Домашка• 27 марта 2019
І я про свекруху
Приїхала у справах всього на кілька днів, але я вже не знаю як дочекатись)) Вчора з чоловіком і сином пішли повечеряти в піцерію. Вона звільнилась пізно, прийшла коли ми вже почали збиратись. Щось замовити відмовилась, сказала, що не голодна. Чоловік каже, ок, тоді просто посидь, ми ще чай з десертом хочемо, або йди додому відпочивай (3 хв перейти через дорогу). Сказала, що нас почекає. Сіла в куртці, каже не буду роздягатись, ви ж не довго будете? Чоловік каже, ну хв 10-15, роздягайся, жарко стане. Вона ні, я так почекаю. Так і сиділа, навіть шапку не зняла.
Потім каже, а чого посеред тижня в піцерію? Кажемо, що втомились. Вона починає сміятись, що тільки вівторок, а ви вже втомились? Чоловік пояснює, що останні кілька тижнів дуже багато роботи і в нього, і в мене. Іноді до 2 ночі приходилось сидіти, на вихідних теж. Я на 7 місяці, в суботу ввечері тільки повернулась з відрядження - що було в холодильнику, те доїли, нове готувати сил нема. Вона далі сміється, каже ви щось таке розказуєте. Завтра ж все-одно прийдеться готувати, так уже б сьогодні напружились, гроші б зекономили. Чоловік віджартовується, що та ок, на щастя піцу просто так ми собі можемо дозволити.
Зібрались йти, чоловік заплатили картою. Шукає дрібні на чайові, спитав у мене. Кажу, зараз гляну. Дістаю гаманець і тут свекруха починає реально кричати "у вас що, грошей заплатити не вистачає?". Кажемо, та все ок, ми вже заплатили. Просто дрібних нема чайові лишити. Вона знов починає сміятись, що ми й так напевно на багато замовили, обійдуться. Кажемо, що, звичайно, можна і не лишати. Чайові - це добровільно. Але ми часто тут буваємо і все подобається. А за рахунок хороших чайових практичо завжди знаходиться столик і обслуговують "свої" офіціанти, з якими давно знайомі і які добре знають, що нам принести одразу і що з нового меню порекомендувати.
Поки вдягались, мені прийшло смс з нагадуванням про кредит. Кажу чоловіку, що точно, треба не забути в квітні останню частину закрити. Вона - ви кредит брали? А чого мені не сказали? А навіщо брали, це ж кредит, краще б у мене позичили. Кажемо, що треба було поміняти техніку і це загалом розстрочка, а не кредит. Позичати сенсу нема, вносили частинами, які на бюджеті практично не позначаються. Вона знову в крик - ну це ж КРЕДИТ, а так би заплатили і були б вільні!!! Чоловік каже, що ну так загалом а яка різниця кому повертати - тобі чи банку. Банк % не бере, онлайн з картки переказав і забув. Плюсь гривня все-одно знецінюється, у нього зарплата прив´язана до долара, у мене - до євро. Як кажуть, смисл платити більше? Знов починає сміятись, от ви з себе таких розумних строїте, а насправді ж ви просто нічого не розумієте.
І таке постійно. Вона постійно або сміється, або в паніку впадає, або розказує, що ми ще діти і нічого в житті не розуміємо. Ну от б..., її дитині 38 років, економіст, працює начальником напрямку у великій компанії. Мені 33, працюю експертом в міжнародній компанії, достатньо працювала за кордоном. Куди ж нам елементарні речі в житті розуміти.
А цей її сміх мене просто дістає. Вона сміється завжди, коли їй щось не зрозуміло. У нас є душова кабінка. Вона подивилась і починає сміятись – ой, нащо таке купувати, це ж ніхто не знає як таким користуватись. Натикали різних ручок, хахаха, у вас же всі гості тепер питають як тут включити. Чому не можна просто сказати - сину, що тут включити, щоб тепла вода потекла?
Я просто не знаю як себе вести. Кожен раз терпляче пояснювати чи ігнорувати і коротко відповідати так/ні? Цей мільйон незрозумілих коментарів і порад... В очі розказує яка я молодець, а потім з сусідами кістки тільки так перемиває, цитували мені її слова кілька разів))) Це невпевненість в собі і страх чи навпаки занадто самовпевненість і зверхність? На щастя, я її бачу кілька разів на рік. Але мені здається, що треба якимось заспокійливим запасатись. Раніше ще якось більш-менш переносила, а зараз напевно на фоні вагітності і втоми просто не знаю як втриматись і чогось різкого не сказати. Ще 3 дні, ще тільки 3 дні...
Домашка
• 27 марта 2019
Ого, простиня вийшла
Але я на роботі сконцентруватись не можу, все думаю, що мене ввечері чекає

