24 марта 2019

Сину й дівчині 15. Мені потрібно хвилюватися?

Кохання таке...)))) один без одного не можуть. Постійно переписуються, гуляють разом. Коли начинаю з ним говорити про дорослі речі, каже, що ще рано, і в думках нічого такого нема, але хто ж з батьками радиться в таких питаннях. Щось у мене серце не на місті. Ясно, що дівчатка більш розвинуті фізично, але хлопець...
Аноним_1559 24 марта 2019
что рано?
Маманя 24 марта 2019
Не переживайте она его научит.Или уже научила
Пургену мне 24 марта 2019
Поздно
Х Е Л Е Н А 24 марта 2019
У нього вже теж все розвинуте.
автор Кыся-брыся 24 марта 2019
Ответ дляАноним_1559
что рано?
Фізична близькість ))) я це мала на увазі.
Аноним_1525 24 марта 2019
про контрацепцію треба було раніше починати говорити, тепер підкиньте презервативи в сумочку
Однозначно 24 марта 2019
Пусть её мама волнуется
Аноним_1559 24 марта 2019
Ответ дляКыся-брыся
Фізична близькість ))) я це мала на увазі.
ну так почти все подростки влюбляются и гуляют. вы в монастыре воспитывались?
Закидай меня камнями 24 марта 2019
моїй теж 15, ходить з 14 річним, вона каже - друзі) а він їй квіти, шоколадки, ведмедиків) не переживаю, довіряю, хлопчика знаю, бачу їх часто
Люблю порядок 24 марта 2019
Моему сыну летом будет 16,встречается с девочкой. Поговорила с ним спокойно о возможных последствиях незащищенной близости, перспективах жизни, в таком случае. Дала презерватив
автор Кыся-брыся 24 марта 2019
Ответ дляХ Е Л Е Н А
У нього вже теж все розвинуте.
Анатомію я й сама знаю)) але для мене він все ще дитина. Мені здається, що зарано для серйозних стосунків. Та бачу, що таке кохання... як в серіалі якомусь)))
Парасюха 24 марта 2019
Встречаться в 15 лет это сейчас вполне нормально. Пускай ваш муж поговорит с ним, расскажет что нужно использовать презервативы и всё будет хорошо)
Аноним_1559 24 марта 2019
Ответ дляКыся-брыся
Анатомію я й сама знаю)) але для мене він все ще дитина. Мені здається, що зарано для серйозних стосунків. Та бачу, що таке кохання... як в серіалі якомусь)))
а для каких не зарано?
Накладная 24 марта 2019
Ответ дляЛюблю порядок
Моему сыну летом будет 16,встречается с девочкой. Поговорила с ним спокойно о возможных последствиях незащищенной близости, перспективах жизни, в таком случае. Дала презерватив
один?
Почемучечка 24 марта 2019
Ответ дляКыся-брыся
Фізична близькість ))) я це мала на увазі.
у них єто уже било, лучше презервативі тогда дайте и переговорите по взрослому. если есть муж, пусть он поговорит .
Аноним_1525 24 марта 2019
Ответ дляКыся-брыся
Анатомію я й сама знаю)) але для мене він все ще дитина. Мені здається, що зарано для серйозних стосунків. Та бачу, що таке кохання... як в серіалі якомусь)))
вони ж не в РАГС зібралися, для романтичних стосунків в самий раз
автор Кыся-брыся 24 марта 2019
Ответ дляАноним_1559
ну так почти все подростки влюбляются и гуляют. вы в монастыре воспитывались?
Звісно ні, і з боку ситуацію дуже легко оцінювати. Одним словом, щось я начала хвилюватися..))
Аноним_1559 24 марта 2019
Ответ дляКыся-брыся
Звісно ні, і з боку ситуацію дуже легко оцінювати. Одним словом, щось я начала хвилюватися..))
вы на земле единственная мама парня?
Почемучечка 24 марта 2019
Ответ дляКыся-брыся
Звісно ні, і з боку ситуацію дуже легко оцінювати. Одним словом, щось я начала хвилюватися..))
оставьте в покое влюбленних подростков. и дайте презервативи .
Почемучечка 24 марта 2019
можете переговорить с родителями девочки, чтоби они тоже провели беседу о серьзности близких (интимніх) отношений. но не убережете. если они сами єто не поймут, ответственность .
Х Е Л Е Н А 24 марта 2019
Ответ дляКыся-брыся
Анатомію я й сама знаю)) але для мене він все ще дитина. Мені здається, що зарано для серйозних стосунків. Та бачу, що таке кохання... як в серіалі якомусь)))
Для весілля рано,а для перших сексуальних стосунків якраз.
Покорительная 24 марта 2019
Ответ дляКыся-брыся
Фізична близькість ))) я це мала на увазі.
Если ее еще нет, то это дело времени, не долгого времени. Конечно если есть сильная влюбленность , то секс тоже будет. В 15 лет влюбленные пары этим занимаются точно. Случайного секса может не быть, но в отношениях точно будет близость. Настаивайте на контрацепции, больше ничего вы сделать не сможете.
автор Кыся-брыся 24 марта 2019
Ответ дляАноним_1559
вы на земле единственная мама парня?
))) ні. Я думала, час для таких серйозних стосунків, коли треба пропонувати презервативи, настане десь у 18 років. Ніяк не в 15.
Аноним_1559 24 марта 2019
Ответ дляКыся-брыся
))) ні. Я думала, час для таких серйозних стосунків, коли треба пропонувати презервативи, настане десь у 18 років. Ніяк не в 15.
в 18 предлагать? вы серьезно?
автор Кыся-брыся 24 марта 2019
Ответ дляПочемучечка
оставьте в покое влюбленних подростков. и дайте презервативи .
Та я й не чіпляюся до них. Дівчинка дуже гарна, позитивна, мені подобається) просто, щось мені в голові не вкладається, що моя дитина настільки виросла.
автор Кыся-брыся 24 марта 2019
Ответ дляАноним_1559
в 18 предлагать? вы серьезно?
Так. Я серйозно. Хоча бачу, що складається все по іншому))
Цикавенная 24 марта 2019
Ответ дляХ Е Л Е Н А
У нього вже теж все розвинуте.
Муж недавно признался, что впервые с женщиной был в 13 лет, ей 25 было. Но он очень развитый. Так что остерегайтесь.
Цикавенная 24 марта 2019
Ответ дляЛюблю порядок
Моему сыну летом будет 16,встречается с девочкой. Поговорила с ним спокойно о возможных последствиях незащищенной близости, перспективах жизни, в таком случае. Дала презерватив
МО-ЛО-ДЕЦ.
Люблю порядок 24 марта 2019
Ответ дляНакладная
один?
Да,один. Он у него еще есть,мы об этом тоже говорили. Даю деньги на карманные расходы, если нужно будет -купит сам
Латвийские_Номера 24 марта 2019
Ответ дляКыся-брыся
))) ні. Я думала, час для таких серйозних стосунків, коли треба пропонувати презервативи, настане десь у 18 років. Ніяк не в 15.
Вы серьезно?