20 марта 2019

Пес дістав!

Все, моє терпіння сє скінчило! дитина хотіла пса) від грудня він, точніше вона) живе у нас в квартирі! се дворняга, Їсть ВСЕ - це плюс, тепер не треба доїдати мені! АЛЕ, йолкі палкі! вона не може навчитисє ходити в туалет надвір! ЛЮДИ! зима си скінчила, ми цілий день по черзі з нев гуляємо, а вона той скарб несе додому, я здурію, поможіт, бо поїде пес на вільний вигул в село... шкода, бо звикла спати з нами на теплому ліжку... дворняга... і кінологів не будемо запрошувати чисто принципово... пойміт і простіт
хто шо скаже? бо дурію... вкусняшки після попісів надворі даю, некакала пані ше ні разу крім квартири, лиш до підїзду, під стриху - пісяє і какає, на вулиці ніяк((((((((
шо робити? крик душі
показать весь текст
автор Правильно_Валерчик 20 марта 2019
Ответ дляКарамелька
ну хоч Карамельку розсмішили, і то добре зробила
Карамелька 20 марта 2019
Ответ дляПравильно_Валерчик
ну хоч Карамельку розсмішили, і то добре зробила
я по доброму) Мне нравится, как вы пишете..прям в голове слышу этот говор..Здорово)
По теме не подскажу, я коштаница. Но отдавать пса не советовала бы..А вот к кинологу обратиться - можно) Ещё передача есть хорошая ’Кто в доме хозяин’..там показывают работу с проблемными животными..правда задолбёшься пересматривать, чтоб наткнуться на вашу проблему.
поищите профильные зоо-форумы, лучше там спросить, чем тут) Да и время для вопросов вы выбрали не сильно удачное..тут сейчас мало людей)
Карамелька 20 марта 2019
*кошатница)
автор Правильно_Валерчик 20 марта 2019
Ответ дляКарамелька
я по доброму) Мне нравится, как вы пишете..прям в голове слышу этот говор..Здорово)
По теме не подскажу, я коштаница. Но отдавать пса не советовала бы..А вот к кинологу обратиться - можно) Ещё передача есть хорошая ’Кто в доме хозяин’..там показывают работу с проблемными животными..правда задолбёшься пересматривать, чтоб наткнуться на вашу проблему.
поищите профильные зоо-форумы, лучше там спросить, чем тут) Да и время для вопросов вы выбрали не сильно удачное..тут сейчас мало людей)
то під настрій, не вибирала час, сама вдома, ще висплюся)
котів ми пройшли, кіт у нас класний! як по замовленню) тепер черга собак! я їх зроблю, курча мама, і ще буду спец по псам)
Тоска в носках 20 марта 2019
Оце ви прикалуєтесь! Чому не спите?
автор Правильно_Валерчик 20 марта 2019
Ответ дляТоска в носках
Оце ви прикалуєтесь! Чому не спите?
маю термінову роботу на компі, і чоловіка вдома нема
чом не час побалакати про наболіле)
Не против 20 марта 2019
У меня была такая ситуация.
Вам нужна компания, пример для подражания. Он не понимает, чего Вы от него хотите. Когда он увидит другую собаку домашнюю, которая какает на улице, подведите его, чтоб ’осмотрелся, понюхал’. Моя лайка стояла над чужой кучей, минуты две думала о своем, собачьем. После этого начала ходить на улице. У него нет мамы, которая бы его этому обучила.
автор Правильно_Валерчик 20 марта 2019
Ответ дляНе против
У меня была такая ситуация.
Вам нужна компания, пример для подражания. Он не понимает, чего Вы от него хотите. Когда он увидит другую собаку домашнюю, которая какает на улице, подведите его, чтоб ’осмотрелся, понюхал’. Моя лайка стояла над чужой кучей, минуты две думала о своем, собачьем. После этого начала ходить на улице. У него нет мамы, которая бы его этому обучила.
попробую пошукати патрона, дякую
цуцик наш знайдений, це так( поляна, де собаки гуляють є, нюхає щоразу - на початку, посредині і наприкінці прогулянки, але поки непомічне нам ніяк( дуже старається, несе все додому, востаннє на сходах під’їзду помочилася, так старалася донести, щоб не надворі, зараза(
ЕлькиПальки 20 марта 2019
Как я вас понимаю..у нас чих, может гулять долго и нудно, но всегда все несет домой, ладно еще на пеленку так нет же кроме пеленки есть еще коврик у двери и его обязательно нужно обгадить хоть и ругают за это ..как меня это достало уже.