Ангелочек с рожками• 27 марта 2019
Співчуваю...мене моя теж бісить подібними коментарями..інколи зриваюсь і влаштовую скандал
Курс капусты• 27 марта 2019
меньше при ней семейные дела обсуждайте
умная жена дождалась и сказала о кредите когда свекрови рядом нет
становитесь хитрее. пригодится
свекрови почти все такие язвы и вам оч повезло что живет далеко)))
становитесь хитрее. пригодится
Бибер-анонимер• 27 марта 2019
Та подожлите 3 дня.
Я представляю, что думает - невестка кушать варить не хочет, денег нет, берут кредит.
Успокойтесь, все ок! У меня такая же.
АнтиТанкист• 27 марта 2019
Ответ дляТехпаспорт на медузу
беременные гормоны.... они такие....
+1000
Накрыло-не отпускает• 27 марта 2019
Автор ! Не обращайте внимания . Ваши нервы дороже . Просто радуйтесь , что такое бывает не часто . Моя такая же . Я перестала все пропускать через себя . У нас все не так , мы не знаем ничего и это при том , что мы 20 лет в браке
. Мудрости Вам и терпения , а ей просто улыбайтесь

Слартибартфаст• 27 марта 2019
Бедняжка вы((( держитесь
и никогда вещи типа кредита перед ней не обсуждайте
показали душевую кабину, она поржала, а вы в ответ - а нам нравится! :) и всё
Админко• 27 марта 2019
ви з чоловіком молодці (особливо він, бо це ж його мама таке ’чудить’). Забийте і просто переживіть ці пару днів.
Як мені на днях сказав мій чоловік (доречі, теж стосовно сверкухи/свекра) - не завжди треба щось доказувати і виясняти.
Домашка
• 27 марта 2019
Ответ дляТехпаспорт на медузу
беременные гормоны.... они такие....
Це точно, я підозрюю що це грає дуже велику роль у моєму сприйнятті
Але ми з чоловіком разом 12 років і це постійно. Вона просить мене їй дзвонити, коли дзвоню, то починає розказувати, що ми не так живемо. Окрема тема - паніка, що щось не так. Я постійно маю пояснювати і заспокоювати. Недавно дзвонила мені і істерила, що її другий син сказав, що у мого чоловіка контракт закінчується. Кажу, ну закінчується, йому підтвердили вже не одноразово, що продовжать. У мене, як і у переважної більшості друзів все так само - контракт на певний термін. На жаль, на таких позиціях немає ’пожиттєвого’ контракту, коли приніс трудову і звільнити толком ніхто тебе не можу. Так, ви до такого не звикли, але ми за це маємо зовсім інші гроші. Ні, ви нічого не розумієте, так не можна влаштовуватись на роботу. Коли я бачу, що вона дзвонить, я просто не маю сил трубку брати.

Анонимчик• 27 марта 2019
Меньше при не и ей всего говорите и меньше обращайте внимание на ее мнение. Погостила - и домой
Не обсуждайте при ней свои дела!
Моя свекровь (царство ей небесное) в последние годи плохо слишать стала. Муж все меня с ней к лору отправлял. Какой лор? ? У нас же мир, согласие и покой наступили, -мама не слишит с советами, коммент, не лезет.
Просто находите занятия для себя, чтоби меньше общаться, особенно вне дома.
Админко• 27 марта 2019
автор, спробуйте менше їй пояснювати (з Ваших дописів - пояснення чого ви їсте не вдома, чого кредит, чого контракт і т.п.). Спробуйте частіше казати - ми так вирішили, це наше рішення і т.п. Тобто закінчувати обговорення ваших дій, навіть не почавши його (обговорення) :) дайте їй зрозуміти, що ви самі відповідальні за своє життя і самі несете відповідальність за свої рішення.
Це буде нелегко і довго, але дімаю з часом в неї відіб’ється охота починати ці рохмови (бо ви завжди будете їх ’обрубувати’)
Домашка
• 27 марта 2019
Ответ дляКурс капусты
меньше при ней семейные дела обсуждайте
становитесь хитрее. пригодится
З кредитом да, випадково вийшло. Я не бачила, що вона ззаду стоїть. Та ми і так при ній нічого толком не обговорюємо. І всі рідні фільтрують як їм з свекром інформацію доносити, щоб лишнього не сказати. Бо ж переживати будуть або не зрозуміють. Ну але ж хіба це нормально? Ну дорослі ж люди, з вищою освітою, інженер і лікар. Прийняття, що у когось може бути не так як у них - 0.
Пошаманю• 27 марта 2019
Хорошо, хоть смеется. Психика у мамы конечно нестабильная, но без скандалов. Подождите, скоро уедет))

Домашка
• 27 марта 2019
Ответ дляchancee
Не обсуждайте при ней свои дела!

