20 марта 2019

Обережно, Приватбанк Додаткова комісія

Розраховувалася в магазині кредиткою. З суми зняло 4%. Мол, банк це поняв, не як розрахунок в магазині, а переказ на іншу картку. Ок. Ну зняло так зняло.
Вечері платила комуналку. Власні кошти. Зняло 3% додатково до всіх комісій, тому що, як виявилося, вже раніше (на початку місяця) я оплачувала на р/р за послуги більше 10тис, а банк цей платіж розцінив, як комунальні послуги. І тепер знімає додаткову комісію... теж таки не маленька сума. І саме тупо те, що не попереджає про комісію, коли проводиш платіж :(
Балаболка 20 марта 2019
в связи со всеми этими темами я только рада, что ушла к монобанку
Аноним_1528 20 марта 2019
В первом случае значит это был не терминал, а вы действительно перевели на чью-то карту

% по комуналке виден при оплате
Здрасьтенька 20 марта 2019
Это вброс? Если нет, то давайте фото чека и скрин снятия с карты.
Здрасьтенька 20 марта 2019
Если в магазине терминал на ФОПа оформлен (с какими-то нюансами) или вообще частное лицо - то 4% снимает. Об этом 100 раз писали.
ГЛЮкоза 20 марта 2019
Ответ дляЗдрасьтенька
Это вброс? Если нет, то давайте фото чека и скрин снятия с карты.
Та ні, так і є.
З комуналкою дійсно платиш комісію з кредитних коштів, якщо сума більше такої-то (точно не пам´ятаю, у них десь на сайті є).
А з магазином - то сам магазин хитрує, вони собі такі налаштування зробили, банк тут ні при чому. Не знаю, чи це законно з юридичної точки зору, але технічно можливо.
автор Пирожкиня 20 марта 2019
Ответ дляЗдрасьтенька
Если в магазине терминал на ФОПа оформлен (с какими-то нюансами) или вообще частное лицо - то 4% снимает. Об этом 100 раз писали.
Раніше все було ок. Це недавно стало так знімати.
Яка різниця ФОП чи ТОВка термінал на касі. Я ж не можу кожен магазин приходити і провіряти хто власник
Кашка-маняшка 20 марта 2019
Ответ дляЗдрасьтенька
Если в магазине терминал на ФОПа оформлен (с какими-то нюансами) или вообще частное лицо - то 4% снимает. Об этом 100 раз писали.
Да, новая уловка, на Новой почте на такое чуть не попала, когда хотела наложку оплатить, но банк отклонил из-за этого как раз.
Здрасьтенька 20 марта 2019
Ответ дляГЛЮкоза
Та ні, так і є.
З комуналкою дійсно платиш комісію з кредитних коштів, якщо сума більше такої-то (точно не пам´ятаю, у них десь на сайті є).
А з магазином - то сам магазин хитрує, вони собі такі налаштування зробили, банк тут ні при чому. Не знаю, чи це законно з юридичної точки зору, але технічно можливо.
Ну так, тогда, при чем тут ’осторожно, приватбанк’?
Тут внимание клиента, который пользуется картой должно быть и все.
автор Пирожкиня 20 марта 2019
Ответ дляАноним_1528
В первом случае значит это был не терминал, а вы действительно перевели на чью-то карту

