17 февраля 2019

Як підпишу цю згоду не пустять в школу?

Потрібна прививка від кору.
Чому не прививаю? Боюсь наслідків. Якби хто запевнив, що все буде добре. Тільки налаштують робити, то якась халепа, то в знайомих цукровий діабет після прививки, то ще щось почую. Дитині 10 років. Є прививки до 3 акдс. І потім ще в 4 місяці поліомеліт.
Скпжіть як підпишу цю бумагу не пустять в школу?
нинель 1919 17 февраля 2019
хз. в каждой школе по разному
Идеальная оптимистка 17 февраля 2019
Могут не пустить, учитывая эпидситуацию по кори сейчас.
Называйте меня Повелитель 17 февраля 2019
Не мають права не пустити. Це стандартна відмова, підписуйте, нічого страшного
...аяприкольная 17 февраля 2019
Мы такое пишем у медсестры регулярно.
Этожзвяздаяегообожаю 17 февраля 2019
Я так розумію, що затвердженої форми відмови немає. Можна свою написати і віддати лікарю.
автор Аноним_1530 17 февраля 2019
Ответ длянинель 1919
хз. в каждой школе по разному
Спочатку дали бумажку направлення, тільки налаштувалася, чоловік розказав, що друга дитина в реанімації діабетична кома майже, вчора робили КПК. Може там і був цукор піднятий, але мені багато не треба. Відмінила. Потім сказали не принесете прививку від занять відсторонять. І ось приніс в п`ятницю
Живчик-счастливчик 17 февраля 2019
Я Вас умоляю))))
Пишите отказ с формулировкой ,по рекомендации наблюдающего педиатра сделаем прививку после восстановления организма от ОРВИ или после спада заболеваемости ОРВИ. О проведении единого.манипуляции сообщим по факту с письменным подтверждением,

