дружити
Ток это вы хотели быть ближе к ней, а не она к вам. Отпустите ситуацию и не копайтесь.
автор Купипупсичек 12 февраля 2019
Ответ дляБезспроса
Ток это вы хотели быть ближе к ней, а не она к вам. Отпустите ситуацию и не копайтесь.
Я все шукаю ,що я зробила не так
автор Купипупсичек 12 февраля 2019
Ответ дляБабушка мороз
Автор, якщо ви не запросите хресну на д.н. своєї дитини, то справді посваритесь. Вона може образитись і пропасти з життя вашої дитини. Багато тут тем було, як хресні забувають про своїх похресників . В результаті постраждає лише ваша дитина.
Дякую за пораду
Безспроса 12 февраля 2019
Ответ для175см55кг19лет (она)
странное мировозрение у вас... я помню в детстве нас всегда собирались огромные компании кумовьев. Было весело и дружно, никто никогда не обижался все были как семья.
Вы хоть представляете цену вопроса позвать всех кого знаешь в кафе? Может у людей денег не хватает, может не хочет сводить всех знакомых и не знакомых между собой гостей.
Безспроса 12 февраля 2019
Ответ дляКупипупсичек
Я все шукаю ,що я зробила не так
Почему вы решили что сделали что то не так? Может она не хотела всех незнакомых между собой людей собирать в одну компанию.
Дніпрянка 12 февраля 2019
Ответ дляKateFrosty
Опять же, если формат празднования подразумевает это. Если я в день своей свадьбы хотела видеть только своих друзей, то никакие настоятельные рекомендации моих родителей пригласить ещё «тетю Наташу» были мной отвергнуты.
Ай, не морочте голову, ви і власних батьків на весіллі бачити не хочете, вам фотосесія на березі океану важливіша, а на рідних наплювати.
Ми говоримо про традиційну родину з нормальними сімейними цінностями.
Баба_Воля 12 февраля 2019
Ответ дляКупипупсичек
Вона мого сина хрестила,і так коли взяла її за куму хотіли бути ближче до цієї людини ,більше дружити
Ну, а она другого мнения, не хочет дружить. Я бы не приглашала и сократила бы общение после такого до минимума.
автор Купипупсичек 12 февраля 2019
Ответ дляБезспроса
Почему вы решили что сделали что то не так? Может она не хотела всех незнакомых между собой людей собирать в одну компанию.
Так ,можливо
В рот не ложи 12 февраля 2019
Я б не запрошували. Але дивні люди, я би взагалі спілкування припинида- навіщо навязуватися, викидайте з життя непотрібних, на зміну прийдуть інші
Чучело-Мяучело 12 февраля 2019
Ответ дляКупипупсичек
Я все шукаю ,що я зробила не так
Да все Ви так зробили. Просто Ви ж не хрещена і не родичка, чого Вас туди треба запрошувати? Я не запрошую. Краще напишіть, як хрещена мама ставиться до Вашої дитини.
Баба_Воля 12 февраля 2019
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я вам так отвечу.
Поддерживаю! )))
Баба_Воля 12 февраля 2019
Ответ дляБабушка мороз
Автор, якщо ви не запросите хресну на д.н. своєї дитини, то справді посваритесь. Вона може образитись і пропасти з життя вашої дитини. Багато тут тем було, як хресні забувають про своїх похресників . В результаті постраждає лише ваша дитина.
Отчего ребенок пострадает? Не пойму.
Аль_де_Барановна 12 февраля 2019
Ответ дляКупипупсичек
Так,мого сина
ну так вона ж хресна вашого сина. а ви яке відношення до її дітей маєте?
дивна ви.
у моєї дитини четверо хресних, кожен з них ма свої сім*ї і своїх дітей. Це мені треба ображатися, що мене до них на день народження не звуть?
В рот не ложи 12 февраля 2019
Ответ дляДумы мои думы
Автор, Ви нагнітаєте ситуацію. Вона не зобов’язана запрошувати Вас на ДН своєї дитини. На ДН до свого сина Ви мали б запросити, бо вона хресна, а хто Ви її дитині?))). Крім того,Ви запрошуєте до сина на ДН всіх кумів? Абсолютно?)). У мене, наприклад,4 похресника. Ви вважаєте, що на ДН дитини я маю запросити додатково 4 пари дорослих? Навіщо? Такі події ми святкуємо виключно з найближчими родичами і хресними.