% по комуналке виден при оплате
На касі розраховувалася карточкою. Як обично.
Нічого я не переводила.
ГЛЮкоза 20 марта 2019
Ответ дляПирожкиня
Раніше все було ок. Це недавно стало так знімати.
Яка різниця ФОП чи ТОВка термінал на касі. Я ж не можу кожен магазин приходити і провіряти хто власник
Я так колись з Новою Поштою влетіла гривень на 400, коли наложку оплачувала з кредитки.
Не знаю, як правильно діяти в подібних ситуаціях, наші тоді розборки з НП закінчилися нічим.
ksusha1155 20 марта 2019
Простите, где доказательства? Сегодня платила в магазине и за коммуналку- нет комиссий, наверное вы пользовались кредитными средствами, уточните лимит у оператора. У фопа на терминале тоже не снимает %!
автор Пирожкиня 20 марта 2019
Ответ дляГЛЮкоза
Та ні, так і є.
З комуналкою дійсно платиш комісію з кредитних коштів, якщо сума більше такої-то (точно не пам´ятаю, у них десь на сайті є).
А з магазином - то сам магазин хитрує, вони собі такі налаштування зробили, банк тут ні при чому. Не знаю, чи це законно з юридичної точки зору, але технічно можливо.
В мене 2 квартири, і будинок. Я вже роками плачу комуналку і з кредитних і з власних коштів. Нічого ніколи не знімало додатково. Це в цьому місяці вони повводили куча нових комісій.
Доставучая 20 марта 2019
Ответ дляБалаболка
в связи со всеми этими темами я только рада, что ушла к монобанку
Монобанк ничем не отличается. Юзаю оба.
ГЛЮкоза 20 марта 2019
Ответ дляЗдрасьтенька
Ну так, тогда, при чем тут ’осторожно, приватбанк’?
Тут внимание клиента, который пользуется картой должно быть и все.
Приватбанк дійсно ні при чому, тут згодна. )))
Але яка увага клієнта? Про комісію в магазині ніхто не попереджає наперед, тільки по факту дізнаєшся вже.
Ух ты какая Я 20 марта 2019
Я вчера платила коммуналку, все как обычно.
автор Пирожкиня 20 марта 2019
Ответ дляЗдрасьтенька
Ну так, тогда, при чем тут ’осторожно, приватбанк’?
Тут внимание клиента, который пользуется картой должно быть и все.
Як я маю бути осторожна?
Останній платіж. За газ. 3600 грн.
Пише комісія 1 грн. До оплати 3601. Підтвердити?
Підтверджую. З картки списує 3709.
108 грн. за що? Воно ж не показує що ще зніме 100 грн.
ГЛЮкоза 20 марта 2019
Ответ дляПирожкиня
На касі розраховувалася карточкою. Як обично.
Нічого я не переводила.
У них в магазині такі налаштування, що це було оформлено саме як переказ між картками. Тобто, якщо скандалити, то треба не з банком, а з магазином. Чи буде з цього результат - не знаю.
ksusha1155 20 марта 2019
Ответ дляПирожкиня
Як я маю бути осторожна?
Останній платіж. За газ. 3600 грн.
Пише комісія 1 грн. До оплати 3601. Підтвердити?
Підтверджую. З картки списує 3709.
108 грн. за що? Воно ж не показує що ще зніме 100 грн.
Уточните у оператора
Тарабарщина 20 марта 2019
такое... коммуналка- то коммуналка. Он ее и расценит так, хоть 100 тыщ, хоть 5 грн. Тем более сумму видите и %. А на терминале вообще бред. Вы впервые в магазине том? Сетевой? Подтверждение на телефон приходила? Делайте скан, иначе троль
Аноним_1437 20 марта 2019
Ответ дляksusha1155
Простите, где доказательства? Сегодня платила в магазине и за коммуналку- нет комиссий, наверное вы пользовались кредитными средствами, уточните лимит у оператора. У фопа на терминале тоже не снимает %!
Так и есть, автор протупила, а банк виноват.
автор Пирожкиня 20 марта 2019
Ответ дляГЛЮкоза
Приватбанк дійсно ні при чому, тут згодна. )))
Але яка увага клієнта? Про комісію в магазині ніхто не попереджає наперед, тільки по факту дізнаєшся вже.
Чому не причом? Комісія мала би писатися, так як, наприклад коли переводиш гроші на карточку. В «додатково» вся комісія розписана
Рябушка Ку 20 марта 2019
Ответ дляЗдрасьтенька
Если в магазине терминал на ФОПа оформлен (с какими-то нюансами) или вообще частное лицо - то 4% снимает. Об этом 100 раз писали.
Да нет такого, не аыдумывайте!
Тарабарщина 20 марта 2019
Ответ дляПирожкиня
Як я маю бути осторожна?
Останній платіж. За газ. 3600 грн.
Пише комісія 1 грн. До оплати 3601. Підтвердити?
Підтверджую. З картки списує 3709.
108 грн. за що? Воно ж не показує що ще зніме 100 грн.
сделайте запрос в банк. Покажите скрины таких операций. Сколько пришло денег на тот счет в итоге?
Тарабарщина 20 марта 2019
Ответ дляРябушка Ку
Да нет такого, не аыдумывайте!
так а на Беню перед выборами вброс сделать то надо. Вчера были обьявления и денежку за это платят
ГЛЮкоза 20 марта 2019
Ответ дляПирожкиня
В мене 2 квартири, і будинок. Я вже роками плачу комуналку і з кредитних і з власних коштів. Нічого ніколи не знімало додатково. Це в цьому місяці вони повводили куча нових комісій.
Упс, точно.
Глянула зараз тарифи, а там новшество:
кредитні кошти - Тариф за платіж +3%

https://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna
Carin 20 марта 2019
приватовской картой никогда нигде не расплачиваюсь, хотя у меня КДВ, без кредитного лимита
ну их в баню с их непредсказуемостью
все оплачиваю с дебетной Альфы, ни разу сталкивалась с доп. комис, ни по одному МСС
в свое время приставала на НП, после того, как читала за это в первый раз, на всех наших отд объясняли, что с их стороны никаких 2%, а тем более более не удерживается, и это проблема может возникнуть со стороны держателей ПБ-шных кредиток, что-то крутит или тех сбой у самого банка...
автор Пирожкиня 20 марта 2019
Ответ дляАноним_1437
Так и есть, автор протупила, а банк виноват.
Які я маю вам докази дати?
Платьожку на 25 тис де я платила за послуги за юридичну будову , і банк це відніс до комуналки?
Чи всі платьжкі по комуналці?
Там ж просто суми. Нема розписано що то комісія
ГЛЮкоза 20 марта 2019
Ответ дляАноним_1437
Так и есть, автор протупила, а банк виноват.
Та не гоніть на автора, тут реально зміни банківських тарифів. Як мінімум, з комуналкою.
Takisss 20 марта 2019
Ответ дляДоставучая
Монобанк ничем не отличается. Юзаю оба.
В соседней теме мне сказали что при оплате комуналтных моно банк не берет комиссию.Это не так?
ksusha1155 20 марта 2019
Ответ дляПирожкиня
Які я маю вам докази дати?
Платьожку на 25 тис де я платила за послуги за юридичну будову , і банк це відніс до комуналки?
Чи всі платьжкі по комуналці?
Там ж просто суми. Нема розписано що то комісія
У них есть онлайн справка, спросите, интересно. А еде может быть подвязка к гиоцу, тогда % списывается им, а не привату.