А дальше сами решайте. Можно за 200 грн запись о проведении оформить. Можно пойти и сделать прививку.когда будете готовы
Правильно_Валерчик 17 февраля 2019
Нам сказали,что нет,только прививка или домашнее обучение...бумага не даст разрешения учиться в школе...
автор Аноним_1530 17 февраля 2019
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Не мають права не пустити. Це стандартна відмова, підписуйте, нічого страшного
Там потім знизу пишуть, що не привиті будуть відсторонені від навчання((
автор Аноним_1530 17 февраля 2019
Ответ дляПравильно_Валерчик
Нам сказали,что нет,только прививка или домашнее обучение...бумага не даст разрешения учиться в школе...
Ну я не розумію, яку загрозу становить моя не привита дитина?
kesyata 17 февраля 2019
Ответ дляАноним_1530
Там потім знизу пишуть, що не привиті будуть відсторонені від навчання((
отксерьте , заслоните бумагой и сделайте такой бланк без этой фразы .
kesyata 17 февраля 2019
по Конструкции школьное образование для всех. Не имеют права отстранить
Живчик-счастливчик 17 февраля 2019
Ответ дляАноним_1530
Там потім знизу пишуть, що не привиті будуть відсторонені від навчання((
На основании какого наказа написано?
kesyata 17 февраля 2019
Ответ дляАноним_1530
Спочатку дали бумажку направлення, тільки налаштувалася, чоловік розказав, що друга дитина в реанімації діабетична кома майже, вчора робили КПК. Може там і був цукор піднятий, але мені багато не треба. Відмінила. Потім сказали не принесете прививку від занять відсторонять. І ось приніс в п`ятницю
никто вас не отстранит . Только по приказу . А не на словах
автор Аноним_1530 17 февраля 2019
Ответ дляkesyata
никто вас не отстранит . Только по приказу . А не на словах
А що їм завадить написати приказ(((
Як я себе ненавиджу, за таке відношення. Ну мільйони ж роблять прививки дітям і сплять спокійно. Кожен раз коли дитина приносить такий папірець у мене паніка.
Меряю от единицы 17 февраля 2019
Ответ дляАноним_1530
А що їм завадить написати приказ(((
Як я себе ненавиджу, за таке відношення. Ну мільйони ж роблять прививки дітям і сплять спокійно. Кожен раз коли дитина приносить такий папірець у мене паніка.
Так а чего вы боитесь? Уже акдс 3 раза делали, все было хорошо. Еще 2 раза сделайте. Вы же уже знаете, как ребенок реагирует. И сделайте в платной клинике.
автор Аноним_1530 17 февраля 2019
Ответ дляМеряю от единицы
Так а чего вы боитесь? Уже акдс 3 раза делали, все было хорошо. Еще 2 раза сделайте. Вы же уже знаете, как ребенок реагирует. И сделайте в платной клинике.
Після третьої була температура 40 три дні, тоді я полізла читати про прививки(((
Меряю от единицы 17 февраля 2019
Ответ дляАноним_1530
Після третьої була температура 40 три дні, тоді я полізла читати про прививки(((
Может с вирусом каким совпало? Больше температуры не будет.
Мы делаем только в частной клинике, хорошие прививки, под наблюдением доктора.
Наездница 17 февраля 2019
Ответ дляАноним_1530
А що їм завадить написати приказ(((
Як я себе ненавиджу, за таке відношення. Ну мільйони ж роблять прививки дітям і сплять спокійно. Кожен раз коли дитина приносить такий папірець у мене паніка.
Никто такой приказ не напишет, потому что это нарушение Международной конвенции о правах ребенка, и в этом случае данное должностное лицо понесет ответственность либо лишится занимаемой должности.
Аноним_1479 17 февраля 2019
Ответ дляАноним_1530
Ну я не розумію, яку загрозу становить моя не привита дитина?
Ваша непривита при контактi захворiе 99% i пiде розносити заразу далi.
У наш клас принесла кiр нещеплена дитина, пiсля нього вже четверо непривитих i одна привита захворiли.
-Ань- 17 февраля 2019
Автор, не можна таке підписувати, на цьому листочку НЕДОСТОВІРНА ІНФОРМАЦІЯ.
Знайдіть закон „Про захист населення від інфекційних хвороб’ і прочитайте, що там насправді написано. Щеплення від краснухи і паротиту не обов´язкові, і тим паче не примусові:
http://www.privivok.net.ua/node/56
-Ань- 17 февраля 2019
Ответ дляАноним_1530
А що їм завадить написати приказ(((
Як я себе ненавиджу, за таке відношення. Ну мільйони ж роблять прививки дітям і сплять спокійно. Кожен раз коли дитина приносить такий папірець у мене паніка.
Цей папірець відправте в прокуратуру, напишіть скаргу що вас примушують робити щеплення, залякують, брешуть (надають недостовірну інформацію) і погрожують не пустити вашу дитину в школу.
-Ань- 17 февраля 2019
Ответ дляАноним_1530
Після третьої була температура 40 три дні, тоді я полізла читати про прививки(((
Напишіть нормальну відмову від щеплень і продовжуйте ходити в школу.
Зразок відмови від щеплень:
http://www.privivok.net.ua/node/26

Єдина людина, яка може непустити вашу дитину в школу - це директор школи. Якщо директор напише і вручить вам наказ про тимчасовий недопуск вашої дитини (ПІБ, підпис директора, печатка, з якого по яке число недопуск, якими документами керується директор).

І навіть тоді можна написати заяву і продовжувати водити дитину в школу. Тому що нема законних підстав для недопуску.
Заява директору школи/дитсадку щодо забезпечення прав на освіту нещепленої дитини:
http://advocatsergiygula.com/news/zajava_direktoru...
-Ань- 17 февраля 2019
Ответ дляАноним_1530
Після третьої була температура 40 три дні, тоді я полізла читати про прививки(((
Подівіться відео адвоката Сергій Гула:

Щеплення і українське законодавство:
http://www.privivok.net.ua/faq/laws/rus

Схеми дій, так як дитина вже ходить в школу - дивіться другу схему:
http://www.privivok.net.ua/content/665-faq-po-priv...

