IQ 80• 15 марта 2019
Хто займається благодійнісю
Дівчата! Підкажіть будь ласка адреси дитячих будинків, де малесенькі дітки. Маю з 10 пар взуття маленького розміру, хочу віддати. Перевагою буде Львів.
Ухахайкина• 15 марта 2019
На вул. Комаринця 2а є дім малютки, біля академії сухопутних військ і СЗШ 50, там дітки до 3-х років здається.
IQ 80
• 15 марта 2019
Я туди відправила поштою. Вони не забрали. Посилка повернулася. Напевно поїду. Дякую.
Наполеон Бонапарт• 15 марта 2019
Ответ дляIQ 80
а вы договаривались предварительно? с администрацией детдома?
IQ 80
• 15 марта 2019
Ні, на телефони вказані в інтернеті ніхто не відповідає. У мене маленькі дітки і вирватись з дому є трішки проблемою, щоб поїхати.
Наполеон Бонапарт• 15 марта 2019
Ответ дляIQ 80
ну мне кажется, что прежде чем отправлять, надо договориться с руководством
Nataliya Sichko• 16 марта 2019
Можу порадити портал , там є перелік діючих закладів з контактами. Щоб зекономити час, я відправляли посилки поштою