19 февраля 2019

Подарую плаття,нове,куплене сьогодні

Дівчата,подарую,лише кому дійсно потрібне.Нове плаття,куплене сьогодні,якісне,купила в чужому місті,змоги повереути не має.Рощсір 54
Вера15 19 февраля 2019
може мені подаруєте? Мій розмір так давно не купувала нічого нового -тільки з секонду..
viika65 19 февраля 2019
а чем Вам не подошло? на себе не покажите?
Вера15 19 февраля 2019
синій колір -мій улюбленний..
Акварель 38 19 февраля 2019
Что с платьем не так?
fikysss 19 февраля 2019
Ответ дляАкварель 38
Что с платьем не так?
порча?
owl62 19 февраля 2019
Красивое платье, классический фасон, подойдет практически на все случаи жизни...
kesyata 19 февраля 2019
очень мило
Вера15 19 февраля 2019
Не вирішили, кому подаруєте?
MiyMiy 19 февраля 2019
А чого даруєте? Спробуйте продасти. Хоч за невелику ціну. Плаття гарне, класичне. Покупці знайдуться.
автор oks-oks 20 февраля 2019
Ответ дляMiyMiy
А чого даруєте? Спробуйте продасти. Хоч за невелику ціну. Плаття гарне, класичне. Покупці знайдуться.
Дякую,таки продам мабуть.Бо людям хочеш добре зробити,а Вони шукають якісь дурні причини.Купувала в іншому місті,була там проїздом,спроби повернути не маю,колір просто не мій,купила в спішці.А ,Ви,праві,краще таки продати,аніж читати тут таку маячню,шкода людей,,в голові не порядок в них