На Facebook сторінка Ліги Захисту Громадянських Прав:
https://www.facebook.com/groups/privivok.net.ua/
-Ань- 17 февраля 2019
Ответ дляАноним_1530
А що їм завадить написати приказ(((
Як я себе ненавиджу, за таке відношення. Ну мільйони ж роблять прививки дітям і сплять спокійно. Кожен раз коли дитина приносить такий папірець у мене паніка.
Відмова від щеплень - це правильне рішення. Вам просто не вистачає інформації, щоб спати спокійно. Заповніть пробіли в знаннях і ви будете впевнені в своєму виборі.
-Ань- 17 февраля 2019
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Не мають права не пустити. Це стандартна відмова, підписуйте, нічого страшного
В Україні обов´язковими (не примусовими!) є щеплення тільки від 6 хвороб. А в цій ’стандартній відмові’ аж 8 перераховані.
Золоті стандарти вакцинаторів: набрехати - залякати - наколоти.
Бабушка мороз 18 февраля 2019
Ответ дляАноним_1479
Ваша непривита при контактi захворiе 99% i пiде розносити заразу далi.
У наш клас принесла кiр нещеплена дитина, пiсля нього вже четверо непривитих i одна привита захворiли.
Ссылку на медицинские исследования, что непривитый ребенок заболевает в 99% случаев либо не несите ахинею. Заражаются и привитые дети и точно так же переносят заболевание и заражают других. Непривитый ребенок не означает больной. Если прививка так помогает, то привитым бояться нечего. А для себя просто сходите в инфекционку вашего города и удивитесь сколько там больных детей с реальными прививками.
Аноним_1479 18 февраля 2019
Ответ дляБабушка мороз
Ссылку на медицинские исследования, что непривитый ребенок заболевает в 99% случаев либо не несите ахинею. Заражаются и привитые дети и точно так же переносят заболевание и заражают других. Непривитый ребенок не означает больной. Если прививка так помогает, то привитым бояться нечего. А для себя просто сходите в инфекционку вашего города и удивитесь сколько там больных детей с реальными прививками.
Моя мама лiкар-iнфекцiонiст. Mене не потрiбно нiкуди посилати, ви самi б туди сходили.
Аноним_1479 18 февраля 2019
Ответ дляБабушка мороз
Ссылку на медицинские исследования, что непривитый ребенок заболевает в 99% случаев либо не несите ахинею. Заражаются и привитые дети и точно так же переносят заболевание и заражают других. Непривитый ребенок не означает больной. Если прививка так помогает, то привитым бояться нечего. А для себя просто сходите в инфекционку вашего города и удивитесь сколько там больных детей с реальными прививками.
З приводу заразностi. Вiдкрийте першу-лiпшу ссилку в iнтернетi. Ахiнею несете ви i завдяки таким як ви в Украiнi епiдемiя небаченого масштабу.
Бабушка мороз 18 февраля 2019
Ответ дляАноним_1530
А що їм завадить написати приказ(((
Як я себе ненавиджу, за таке відношення. Ну мільйони ж роблять прививки дітям і сплять спокійно. Кожен раз коли дитина приносить такий папірець у мене паніка.
Стаття 43. Закона ’о здравоохранении’ говорит о том, что вы можете не давать согласие на любую прививку.

У любой прививки есть осложнения и побочные эффекты. Почитайте тут сколько отписывалось мам с детьми, которые стали инвалидами после прививок. Эффективность этих прививок настолько сомнительна, привитые дети болеют так же как и непривитые.
Недопустить к занятиям вас не могут. Конституция гарантирует право на образование и только вы решаете какое оно будет посещение школы либо дистанционное. Принудительно заставить вас перейти на дистанционное не могут. Физически препятствовать входу ребенка в школу тоже не могту. Основной упор они делают на запугивание. Если бы прививки были безопасными то не просили бы подписывать бумажку, что вы сами несете ответственность за последствия о прививках.
Если вам такой приказ состряпают, то спокойно идете в прокуратуру и полицию и пишете заявление. Более подробно почитайте ссылки, которые сбросили выше.