20 марта 2019

Пес дістав!

Все, моє терпіння сє скінчило! дитина хотіла пса) від грудня він, точніше вона) живе у нас в квартирі! се дворняга, Їсть ВСЕ - це плюс, тепер не треба доїдати мені! АЛЕ, йолкі палкі! вона не може навчитисє ходити в туалет надвір! ЛЮДИ! зима си скінчила, ми цілий день по черзі з нев гуляємо, а вона той скарб несе додому, я здурію, поможіт, бо поїде пес на вільний вигул в село... шкода, бо звикла спати з нами на теплому ліжку... дворняга... і кінологів не будемо запрошувати чисто принципово... пойміт і простіт
хто шо скаже? бо дурію... вкусняшки після попісів надворі даю, некакала пані ше ні разу крім квартири, лиш до підїзду, під стриху - пісяє і какає, на вулиці ніяк((((((((
шо робити? крик душі
показать весь текст
Не обижаюсь 20 марта 2019
який розмір собаки?

я маю на увазі, що якщо це собака до 7-8 кіло, то можна поставити вдома лоток, як коту.
по-перше, щодо маленьких собачок саме так і роблять. по-друге, не смійтеся і шукайте свій шлях. чим більше ви вкладете фантазії, тим менше питань ’нащо мені саме ця собака’ виникатиме у вас впродовж наступних років.

він так себе веде, очевидно, з однієї причини - не сприймає територію, як свою.
тобто, трусливий і обережний, як кіт. маленькі собаки такі і є, і них слабка конституція, їх ковбасить від усього і в підсумку вони все рівно частково ходитимуть в туалет вдома. якщо в когось не так - йому просто дуже пощастило.
але загалом - зазвичай собачники певного масиву реально гуляють в одни час і знайомлять собак - це так влаштовано і так саме виходить. собака оцінює ’спільноту’, ’соціалізується’. по суті, собачі випорожнення для них - це мітки, ’собачі газети’, як казали мені в дитинстві.
якщо йдеться про дворнягу, яка провела дитинство на вулиці, для неї це взагалі непорушний кодекс! раніше, коли підбирали дворняг, то вони й були половину часу на вільному вигулі. десь народжували щенят, що про них ’господар’ міг і не знати... а на приручення треба витрачати час і душевні сили. тут у кожному випадку свій шлях.
Отполированный Артем 20 марта 2019
А вас кто то заставлял доедать за всеми? Зачем себя так не уважать? Ну не вызывайте кинологов, хто не принцип, у вас просто денег нет на него
Аноним_1605 20 марта 2019
Хуст, Иршава ?
Леплю из пластилина 20 марта 2019
Удалено администрацией...
Аноним_1564 20 марта 2019
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Сами вы суржик, с диалектами украинского языка не знакомы? Никогда западнее Харькова не ездили что ли?
Вам
Тут же полно змей на форуме, где ж им ещё посычать. Радует, что хоть в этой теме они в меньшинстве.
Не обижаюсь 20 марта 2019
я, в принципі, можу зрозуміти небажання щодо кінолога. мені стрьомно, коли якась людина втручається у стосунки між госпдарем і собакою і намагається стати головнішим господарем для чужих собак.
у випадку з котами роль ’котячого психолога’ зрозуміла. я з цікавістю дивилася ’Пекельну кішку’,навіть до того, як в мене випадково з´явилися коти. А аналогічне ’собаче’ шоу
не виникає бажання дивитися, бо я собі вже трохи уявляю, що там буде.

чесно - я не вірю в аж таку різницю між котячою і собачою психологією! щоб котам треба було підмигувати, а собак мало смисл саме принижувати. але кінологи обтяжені традицією. в підсумку, хто такі кінологи, я взагалі не розумію. вони в такому вигляді доречні, коли йдеться лише про дресуру службових собак!
Не обижаюсь 20 марта 2019
Ответ дляЛеплю из пластилина
Удалено администрацией...
Серйозно? Є такі спеціалісти, що візьмуться навчити собаку ходити в туалет за ’три урока’ і потім зникнуть з її життя? Може, вони ще мені приїдуть лампочку вкрутити за 20 грн, бо мені ліньки?
Кидстаффовна 20 марта 2019
Деградация полная у людей пошла. Не помню чтоб так массово избавлялись и выкидывали животных.
Блондинка в Законе 20 марта 2019
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Сами вы суржик, с диалектами украинского языка не знакомы? Никогда западнее Харькова не ездили что ли?
Нет, из Киева не выезжаю. Берегу уши от ужасающего местечкового говорка.
Разницу между диалектом и суржиком вы явно не улавливаете. Прикрываться диалектом дело не хитрое. Но бесполезное. Суржик, он и есть суржик.
Оч@ров@Шк@ 20 марта 2019
ну раз вам не позволяет принцип брать кинолога, то терпите или везите в село.....
Не обижаюсь 20 марта 2019
Ответ дляКидстаффовна
Деградация полная у людей пошла. Не помню чтоб так массово избавлялись и выкидывали животных.
В смислі? Так служби відлову були ж.

