19 марта 2019

Роботу тому хто вміє малювати

Шукаємо на дистанційну зайнятість людину, що вміє малювати - малювання ілюстрацій для методичних матеріалів. Необхідні кольорові, можна без деталей по тіням та тонам. Бажаний формат подачі - psd, можливо в AI.
Будуть питання - пишіть в приват.
Vedna 20 марта 2019
Готова приймати ваші замовлення, мене цікавить оплата за виконану одну роботу чи в кінці місяця.тел для зв´язку зі мною 0939315952