21 марта 2019

причина закрытия темы про пенсии? просто интересно )))

Как-то так оперативненько закрылась она :)))
Вроде без "боев без правил" разговор протекал.
Неугодные вопросы стали осветляться?
Аноним_1465 21 марта 2019
А давайте продолжим дискуссию
Аноним_1587 21 марта 2019
действительно, почему?
ЗабежАЛОЧКА 21 марта 2019
свобода слова.
4есотка 21 марта 2019
Потому что по шапке можно получить за такие темы перед выборами
Nata_69 21 марта 2019
автор ее закрыла сама, имеет право.
автор Головная 21 марта 2019
С удовольствием! Итак, моими тезисами там были, что источники наполнения ПФ не только ’зарплатные отчисления’, а еще ряд категорий и суммарно это дофига и трошки:
- покупка-продажа недвижимости - 1%
- покупка авто - 3%
- покупка -продажа валюты (сейчас отменили, было донедавна 0,5 - 1,5% в разное время)
кажись еще ювелирка, но с этим моя фирма не сталкивалась

Минимальный взнос - 22 % от 4173 гривни
Максимальный взнос (и максимальная сумма которая идет в рассчет коэфициэнта пенсии) - 62595 (на сегодня)
ЗабежАЛОЧКА 21 марта 2019
Ответ дляNata_69
автор ее закрыла сама, имеет право.
я несколько своих тем не закрывала, а они оказывались закрыты админами...
автор Головная 21 марта 2019
Ответ дляNata_69
автор ее закрыла сама, имеет право.
думаете автор?
Nata_69 21 марта 2019
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
я несколько своих тем не закрывала, а они оказывались закрыты админами...
ну и у меня так же, со временем темы закрываются автоматически. Все.
Аноним_1587 21 марта 2019
кто написал в прошлой теме
А военнослужащий ....Это отцу листик пришел вам начислено 9400 а платим 5400 :))) Листик от оборонки официальный ...Вообще на голову не одеть ((( А те кто в гарнизонах распилил на запчасти самолеты те да им пенсия не нужна

пусть судится. сейчас многие судятся военнослужащие и выигрывают дела.
Nata_69 21 марта 2019
Ответ дляГоловная
С удовольствием! Итак, моими тезисами там были, что источники наполнения ПФ не только ’зарплатные отчисления’, а еще ряд категорий и суммарно это дофига и трошки:
- покупка-продажа недвижимости - 1%
- покупка авто - 3%
- покупка -продажа валюты (сейчас отменили, было донедавна 0,5 - 1,5% в разное время)
кажись еще ювелирка, но с этим моя фирма не сталкивалась

Минимальный взнос - 22 % от 4173 гривни
Максимальный взнос (и максимальная сумма которая идет в рассчет коэфициэнта пенсии) - 62595 (на сегодня)
насчет покупки продажи недвижимости, знаете ли вы что при первой покупке жиля человек освобождается от уплаты этого 1%? но законодательство так сделано что нужно сначала оплатить этот процент, а потом вернуть через суд, многие люди платят и даже не знают что можно вернуть, и это не так и сложно, в моем случае заняло 8 мес, в суде была 1 раз, так вот сколько денег попадает в бюджет от таких людей которые не должны платить этот %? но государство не спешит им помогать
Nata_69 21 марта 2019
Ответ дляГоловная
думаете автор?
уверена.
Аноним_1587 21 марта 2019
Ответ дляГоловная
С удовольствием! Итак, моими тезисами там были, что источники наполнения ПФ не только ’зарплатные отчисления’, а еще ряд категорий и суммарно это дофига и трошки:
- покупка-продажа недвижимости - 1%
- покупка авто - 3%
- покупка -продажа валюты (сейчас отменили, было донедавна 0,5 - 1,5% в разное время)
кажись еще ювелирка, но с этим моя фирма не сталкивалась

Минимальный взнос - 22 % от 4173 гривни
Максимальный взнос (и максимальная сумма которая идет в рассчет коэфициэнта пенсии) - 62595 (на сегодня)
а что по поводу услуг мобильной связи?
Наверняка 21 марта 2019
Про пенсии только начала читать и закрыта. Еще одну с кучей ( только собралась открыть, уже и нет такого вопроса.
Аноним_1534 21 марта 2019
Ответ дляГоловная
С удовольствием! Итак, моими тезисами там были, что источники наполнения ПФ не только ’зарплатные отчисления’, а еще ряд категорий и суммарно это дофига и трошки:
- покупка-продажа недвижимости - 1%
- покупка авто - 3%
- покупка -продажа валюты (сейчас отменили, было донедавна 0,5 - 1,5% в разное время)
кажись еще ювелирка, но с этим моя фирма не сталкивалась