Бродячі собаки були завжди! На кожному масиві жила своя невелика, стабільна ’матріархальна’ собача сім´я. Ще років 10 тому так було.
Це зараз ’волонтери’ витворяють щось незрозуміле, перекидають постійно якихось незнайомих собак з кліпсами з одного місця в інше.
Не обижаюсь 20 марта 2019
Ответ дляБлондинка в Законе
Нет, из Киева не выезжаю. Берегу уши от ужасающего местечкового говорка.
Разницу между диалектом и суржиком вы явно не улавливаете. Прикрываться диалектом дело не хитрое. Но бесполезное. Суржик, он и есть суржик.
’І не заїжджаю’
tarveldy 20 марта 2019
Ответ дляИграю у края
А что это за принцип такой0, который не разрешает нанять кинолога?
Я б уже довела дело до конца т.к не хотела бы показывать ребенку пример предательства...и безответственности..Тем более для ребенка это будет травмой.
tarveldy 20 марта 2019
Ответ дляПравильно_Валерчик
6 міс. цуцику, я домашнім пообіцяла, що до 8 міс. все буде ОК, поки чоловік, старша дочка і кіт проти
в мене ще 2 міс., щоб з нею порозумітися
, автор, она ещё ребёнок, блин, что бы вы делали с ребёнком 3х лет который уписивается?
вы такую несусветную чушь мелете, как будто вам 10 лет, ну не хотите принципиально кинолога, почитайте немного о щенках
треснуть хочется...
Ля-ля-ля 20 марта 2019
Ответ дляЛеплю из пластилина
Удалено администрацией...
за хамство
Пожмаковна 20 марта 2019
мы нашей объяснили лаской, когда делала свои дела на улице гладили, хвалили, когда дома газеткой свернутой получала , поняла на 3 й день , что дома ни ни
Не обижаюсь 20 марта 2019
Ответ дляОч@ров@Шк@
ну раз вам не позволяет принцип брать кинолога, то терпите или везите в село.....
От поясніть, до чого тут кінолог?

Кінолог - це спеціаліст з дресури службових собак!

Автор, мабуть, мала на увазі, що її дістали недоладні поради, які не мають жодного стосунку до її проблеми. ’Принцип’ її в тому, що це принципово інша ситуація!
Соня-сонятко 20 марта 2019
Автор, вы в инете читали как приучить щенка к хождению в туалет на улице? Как учили ее? Постелите дома одноразовую пеленку, потом когда собака сделает на нее свои дела, каждые полчаса выводите с пеленкой на улицу. Сходила - хвалим, не сходила - идем домой. на пару минут вышли и все, не нужно гулять целый день. Ни в коем случае руку на собаку не поднимать, в г-но нсом не тыкать - это не кот, потом так запутается, не переучите. И когда вывели, стоим на месте, никуда не идем, пока в туалет не сходит. Сделал дело - гуляй смело, как говорится. и соблюдайте режим кормления: за 15-20 минут до похола в туалет на улицу.
Кинолог нужен тогда, когда вы целый день на работе а заниматься некому. Но вы же на фрилансе. Вполне все осилите. Здесь ничего сложного, удачи вам, пусть все получится.
tarveldy 20 марта 2019
Ответ дляПравильно_Валерчик
ша, ціхо, в мене ще є 2 міс., поки не стерилізую, села їй не видіти) потім ще щенят прилаштовуй, не на ту напали)
пес від волонтера, тому вертати назад не комільфо, я, гомосапієнс, псу ради не дам
дякую всім за підтримку
доберман - дома прекратился туалет как только научился поднимать лапу это 8-9 мес, лопался, но дома ни-ни
такса-переросток - писалась до 7 месяцев, потом только улица, не наказывала за пролёты дома, сейчас может наложить кучу на бумажку или пелёнку, когда нажрётся фигни какой-то
не понимаю вашей истерики, ну честно! 6 мес - это ребенок примерно 3-10 лет
почитайте про щенков, у вашего наверно ещё зубы все не сменились
и да, сучка будет выяснять с вами отношения периодически, кто в доме главная))) при этом обхаживать главу семейства и присматривать за детьми
Не обижаюсь 20 марта 2019
Ответ дляtarveldy
, автор, она ещё ребёнок, блин, что бы вы делали с ребёнком 3х лет который уписивается?
вы такую несусветную чушь мелете, как будто вам 10 лет, ну не хотите принципиально кинолога, почитайте немного о щенках
треснуть хочется...
найняли б кінолога?
Леплю из пластилина 20 марта 2019
Ответ дляС перепою
У мене породиста, теж з нею проблеми були. Я навідь не знала що таке трапляється - слабкий сечовий міхур. Пісяла и вдома і на вулиці, десь до року. Потім - попустило, хоча виводила я її до 5 раз на день. зараз 7 років - теж може напісяти-накакати, але рідко, раз на місяць.
Вчера гуляли с ребенком и наблюдали картину- девушка выгуливает щенка уже подрощенного, а у него постоянно капает из писюна, прям постоянно... пока мы 5 минут возле них кружили и мойкрох его гладил.. представляю что дома, ужас. А песик мимими чудо))))))
Оч@ров@Шк@ 20 марта 2019
Ответ дляНе обижаюсь
От поясніть, до чого тут кінолог?

