19 февраля 2019

Лікар-збоченець на шкільному медогляді

Доброго часу доби!Не знаю, чи справедливо я негодую, але як на мене сьогодні під час шкільного медогляду був кричущий інцидент. Лікар-хірург, я так розумію, він і онколог-момолрг за сумісництвом, примушував роздягатись дівчаток 12-13 років і обмацував груди. Може це і потрібно було робити за для профілактики раку молочних залоз, але хіба для цього не потрібно було підібрати лікаря жіночої статі?Вони в цьому віці і мам соромляться, не те що чужого чоловіка (хай і лікаря). Більш того, діти поскаржились, що огляд дітей той лікар проводив голими руками, без рукавичок і не мив руки перед кожною дитиною, просто перемацував всіх, як скот. Що робити?
Кишмишная Мая 19 февраля 2019
город ?
Колхозница 19 февраля 2019
Подякувати, що вашу ’доці’ оглянули безкоштовно.
Регионщица 19 февраля 2019
У меня в школе тоже так было ,в этом нет ничего сверхьественного ,когда мужчина гинеколог проводит первый осмотр на стуле ,это страшно ,на счёт без перчаток ,это не удивительно
ничевока 19 февраля 2019
И вы резко вспомнили об этом в пол первого ночи. Тріль
Ламзак_сдутый 19 февраля 2019
В моё время было так же...
Снегурочко 19 февраля 2019
пусть привыкают и гинекологи мужчины есть, а онкологов хирургов вообще мало
автор С перепою 19 февраля 2019
Ответ дляничевока
И вы резко вспомнили об этом в пол первого ночи. Тріль
точно, тріль
заснути не можу від цих думок, ось і написала
автор С перепою 19 февраля 2019
Ответ дляЛамзак_сдутый
В моё время было так же...
жах, в мене теж були шкільні медогляди, але не пригадую такого обмацування
Капуста Маша 19 февраля 2019
Вы вже занадто! Мы в 90х також через це проходили і вижили)) він лікар! А дівчатка в 13 років зараз вже багато бачили і чули...
Збочення у вас в голові, мамочка!
автор С перепою 19 февраля 2019
Ответ дляКишмишная Мая
город ?
смт в Житомирській області
Снегурочко 19 февраля 2019
и перчатки не обязательны в данном случае
Снегурочко 19 февраля 2019
Ответ дляС перепою
жах, в мене теж були шкільні медогляди, але не пригадую такого обмацування
всегда так грудь смотрели то вы что-то пропустили
Кишмишная Мая 19 февраля 2019
Ответ дляС перепою
смт в Житомирській області
позвоните в поликлинику , может он и не врач ?
наКоблучках 19 февраля 2019
Я тоже, автор, считаю, что первый осмотр в жизни девочки должна проводить женщина. Вам за сигнал спасибо. Я обязательно поинтересуюсь КТО будет это делать у нас в свое время. Это рожавшие тетки тут запричитали, что норм. Им же не впервой))) А девочка 12-13 лет может получить отвращение от противоположного пола надолго!!!
наКоблучках 19 февраля 2019
Ану давайте, хором: шшшшшшш
автор С перепою 19 февраля 2019
Ответ дляКапуста Маша
Вы вже занадто! Мы в 90х також через це проходили і вижили)) він лікар! А дівчатка в 13 років зараз вже багато бачили і чули...
Збочення у вас в голові, мамочка!
чесно, в мене?
на моїх медоглядах був цей же хірург, тільки він тоді молодим був ще, відносно, і нікого за груди не мацав, тим більше в 12 років, там ще і мацати нічого
І при тому, що половину спеціалістів не проходять, бо нема їх в нашому селі, обмацати не забули
Капуста Маша 19 февраля 2019
Ответ дляС перепою
смт в Житомирській області
Удалено администрацией...
Опля Картопля 19 февраля 2019
Когда я училась в школе, то доктор мужчина нас осматривал тоже и грудь трогал. Это нормально. Он же доктор. Подайте на него в суд. А еще можно подать в суд на проктолога, он зараза, всем в сраку лезет.
Омлетик 19 февраля 2019
Я представляю как этого збоченця тошнит уже от этих сисек.
Ничего страшного не вижу в этом. Бесплатная медицина походу не предусматривает мытье рук.
автор С перепою 19 февраля 2019
Ответ дляСнегурочко
и перчатки не обязательны в данном случае
да, яйця, пробачте, хлопцям, а далі груди дівчатам, навіщо перчатки?
автор С перепою 19 февраля 2019
Ответ дляКишмишная Мая
позвоните в поликлинику , может он и не врач ?
лікар, точно
Миллениалка 19 февраля 2019
Ответ дляКапуста Маша
Удалено администрацией...
Не ерничайте, в 7 классе никто грудь не осматривает девочкам в школе.
Снегурочко 19 февраля 2019
Ответ длянаКоблучках
Я тоже, автор, считаю, что первый осмотр в жизни девочки должна проводить женщина. Вам за сигнал спасибо. Я обязательно поинтересуюсь КТО будет это делать у нас в свое время. Это рожавшие тетки тут запричитали, что норм. Им же не впервой))) А девочка 12-13 лет может получить отвращение от противоположного пола надолго!!!
а если нету
Цвиринь 19 февраля 2019
Ответ длянаКоблучках
Я тоже, автор, считаю, что первый осмотр в жизни девочки должна проводить женщина. Вам за сигнал спасибо. Я обязательно поинтересуюсь КТО будет это делать у нас в свое время. Это рожавшие тетки тут запричитали, что норм. Им же не впервой))) А девочка 12-13 лет может получить отвращение от противоположного пола надолго!!!
ПОДДЕРЖИВАЮ! я бы устроила скандал в школе! Мозги надо включать учителям,да и сам доктор ’хорошо’...
Капуста Маша 19 февраля 2019
Ответ дляС перепою
чесно, в мене?
на моїх медоглядах був цей же хірург, тільки він тоді молодим був ще, відносно, і нікого за груди не мацав, тим більше в 12 років, там ще і мацати нічого
І при тому, що половину спеціалістів не проходять, бо нема їх в нашому селі, обмацати не забули
а вы в курсі про динаміку зростання онкології МЗ?? Мастити, запальні процеси буйным цвітом цвітуть у дівчаток підлітків!
Корвалмент прийміть!
Снегурочко 19 февраля 2019
Ответ дляС перепою
да, яйця, пробачте, хлопцям, а далі груди дівчатам, навіщо перчатки?
это же не слизистые нормально барьерная функция кожи
автор С перепою 19 февраля 2019
фу, не вірю, що тут пишуть мами дівчаток
таки напишу завтра скаргу директору школи, ПМСД і райвідділу освіти
Снегурочко 19 февраля 2019
Ответ дляМиллениалка
Не ерничайте, в 7 классе никто грудь не осматривает девочкам в школе.
осматривают
Бабульция 19 февраля 2019
Ответ дляКолхозница
Подякувати, що вашу ’доці’ оглянули безкоштовно.
Удалено администрацией...
автор С перепою 19 февраля 2019
Ответ длянаКоблучках
Я тоже, автор, считаю, что первый осмотр в жизни девочки должна проводить женщина. Вам за сигнал спасибо. Я обязательно поинтересуюсь КТО будет это делать у нас в свое время. Это рожавшие тетки тут запричитали, что норм. Им же не впервой))) А девочка 12-13 лет может получить отвращение от противоположного пола надолго!!!
спасибо за адекватный ответ