Минимальный взнос - 22 % от 4173 гривни
Максимальный взнос (и максимальная сумма которая идет в рассчет коэфициэнта пенсии) - 62595 (на сегодня)
дайте пруф на це все.
ЗабежАЛОЧКА 21 марта 2019
Ответ дляНаверняка
Про пенсии только начала читать и закрыта. Еще одну с кучей ( только собралась открыть, уже и нет такого вопроса.
про что тема была?
Наверняка 21 марта 2019
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
про что тема была?
Не успела прочитать. Увидела много знаков, зашла, но говорят, что такого вопроса уже нет)
Nata_69 21 марта 2019
Ответ дляНаверняка
Не успела прочитать. Увидела много знаков, зашла, но говорят, что такого вопроса уже нет)
Nata_69 21 марта 2019
Ответ дляАноним_1534
дайте пруф на це все.
гугл в помощь: ’ возврат 1% из пенсионного фонда Украина’ . потрудитесь почитать .
Nata_69 21 марта 2019
Ответ дляАноним_1534
дайте пруф на це все.
сори, ответ не вам
автор Головная 21 марта 2019
Ответ дляNata_69
насчет покупки продажи недвижимости, знаете ли вы что при первой покупке жиля человек освобождается от уплаты этого 1%? но законодательство так сделано что нужно сначала оплатить этот процент, а потом вернуть через суд, многие люди платят и даже не знают что можно вернуть, и это не так и сложно, в моем случае заняло 8 мес, в суде была 1 раз, так вот сколько денег попадает в бюджет от таких людей которые не должны платить этот %? но государство не спешит им помогать
А мы вообще на юрлицо покупали - без вариантов совсем. Уж несколько лет как в стране колоссальный строительный бум да и автомобила нехило так продаются, как и ювелирка впрочем - а нам все втирают про ’бедный пенсионный фонд’
автор Головная 21 марта 2019
Ответ дляАноним_1534
дайте пруф на це все.
Відповідно до пункту 4 частини першої статті 1 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (від 08.07.2010 р. N 2464-VI) максимальна величина бази нарахування єдиного внеску – це максимальна сума доходу застрахованої особи на місяць, що дорівнює п’ятнадцяти розмірам мінімальної заробітної плати, встановленої законом, на яку нараховується єдиний внесок.

Розміри мінімальної заробітної плати і
максимальної величини бази нарахування єдиного внеску

з 01.01.2019 р.
Мінімальна заробітна плата (грн.) 4173,0
Максимальна величина бази нарахування ЄСВ (грн.) 62595,0

Законом про держбюджет регулируется

https://i.factor.ua/ukr/journals/nibu/2015/july/is...

Пенсійний збір з окремих видів госпоперацій
Автор : редактор Вороная Наталія та податковий експерт Чернишова Наталія
Сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій регулюють Закон № 400 і Порядок № 1740. Нагадаємо про правила справляння зазначеного збору (див. таблицю).

