Любящая болтать• 09 марта 2019

Приватна група продовженого дня

Є ідея організувати приватну групу продовженого дня для діток 1-4 класів. Чи водили б ви свою дитину в таку групу? Скільки готові платити вдень? Додатково можна мастер класи для них організовувати, англійську. Як думаєте, чи актуально це буде?
постою_послушаю• 09 марта 2019
Послушаю. Только сегодня и меня такая идея посетила.
Не раскрытый парашют• 09 марта 2019
Не дороже 100 грн в день
миссАрфография• 09 марта 2019
Полно сейчас мини-садов на первую половину дня.
От 30 до 50 грн/час.
Мишка-шалунишка• 09 марта 2019
Киев, первый класс, продленка после 15.00 платная, 15-18.00 стоит 300грн/мес.
nadiyka.85• 09 марта 2019
Одесса.
Платная продленка для 1-4 класса до 15 часов 60 грн. в день с обедом.
nadiyka.85• 09 марта 2019
Ответ дляМишка-шалунишка
Шара!
Телепузик• 09 марта 2019
В любом классе есть платная продленка. 30-40 грн до 17 или 18. Это если общая продленка не подходит. Плюс дз сделанные и проверенные
Олька Модниця• 09 марта 2019
Лише якщо група буде з дітей одного віку.
постою_послушаю• 09 марта 2019
Ответ дляТелепузик
Вот прямо таки и в любом?
Олька Модниця• 09 марта 2019
Ответ дляпостою_послушаю
Вот прямо таки и в любом?
В нас навіть в місті немає - не те що в класі.
постою_послушаю• 09 марта 2019
Ответ дляОлька Модниця
Так отож.
Украиночка• 09 марта 2019
А как туда будут дети приходить? Это в школе будет аренда класса? Или другое помещение?
Клиенты будет точно.
Только это должно быть в школе чтоб родитель не переживал как реб туда дойдёт.
Телепузик• 09 марта 2019
Ответ дляОлька Модниця
Ну так безкоштовна є)) Мабуть запиту нема. В нас є.
постою_послушаю• 09 марта 2019
Ответ дляТелепузик
Нет ни платной, ни бесплатной. Только в первом классе и всё. Дальше ключ на шею и что хочешь, то и делай.
Дерево береза• 10 марта 2019
Ответ дляТелепузик
Я - вчитель. І в нас у школі і безкоштовна є до 18.00, і запит на платну є. Але це неззаконно. Деякі вчителі ризикують. Я відмовилась ще з тої причини, що батьки в класі з амбіціями, але я на чарівниця, щоб зі слабеньких діток, зробити вундеркіндів і відмінників.
Телепузик• 10 марта 2019
Ответ дляДерево береза
Так з дозволу директора відбувається. Вундеркіндів робити то не платна група, а індивідуалка)) Таке теж є. В групі дз вирішується як на уроці, ніяких ідивів, ну і до кр вирішують аналогічні завдання.
Дерево береза• 10 марта 2019
Ответ дляТелепузик
Якщо прийде яка-небудь перевірка за скаргою батьків, то директор ’вмиє руки’. Надавати платні послуги вчителю своїм учням - незаконно. Хіба що все це оформлено через податкову і з офіційними квитанціями. Але сумніваюсь)
От в мене якраз такі батьки, які б вимагали індивідуального навчання, тобто ’репетиторства’, але в групі.