А я неправильно ситуацію зрозуміла, думала то в неї ДН. Тоді так, забираю свої слова назад- нормальна ситуація, може вони святкували з хресними лише.
Бабушка мороз 12 февраля 2019
Ответ дляБаба_Воля
Отчего ребенок пострадает? Не пойму.
Від того, що з його життя пропаде хресна, яка може бути хорошою хресною мамою. Автор ж не пише, яка вона хресна. Мої діти люблять своїх хресних, часто зустрічаються, деякі живуть по сусідству, діти приблизно одного віку. Кум з своїм малим і моїм м´яч ганяють)))
Чучело-Мяучело 12 февраля 2019
А савєтчіц, які радять не запрошувати хрещену на дн до дитини-ф топку! Вона хрещена мати дитяти, а не людина, яку Ви безрезультатно записали в подружки, а тепер образились, бо Ваші сподівання лише Ваші. Не наділяйте інших людей Вашими емоціями і баченням світу. Чогось же цю людину Ви забажали хрещеною для дитини. Чи взяли таки через подружко-співпляшництво-подарунки
Баба_Воля 12 февраля 2019
Ответ дляБабушка мороз
Від того, що з його життя пропаде хресна, яка може бути хорошою хресною мамою. Автор ж не пише, яка вона хресна. Мої діти люблять своїх хресних, часто зустрічаються, деякі живуть по сусідству, діти приблизно одного віку. Кум з своїм малим і моїм м´яч ганяють)))
Как крестная может быть хорошей, если не хочет общаться с родителями ребёнка?
Дніпрянка 12 февраля 2019
Ответ дляБаба_Воля
Как крестная может быть хорошей, если не хочет общаться с родителями ребёнка?
Хрещена не вважає батьків похресника членами своєї родини. І це нормально.
KateFrosty 12 февраля 2019
Ответ дляДніпрянка
Ай, не морочте голову, ви і власних батьків на весіллі бачити не хочете, вам фотосесія на березі океану важливіша, а на рідних наплювати.
Ми говоримо про традиційну родину з нормальними сімейними цінностями.
Что-то вы про родителей уже сами себе придумали))
Бабушка мороз 12 февраля 2019
Ответ дляБаба_Воля
Как крестная может быть хорошей, если не хочет общаться с родителями ребёнка?
Та автор сама пише, що вони спілкуються! Не запросили на день народження до її дитини це не показник! І так гостей багато було, автор її дитині ніхто, не зобов´язана була запрошувати. Проблема з пальця висмоктана
Чучело-Мяучело 12 февраля 2019
Ответ дляБаба_Воля
Как крестная может быть хорошей, если не хочет общаться с родителями ребёнка?
Очень просто-крестньіе для приведения ребенка в мир Православья, а не для дружбьі с родителями.
Дайте подуться 12 февраля 2019
Ответ дляКупипупсичек
Я все шукаю ,що я зробила не так
Та все Вы сделали так. Но люди приглашали на ДР своего ребенка близких людей ребенку, крёстных этого ребенка. При чем тут Вы.
Прыг-скок 12 февраля 2019
Ответ дляДніпрянка
Ай, не морочте голову, ви і власних батьків на весіллі бачити не хочете, вам фотосесія на березі океану важливіша, а на рідних наплювати.
Ми говоримо про традиційну родину з нормальними сімейними цінностями.
У мене традиційні сімейні цінності - ні на моєму весіллі ні на вінчанні нікого не було (фінансове питання взагалі не стояло). З рідними теплі і близькі стосунки.
Щодо ситуації Автора, то вона не права. ДР у дитини її подруги і те що її не запросили нормально.
автор Купипупсичек 12 февраля 2019
Ответ дляЧучело-Мяучело
А савєтчіц, які радять не запрошувати хрещену на дн до дитини-ф топку! Вона хрещена мати дитяти, а не людина, яку Ви безрезультатно записали в подружки, а тепер образились, бо Ваші сподівання лише Ваші. Не наділяйте інших людей Вашими емоціями і баченням світу. Чогось же цю людину Ви забажали хрещеною для дитини. Чи взяли таки через подружко-співпляшництво-подарунки
Так сподівання лише мої були,я вже зрозуміла ,а оце останнє речення це не про мене ,я просто хотіла теплих гарних відносин з людиною
amvroziya 12 февраля 2019
Пригласила бы, конечно. Это крёстная именинника.ну а то что она не позвала..ну может обидно,но не смертельно.
Я бы отнеслась к этому философски.