25 марта 2019

Перелет беременной wizzair

Кто летал, какую справку нужно?
Пончик Солнечный 25 марта 2019
О сроке беременности от гинеколога.
Залетная Я тут 25 марта 2019
З сайту
З міркувань безпеки вагітним жінкам дозволяється подорожувати літаками лише до 34 тижня вагітності. У разі вагітності двійнею цей граничний термін становить 32 тижні.

Якщо термін вашої вагітності перевищує 28 тижнів, вам необхідно надати медичну довідку, що підтверджує вашу здатність витримати переліт. Зверніть увагу, що медична довідка повинна бути видана не раніше ніж за 6 днів до дати перельоту.

Авіакомпанія Wizz Air несе відповідальність за проблеми із здоров´ям вагітної жінки та/або її ненародженої дитини, які можуть виникнути під час або внаслідок подорожі літаком, лише в межах цих Загальних положень та умов перевезення пасажирів і багажу.
Пончик Солнечный 25 марта 2019
Ответ дляЗалетная Я тут
З сайту
З міркувань безпеки вагітним жінкам дозволяється подорожувати літаками лише до 34 тижня вагітності. У разі вагітності двійнею цей граничний термін становить 32 тижні.

Якщо термін вашої вагітності перевищує 28 тижнів, вам необхідно надати медичну довідку, що підтверджує вашу здатність витримати переліт. Зверніть увагу, що медична довідка повинна бути видана не раніше ніж за 6 днів до дати перельоту.

Авіакомпанія Wizz Air несе відповідальність за проблеми із здоров´ям вагітної жінки та/або її ненародженої дитини, які можуть виникнути під час або внаслідок подорожі літаком, лише в межах цих Загальних положень та умов перевезення пасажирів і багажу.
Но на глаз они не определят 28 недель или нет. Если животик уже виден - нужна справка.
Аноним Советчик 25 марта 2019
Я летала на пятом месяце без справок.