18 марта 2019

Скільки коштує написання автореферату дисертації?

кандидатської ? хто в темі?
Боевая 18 марта 2019
А як вам його напишуть без дисертації?
Веснушка 18 марта 2019
Если сами писали диссертацию, то какая проблема написать автореферат?
А если платили за написание, обратитесь к тому, кому заказывали работу.
Аноним_1454 18 марта 2019
Звертайтеся до того, хто писав дисертацію.
Nefertitti 18 марта 2019
Вам що потрібно написати автореферат?

За Автореферат 500 у.о. мінімум
Nefertitti 18 марта 2019
можу написати
мамадеток 18 марта 2019
Який напрямок дослідження? Можу допомогти
Просериарила молодость 18 марта 2019
Давайте погадаем по вашей специальности:
1.Медицина
2. Педагогика
3. Юридические науки?
Если серьёзно, всегда удивляли такие посты: тот, кто диссертацию писал просит сильно много?
Аноним Первый 18 марта 2019
Раз акцент на слово ’кандидатської’, то можливо ви мали на увазі саму дисертацію? Тому що без різниці, на яку дисертацію писати автореферат, якщо дисертація написана.
Просериарила молодость 18 марта 2019
Ответ дляАноним Первый
Раз акцент на слово ’кандидатської’, то можливо ви мали на увазі саму дисертацію? Тому що без різниці, на яку дисертацію писати автореферат, якщо дисертація написана.
Ви серйозно зможете написати автореферат з дисертації на кандидата фіз.мат. наук по, на приклад, міонам і бозонам в електромагнітному полі?
Irina_Y 18 марта 2019
Ответ дляMs. Откровенность
Ви серйозно зможете написати автореферат з дисертації на кандидата фіз.мат. наук по, на приклад, міонам і бозонам в електромагнітному полі?
Чесно?
Навіть ви зможете. При написанні автореферату найскладніше в потрібну кількість сторінок вписатись)
Просериарила молодость 18 марта 2019
Ответ дляIrina_Y
Чесно?
Навіть ви зможете. При написанні автореферату найскладніше в потрібну кількість сторінок вписатись)
Це жарт? Я одну дисертацію писала - свою- и автореферат робила сама. Після розсилки по обов´язкових установах було багато зауважень саме по офорленню і формулюванню мети, обьектів і методів дослідження. А у вас кількість сторінок?
Вредняжка 18 марта 2019
Ответ дляMs. Откровенность
Це жарт? Я одну дисертацію писала - свою- и автореферат робила сама. Після розсилки по обов´язкових установах було багато зауважень саме по офорленню і формулюванню мети, обьектів і методів дослідження. А у вас кількість сторінок?
В нашей стране можно защитить все что угодно, даже не читая диссертацию
У нас просто нет науки, никакой
Просериарила молодость 18 марта 2019
Ответ дляВредняжка
В нашей стране можно защитить все что угодно, даже не читая диссертацию
У нас просто нет науки, никакой
Ви теж захищалися по медицині, педагогіці чи юриспруденції? Тоді все ясно. В Україні є і наука, і безкоштовна можливість публікуватися в Scopus. За свій захист я нікому не платила. Хіба що за офіційну подачу оголошення про захист, папір, переплітання роботи і друк авторефератів. І це можна зробити по хімії, фізиці, біології. А вас мені шкода.