23 февраля 2019

А Ви пол це знали...?

про використання фарміндустрією абортивних матеріалів...

Відмова "матері" від останків ембріона на користь клініки є стандартною статтею контракту на аборт.
Але більшість жінок цих контрактів не читають.
І тим більше не цікавляться, хто і що буде робити з останками їх небажаних ненароджених дітей.

А останки ці потім приносять абортивним клінікам непогані прибутки.

Одним з драйверів розвитку цього ринку є саме вакцинна галузь. Бо людські ембріони використовуються не тільки для виробництва вакцин КПК (кір, паротит, краснуха) від вітрянки та інших.
Ембріони в значних кількостях використовуються і для пов´язаних з розробкою і тестування вакцин досліджень.

В наданих під присягою свідченнях найавторитетнішого сучасного вакцинолога Стенлі Плоткіка #stanleyplotkindeposition, він підтверджував, що в одному тільки пов´язаному з розробкою вакцини від краснухи дослідженні використав 77 (СІМДЕСЯТ СІМ) абортованих людських ембріонів. Досліджень таких він провів десятки.

Також хочу знову звернути увагу, що "брендові" борці за права людини на зарплаті фарма-індустрії та їх безкоштовні помічники дуже люблять використовувати гасло "Моє Тіло - Мій Вибір" в контексті права на аборт.
І одночасно забувають про це гасло, коли мова заходить про свободу медичного вибору і вакцинний примус.

Це пояснюється фінансовими інтересами спонсорів.
Пропаганда абортів вигідна фарміндустрії, бо збільшує кількість доступного абортивного матеріалу.
Пропаганда вакцинного примусу збільшує обсяги реалізації продуктів фарміндустрії, виготовлених з цього самого матеріалу.
Людям фактично продають і примусово вколюють їх власних ненароджених дітей.
Ну і купу онкологічних захворювань заодно.
/про канцерогенність абортивних матеріалів див. в попередніх дописах, або слухайте/читайте Dr. Theresa Deisher / https://www.dailysignal.com/2016/04/20/in-the-mark...
Я вперше про таке чую, и що саме цікаве, так це використання в вакцинаціях.
автор Тумба-юмба 23 февраля 2019
*про
Радость моя 23 февраля 2019
Знали.
Фея_3уровень 23 февраля 2019
Все давно знали... В странах Востока еще их и едят) дорогие и эксклюзивные блюда для омоложения... А про деток мертворожденных не хотите написать? Врачи уговаривают не хоронить и оставить в морге. Сама лично была свидетельницей разговора - у соседки по палате ребенок умер при родах. Главврач лично пришла и уговаривала оставить в морге, так как не нужно такой молодой женщине себе портить жизнь и оплакивать могилку, мол через год моет снова беременеть и родить. У меня был шок. Киев.
Я натуралка 23 февраля 2019
Як голослівно і пафосно.Прямо ненароджених дітей вколюють разом з онко
Магиня 23 февраля 2019
Для омоложения даже уколы делают мадмуазелям ,а вы не знали?
Аноним_1468 23 февраля 2019
К чему все эти высокопарные слова?

Женщине, идущей на аборт (читайте - убийство своего ребёнка) ни к чему заморачиваться с эмбрионами. Куда она их будет девать?
Да и вообще: вы себе хоть немного представляете как выглядит это кровавое месиво?

Кстати, плацента роженицы то же представляет собой ценный био материал. Вы будете забирать с роддома свою? Что бы она никому не досталась.
Как нефиг делать 23 февраля 2019
То что используют давно известно, про прививки не в курсе ето явно не напишут
Менее Более 23 февраля 2019
если ей ребенок не нужен, то нахрен ей нужен эмбрион? рыдать над ним?
КоролеВешна 23 февраля 2019
Америку не відкрили )
Хомяк с пастой 23 февраля 2019
Ответ дляЯ натуралка
Як голослівно і пафосно.Прямо ненароджених дітей вколюють разом з онко
А так и есть.
Рыжик-пыжик 23 февраля 2019
если это можно использовать с пользой остальным, то я за
автор Тумба-юмба 23 февраля 2019
Ответ дляКоролеВешна
Америку не відкрили )
А я не знала. Теперь буду знать. Насчёт плаценти в курсе была, а насчёт аботноно материала нет.
Верочка 100% 23 февраля 2019
Читала за стволовые клетки , препараты для омоложения и плаценту , про вакцины не слышала.
Я натуралка 23 февраля 2019
Ответ дляХомяк с пастой
А так и есть.
Відрізали ногу,збили на блендері,набрали в шприц і вкололи,ага
В рот не ложи 23 февраля 2019
я не знала
Реанимация 23 февраля 2019
меня намного больше смущают тяжелые металлы, а также неисследованные вирусы и бактерии, которые содержатся в вакцине из био материала
про эмбрионы знала, но не считаю это проблемой
буреЛОМКА 23 февраля 2019
Знаем. Есть знакомая, исследователь, научный сотрудник собственноручно работает и исследует абортивный материал, создает какие-то препараты.
Нормально к этому отношусь.
Мона Лиза 23 февраля 2019
Ответ дляТумба-юмба
*про
Знали, тому не робимо щеплення. Цю отруту колять собі і своїм дітям тільки невігласи, вразливі до фарм.пропаганди.