Мамаша в бигудях 20 марта 2019
Ой, автор, не вините себя.
У меня тоже собака. Муж хотел, дети хотели. Я согласилась, ради них всех.
Но что потом началось- то собаку в дом запустить, то в комнаты, то не так кормлю, то не тем.
Короче, кроме двоих детей, всего быта, школ, болячек, ещё и собака была на мне.
Конечно, меня не хватало на всех. И первая, кого я сбросила с себя это собака. Не было к ней чувств, только ответственность.
А сейчас все изменилось. Муж ушёл, все, конец, безвозвратно.
Дети по своим делам, учёбам бегают.
А собака.... Она моя родная. Не могу сказать, что любимая, все же это будет неправда. Я люблю детей, к собаке другие чувства. Но она моя, родная, дорогая, я её растила, я её кормлю, я за неё переживаю. Очень - очень. Кстати, она все чувствует и тоже переживает.
Так что все ваши эмоции от перегруженности, от бессилия, от беспомощности. Держитесь!
Накладная 20 марта 2019
Из какой вы области? Прикарпатье? Обратитесь в Дом Сирка, там вам могут помочь
Накладная 20 марта 2019
Наш Благодійний фонд «Дім Сірка» створений в м. Івано-Франківськ 18 січня 2012 року. Небайдужі люди об’єдналися, щоб полегшити долю безпритульних та безправних тварин. Спочатку частково, а потім і повністю ми перейняли на себе функцію влади щодо гуманного вирішення питання безпритульних тварин.
Основними напрямками діяльності фонду є створення й утримання притулку, стерилізація та прилаштування тварин.
Щороку Благодійний фонд «Дім Сірка» прилаштовує в середньому до 500 тварин у нові сім’ї.
https://dimsirka.pp.ua/
Чебураха 20 марта 2019
Ответ дляПравильно_Валерчик
ну хоч Карамельку розсмішили, і то добре зробила
Простите меня тоже,Вы так интересно пишите,что спать перехотелсь...,я без сарказма ....по теме извините не подскажу
Ух ты какая Я 20 марта 2019
Автор, отвезите в село и забудьте как страшный сон.
автор Правильно_Валерчик 20 марта 2019
Ответ дляУх ты какая Я
Автор, отвезите в село и забудьте как страшный сон.
ша, ціхо, в мене ще є 2 міс., поки не стерилізую, села їй не видіти) потім ще щенят прилаштовуй, не на ту напали)
пес від волонтера, тому вертати назад не комільфо, я, гомосапієнс, псу ради не дам
дякую всім за підтримку
Рыжик-пыжик 20 марта 2019
Ответ дляПравильно_Валерчик
так, це принципова позиція) в неї є час до 8 міс., зробимо стерилізацію і поїде на канікули в село, довше я терпіти не згідна
це буде мій програш, я розумію, тому ще пробую і шукаю варіанти, все-таки думаю, що все буде добре, але хотілося би пошвидше) я позитивна, насправді), і псу не зле, спить на ліжку зараз, на моїй подушці, певно хоче бути замість мене хазяйкою в цій хаті)))) ццікаво, хто тоді їй кашу зварить і вигуляє, бо поки крім мене варіантів ноль
Отвезите в село и не мучайте ни себя, ни собаку. Я вас понимаю очень даже, не выношу посторонние запахи дома, животных на кровати и и.д. Поэтому, купили собаку когда переехали в частный дом.
Аноним_1543 20 марта 2019
Ответ дляПравильно_Валерчик
два года, то я ще витримаю, чоловік і старша дочка мені жити з сучкою не дадуть) правда за 3 міс. вона ще ні разу не покакала надворі, сорі за такі подробиці
Поищите толковые книги по воспитанию собак, пообщайтесь с собачникамина форумах, или вживую. Эти люди с удовольствием делятся своим опытом и дают советы.