ksusharibka• 27 марта 2019
Автор, поймите пожалуйста, что перед Вами человек совсем другого поколения, прошедший Советский Союз, возможно привыкший на всем экономить. И ей Вас не понять, да и не надо. Выше писали, что не надо при свекрови развивать темы, касающиеся денег.
Мы с мужем никому не говорили о покупке второй мьаашины и квартиры, особенно родственниками. Так им спать спокойнее.
А со свекровью не ссорьтесь, стерпите, и у вас с мужем не будет лишних выяснений. Она уедет, а в семье останется мир.
Налогообложу• 27 марта 2019
Автор у меня и свекровь и мама такая - мы дети и ничего не знаем, всему нас учить нужно, у них же ’опыт’)
вы слишком близко к сердцу принимаете это и зачем-то слушаете, объясняете: пропускайте информацию мимо ушей, я иногда и не вспомню, что мне 30 минут вещали и учили)
задерживайтесь на работе, чтобы меньше пересекаться, ищите задания/занятия вне дома, чтобы общение уменьшить.
и ничего не рассказывайте, вообще. только нейтральную информацию - это здорово экономит здоровье.
я еще и работаю дистанционно - на время приезда родителей прошусь в офис, а не всегда есть свободные столы, иногда сижу в кафе с ноутбуком по 10 часов))))
Домашка
• 27 марта 2019
Ответ дляksusharibka
Та з чоловіком у нас ок. Його мама ще більше, ніж мене дістає
Просто я не можу зрозуміти цієї позиції - ви маєте зрозуміти нас, але ми відмовляємось розуміти вас. Чому коли ми приїжджаємо до них на якесь свято і за столом збирається багато їхніх друзів їхнього віку і про щось заходить розмова, то частина погоджується з нашими аргументами. Частина займає позицію - ну нам ні, але це ваше життя і ваше право. А вони починають себе вести так, ніби їм за нас дуже соромно.

Лапка• 27 марта 2019
Такое немного странное чвство юмора у вашей свекрови. А у вас интересное положение) Короче, звезды сошлись!
С высоты прожитых лет скажу: я б на вашем месте еще в кафе свекрови сказала, что очень рада что она приехала и попросила бы купить (за ваши деньги) продуктов и наготовить вам, потому что у вас сил нет и нужно во благо будущего внука (внучки) побольше отдыхать.
Домашка
• 27 марта 2019
Ответ дляЛапка
Та я над таким думала
Просто вона дуже жирну і не здорову їжу готує. У нас таке реально ніхто не їсть. Треба буде в останній день попросити, щоб потім не побачила, що я просто викину те все. А потім ще кілька днів дзвонити дякувати

Домашка
• 27 марта 2019
Ответ дляНалогообложу
Та в мене начальник теж сміється. Каже, організувати тобі кілька зустрічей і додаткової роботи?))) Колега, який поруч сидить, каже - у мене теща на 2 тижні приїде, можна у відрядження?
А в кафе з ноутом 10 годин - повеселили, дякую

Лапка• 27 марта 2019
Ответ дляАноним_1534
Та я над таким думала

Так скажите, что вам сейчас нужно только диетическое - пусть уж постарается для своих потомков)
Налогообложу• 27 марта 2019
Ответ дляАноним_1534

вам смешно, а у меня свекры почти на две недели приехали - на работе свободный стол был только 3 дня, а дальше я переезжала с ноутом из макдональдса в кофейни, подальше от дома. к концу срока мне уже сразу показывали, где розетка, чтобы спокойно заряжала технику)
на выходных активно ездила на выставки, и даже несколько бесплатных лекций прослушала.
с мамой такое не прошло, она особенности моего графика знает - пришлось записаться на английски и йогу)
Так что ищите спасение вне дома, меньше информации и ничего не объясняйте, замечательная фраза ’нам так удобнее’.
Странно, что она вам по беременности не рассказывает, что делать - такая тема, что без опытного советчика не обойтись)
Домашка
• 27 марта 2019
Ответ дляНалогообложу
Співчуваю
Про вагітність звичайно розказує, і про старшого з його народження розказує. Це давно мимо вух пропускаю або кажу ’так, звичайно’. Але все-одно бувають конфлікти. Йому було 3 роки, були у них в гостях 2 тижні літом. Він грався в кімнаті, я відкрила вікна - жарко, кондиціонеру нема, приватний будинок. Прибігла з криком, що протяг. Я кажу, так де ж протяг, вітру нема, перепаду температури нема, та і взагалі я на таке уваги не звертаю. Ні, протяг, закрий. Кажу ок, закрию. Пішла. Приходить через 3 хвилини, каже я ж сказала закрий. Кажу так-так, звичайно, зараз в гру дограєм. Ще через 3 хвилини зайшла злюща і прямо з силою те вікно захлопнула, я думала, скло розіб´ється. Весь час, який ми там ще були ходила за мною і всі вікна демонстративно закривала

Паспортный стол• 27 марта 2019
за столько лет можно к ней привыкнуть
моя мама. к примеру когда чего то не понимает, перестает со мной разговаривать. Представляете? Я когда 15 лет назад вышла замуж. перезхала к мужу, у них была стиралка автомат. так мама со мной неделю не разговаривала за то что я стираю полотенца в стиралке. можно было руками простирнуть
тоже смое было с посудомойкой, вторым ребенком и прочим.
сказочное_Бали• 27 марта 2019
Ответ дляДомашка
Не было сил дочитать.
Как мало у вас сил. Берегите себя...