19 февраля 2019

порушення фонематичного слуху

дівчата підкажіть будь ласка чи ставили дитині порушення фонематичного слуху як ви з цим справлялись. Донькі 6 років чи можно виправити до вересня до школи.
Selena* 19 февраля 2019
А крім цього перевіряли на дислексію?
автор Наталья -3 19 февраля 2019
ні що це таке
Selena* 19 февраля 2019
Ответ дляНаталья -3
ні що це таке
Дислексія включає також порушення фонематичного слуху.

Гугл знає більше. Діагноз ставить логопед, бажано що б то був спеціаліст що зтикався з дислексією. Не зайвим буде потім ще раз перевірити і у іншого логопеда.

Гарний фільм про це ’Звёздочки на земле’ виробництво Індія
Selena* 19 февраля 2019
тут група батьків та багато інформації https://www.facebook.com/groups/1315348671896538/

Але вам спочатку треба пройти тести та діагностику. Але не кожний логопет зможе правильно встановити діагноз :(
автор Наталья -3 19 февраля 2019
дякую за поради обов язково прислухаюсь і буду працювати
автор Наталья -3 19 февраля 2019
підкажіть будь ласка дитина відвідує заняття співи танці витинанки та пвдготовка до школи студію. Подобається але логопед радить залишити щось одне а від всього відмовитись мотивуючи що дитина завантажена до обіду в д.с а після обіду на гуртках. Говорила з дитиною відмовляться не хоче що робити.
Mamapo 22 февраля 2019
центр стимуляции мозга- там проводят тест на дислексию и лечат.
https://mind-stimulation.com/services/disleksiya-u...