мадамГрицацуева 20 марта 2019
Ответ дляПравильно_Валерчик
попробую пошукати патрона, дякую
цуцик наш знайдений, це так( поляна, де собаки гуляють є, нюхає щоразу - на початку, посредині і наприкінці прогулянки, але поки непомічне нам ніяк( дуже старається, несе все додому, востаннє на сходах під’їзду помочилася, так старалася донести, щоб не надворі, зараза(
Попробуйте кликер дрессировку+длительный утренний выгул (выделите в выходной несколько часов, до обеда точно не доносит в себе и придётся на улице дуть, а тут вы с кликером, хвалебной песней и вкусняхой именно в этот момент бац) +выгул в компании других собак.
мадамГрицацуева 20 марта 2019
Если к длительному выгулу добавить активности, то тем более не донесет домой
Аноним_1507 20 марта 2019
Ответ дляХачапууури
Сегодня ночь камингаутов безответственных людишек? То коты их бесят, то собаки... И всем надо об этом сообщить.
Взяли - заботьтесь. И, если не справляетесь сами, то да, с помощью кинолога. Жалко денег на очные консультации - на том же ФБ есть группы, где проконсультируют бесплатно
Людишек(с). Вы в курсе,что вы тоже человек, не противно от себя?
Гордая_птичка 20 марта 2019
Ответ дляПравильно_Валерчик
попробую пошукати патрона, дякую
цуцик наш знайдений, це так( поляна, де собаки гуляють є, нюхає щоразу - на початку, посредині і наприкінці прогулянки, але поки непомічне нам ніяк( дуже старається, несе все додому, востаннє на сходах під’їзду помочилася, так старалася донести, щоб не надворі, зараза(
А може ви би попісяли на вулиці,для прикладу,так би мовити?
фан L.O.S.T. 20 марта 2019
Автор-вы моя мечта!Вот у всех бы собачников собаки ср*ли у них дома
Сплю и вижу!
ojichik555 20 марта 2019
Какой возраст собакена? До 6 мкм будут проблемы с выгулом. И как вариант наказать , если поймали на ’ мiсцi злочину ’
Бриджит_Фрикандо 20 марта 2019
Ответ дляПравильно_Валерчик
нерозумна пишеться разом) якщо нема протиставлення
точніше дурна, що погодилася) це точно, це я розумію
кінолог - запасний варіант, крайній, так би мовити
це вже як виклик мені, я хотіла зробити добре дитині, щоб не ходила потім до психотерапевта, не жалілася, що в дитинстві хотіла цуцика, а монстри-батьки не дозволили, тепер маю ще одну роботу! це мій вибір
бачу, сміливців таких небагато) це радує) я унікальна, ну хоч щось приємне
Очень странно делать замечания по правописанию, а самой изъясняться суржиком
Собака была у ветеринара? Почему Собака доедает после Вас?!
60 метров сметаны 20 марта 2019
Ответ дляфан L.O.S.T.
Автор-вы моя мечта!Вот у всех бы собачников собаки ср*ли у них дома
Сплю и вижу!
Левый Локоть 20 марта 2019
А дома собачка везде может покакать или на пеленку/в лоток?
Вообще странная ситуация. Наш пес сразу понял, что на улице гадить веселее. :)
Пишущаяся 20 марта 2019
Ответ дляЛюбавишна
ха-ха, вы со своими ’навчитисє’, ’сє’, ’си’ и прочим еще будете тут грамоте учить
Це зразу зрозуміла було, що жартома це все ’ сє’
мадам Везувий 20 марта 2019
Ответ дляПравильно_Валерчик
нерозумна пишеться разом) якщо нема протиставлення
точніше дурна, що погодилася) це точно, це я розумію
кінолог - запасний варіант, крайній, так би мовити
це вже як виклик мені, я хотіла зробити добре дитині, щоб не ходила потім до психотерапевта, не жалілася, що в дитинстві хотіла цуцика, а монстри-батьки не дозволили, тепер маю ще одну роботу! це мій вибір
бачу, сміливців таких небагато) це радує) я унікальна, ну хоч щось приємне
Кто бы говорил, что как пишется, ’Азіров’....
вика2567 20 марта 2019
Не,ну правда, Вам надо на собачий какой-то форум. Там посоветуют действенные меры. А тут как-то так...
Свисток ля-минор 20 марта 2019
Автор, це Ви писали тут про свою сім’ю, як Вас дістало за ними прибиратися? Я Вас впізнала)