Пенсійний збір з окремих господарських операцій

Операції
Платники
Розмір пенсійного збору
Подання ювелірних і побутових виробів з дорогоцінних металів на клеймування державним пробірним клеймом до казенних підприємств пробірного контролю
Фізичні особи і суб’єкти господарювання, які подають ювелірні та побутові вироби з дорогоцінних металів на клеймування державним пробірним клеймом до казенних підприємств пробірного контролю
10 % від вартості основного дорогоцінного металу (золото, срібло, платина, паладій), у перерахунку на масу чистого металу, що міститься у сплаві, з якого виготовлено ювелірний або побутовий виріб, визначеної за офіційним курсом НБУ на банківські метали на момент подання платником збору ювелірних і побутових виробів на клеймування
Якщо подачу виробів на клеймування здійснюють фізичні особи, то казенні підприємства пробірного контролю видають проклеймовані ювелірні та побутові вироби з дорогоцінних металів за наявності платіжного документа про сплату збору.
Суб’єкти господарювання сплачують збір протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем місяця, в якому цей збір був нарахований. Такі суб’єкти протягом 5 календарних днів після граничного строку сплати збору подають казенному підприємству пробірного контролю платіжні документи про його сплату.
Казенні підприємства пробірного контролю подають до 20-го числа місяця, що настає за звітним, до органів Пенсійного фонду звіт про нарахування (утримання) та сплату збору за формою згідно з додатком 3 до Порядку № 1740.
Купівля іноземної валюти в готівковій формі
Фізособи, які придбавають інвалюту в готівковій формі (крім фізосіб, які купують інвалюту для погашення кредитів)
2 % від суми операції з купівлі інвалюти в готівковій формі
Утримання збору з фізичних осіб здійснюють банки (фінансові установи). До 20-го числа місяця, що настає за звітним, банки подають до органів Пенсійного фонду звіт про нарахування (утримання) та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з купівлі інвалюти в готівковій формі в порядку та за формою, визначеними КМУ.
Операції з відчуження легкових автомобілів
Підприємства, установи та організації всіх форм власності, а також фізичні особи, які набувають права власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні в підрозділах Державтоінспекції МВС, шляхом:
— купівлі легкових автомобілів, у тому числі у виробників або торговельних організацій (крім випадків забезпечення легковими автомобілями інвалідів відповідно до законодавства);
— міни;
— дарування (безоплатної передачі);
— успадкування (крім випадків успадкування легкового автомобіля відповідно до закону);
— з інших підстав, передбачених законодавством
Ставка збору залежить від вартості легкового автомобіля, визначеної відповідно до договору купівлі-продажу, довідки-рахунку торговельних організацій, договору міни, довідки органів митної служби, акта експертної оцінки вартості автомобіля, інших документів, що підтверджують цю вартість. Вона становить:
— 3 % — якщо вартість легкового автомобіля не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня звітного року (у 2015 році — до 200970 грн.);
— 4 % — якщо вартість легкового автомобіля перевищує 165, але не перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня звітного року (у 2015 році — від 200970 до 353220 грн.);
— 5 % — якщо вартість легкового автомобіля перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня звітного року (у 2015 році — вище 353220 грн.)
Органи ДАІ здійснюють реєстрацію легкових автомобілів тільки за умови сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, що підтверджується відповідним платіжним документом.
Операції купівлі-продажу нерухомого майна
Підприємства, установи, організації незалежно від форм власн
автор Головная 21 марта 2019
Ответ дляАноним_1534
дайте пруф на це все.
можу ще ’живу’ платіжку дати якщо цікавить, у грудні якраз за реєстрацію автомобіля платили
Вот Она Я 21 марта 2019
Ответ дляNata_69
насчет покупки продажи недвижимости, знаете ли вы что при первой покупке жиля человек освобождается от уплаты этого 1%? но законодательство так сделано что нужно сначала оплатить этот процент, а потом вернуть через суд, многие люди платят и даже не знают что можно вернуть, и это не так и сложно, в моем случае заняло 8 мес, в суде была 1 раз, так вот сколько денег попадает в бюджет от таких людей которые не должны платить этот %? но государство не спешит им помогать
почему через суд? Главное, вовремя все документы правильно сделать - и в ПФУ
Nata_69 21 марта 2019
Ответ дляВот Она Я
почему через суд? Главное, вовремя все документы правильно сделать - и в ПФУ
потому что мы покупали новострой, а там при оформлении документов нотариус не офорил бы сделку без оплаты 1% ПФ, не все застройщики так делают, но большинство.
Ноу коммент 21 марта 2019
Ответ дляГоловная
А мы вообще на юрлицо покупали - без вариантов совсем. Уж несколько лет как в стране колоссальный строительный бум да и автомобила нехило так продаются, как и ювелирка впрочем - а нам все втирают про ’бедный пенсионный фонд’
залатали бы дырки, хватило бы всем
Но нэт.. нам важны другие аспекты, которые не влияют на жизнь людей практически ни коем образом
А коррупция.. ну ничего, не так, видимо, страшно
Электричка 21 марта 2019
Ответ дляNata_69
насчет покупки продажи недвижимости, знаете ли вы что при первой покупке жиля человек освобождается от уплаты этого 1%? но законодательство так сделано что нужно сначала оплатить этот процент, а потом вернуть через суд, многие люди платят и даже не знают что можно вернуть, и это не так и сложно, в моем случае заняло 8 мес, в суде была 1 раз, так вот сколько денег попадает в бюджет от таких людей которые не должны платить этот %? но государство не спешит им помогать
а если 5 лет прошло, можно вернуть ?