Кінолог - це спеціаліст з дресури службових собак!

Автор, мабуть, мала на увазі, що її дістали недоладні поради, які не мають жодного стосунку до її проблеми. ’Принцип’ її в тому, що це принципово інша ситуація!
кинолог знает как обучить собаку чему угодно! если автору не хватает знаний, то нужно обратиться к специалисту
миссАрфография 20 марта 2019
Автор посмотрите передачу ’Кто в доме хозяин’ там очень много подсказок для хозяина КАК воспитывать собак и кошек
Кидстаффовка 20 марта 2019
прекратите писать на суржике!
щирі українки так люблять українську мову, що розмовляють та пишуть на суржику
Кидстаффовка 20 марта 2019
Ответ дляБлондинка в Законе
Нет, из Киева не выезжаю. Берегу уши от ужасающего местечкового говорка.
Разницу между диалектом и суржиком вы явно не улавливаете. Прикрываться диалектом дело не хитрое. Но бесполезное. Суржик, он и есть суржик.

новое веяние, все суржикоговорящие стали прикрываться диалектом
так на рідній і не навчилися
Кучерявочка 20 марта 2019
чуть глаза не сломала,пока дочитала,а по теме скажу : вот из-за таких, как вы и плодятся бездомные собаки, а потом по сто тем про какахи и кучи бездомных животных. дело в обществе: в америке хрен вы собаку просто так заведете. и еще ходить проверять будут, как вы за ней ухаживаете, чуть что не так-собаку в приют а владельцу штраф либо тюрьма. нельзя таким людям как вы животное доверять!!!
Свисток ля-минор 20 марта 2019
Ответ дляКидстаффовка
прекратите писать на суржике!
щирі українки так люблять українську мову, що розмовляють та пишуть на суржику
А то что?
И где тут суржик увидела?
Пургену мне 20 марта 2019
Песочек дома заведите и туда собачку приучите. Может у нее проблема недержанием. С ребенком еще больше проблем и эти проблемы будут расти. А животное это вечный ребенок и с ним меньше проблем. Знали что брали ведь.
Золотая орда 20 марта 2019
Ответ дляПравильно_Валерчик
то під настрій, не вибирала час, сама вдома, ще висплюся)
котів ми пройшли, кіт у нас класний! як по замовленню) тепер черга собак! я їх зроблю, курча мама, і ще буду спец по псам)
вы очень веселая и целеустремленная )))по теме с собакой не подскажу , но у нас с кошкой почти такие же проблемы были )))писала все время на пол , не в лоток,читала профильные форумы , такие проблемы часто обсуждают .Вроде побороли ( боюсь сглазить ;).Вам Удачи !!!
Пургену мне 20 марта 2019
Ответ дляКидстаффовка

новое веяние, все суржикоговорящие стали прикрываться диалектом
так на рідній і не навчилися
Та ладно.. россияне тоже говорят на руссо-украинском.