Ненька наша• 31 марта 2019
Чому так?...
Навіть не знаю з чого почати... Живу в приватному секторі, ТПВ раз в тиждень збирає місцевий КЖЕП згідно укладених договорів. І от картина: виносять сусіди сміття - і ніколи не прибирають після того, як сміттєвоз проїхав і зібрав. Але, за сміттєвозом слідом проходять комунальники і прибирають під дворами, де люди, я вважаю, мають самі прибирати, а не місто за бюджетні кошти. Чому так? На постільну білизну в дитячій лікарні коштів нема, на харчування дітей (хоча б з молодших класів) в школах - коштів нема, щоб аналіз здати - все купи ви.д, і т.п, а на прибирання за дорослими здоровими тьотками/дядьками є. Не правильно це(
66сезон666серия• 31 марта 2019
т.е народ за это платит и еще должен сам убирать? откажитесь от этой услуги и убирайте, в чем проблема?
размахер• 31 марта 2019
А як вам ситуація,коли на прибирання вулиць чемно виганяють бюджетників і виділяють ділянки вздовж парканів приватних будинків?
При цьому господарі усміхаються і вказують як краще
Ситечко для мыслей• 31 марта 2019
С жителей деньги дерут за уборку улиц. Пусть коммунальщики отрабатывают свою зарплату.
Ненька наша
• 31 марта 2019
Ответ дляразмахер
В нашому місті присутні такі ситуації теж)
Ненька наша
• 31 марта 2019
Ответ дляБратья Капли
Ну так идите в местный совет
. Вот чем вам тут помогут?

Чи є в цьому сенс? Для того і написала на ’совєтчице’, почути думки народу))) щодо ситуації.
Вареный лук• 31 марта 2019
Это входить в стоимость. У нас контейнеры большие выдали, естественно мусора нет после,вывозят 2раза в месяц.Платим 20грн в мес.
размахер• 31 марта 2019
Ответ дляНенька наша
А ще тішить шоу міської влади по закінченні двомісячника - коли всіх і вся шанованих комунальщика нагороджують грамотами і подяками, видають премії і палко цілують за те,що вони ’гребли’ сміття.
Цікаво- якою була б реакція громади на таке... З 1 березня по 1 травня оголошується місячник ’Урок’ і по закінченні всім вчителям відзнаки і премії, звання ’Вчитель-герой’ .
Ненька наша
• 31 марта 2019
Я вважаю, що в населення має бути взаємоповага один до одного і любов до навколишнього середовища. Не дуже приємно споглядати на використані речі інтимної гігієни чи харчі давно не першої свіжості в себе під двором. Бо в сусідів адреса на нашу сторону, а вихід на іншу вулицю. Сміття виставили зі сторони поштової адреси, а під каліткою в себе чисто. Ну звісно, для чого прибирати? Сусіди приберуть. Потрібно все таки штрафувати за той безлад, який люди творять за межами приватних свої володінь!!! І порядку буде більше!!!