10 апреля 2019

Дитина на весіллі

Дівчатка, потребую поради з такого питання: дитині 9 років, запросили на весілля. Це такий вік, що і за столом з дорослими не висидиш довго і на горки потягне) Весілля в ресторані, де є на вулиці дитячі майданчики. Я вважаю, що йти в джинсах хлопцю такого віку не комільфо, бо це весілля. Купити костюм, то він буде на 1 раз, бо до школи не ходить і костюм реально на 1 раз. Думала купити чиноси можливо? Сорочку. А що на ноги? Носить кросівки. Але ж це весілля, тому треба туфлі? Коротше, голова обертом. Хто в темі, або був недавно на весіллі, що підкажете?
Ждун с Нибиру 10 апреля 2019
Стиль кежуал, Рубашка и чиносы, мокасины можно. Это свадьба, но кежуал это нормально .
автор Тихомандражная 10 апреля 2019
Ответ дляЖдун с Нибиру
Стиль кежуал, Рубашка и чиносы, мокасины можно. Это свадьба, но кежуал это нормально .
Дякую
Блондинка в Шоколаде 10 апреля 2019
Кроссовки нормально будет. Он всего лишь гость -ребенок. У них же не прописан дрескод. Я думаю ребенку можно не только в кроссовках, но и в джинсах
Аноним_1289 10 апреля 2019
Бабочка спасет первый час любой наряд:) это же ребенок
ДолькиКабана 10 апреля 2019
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Дякую
А почему в 9 лет в школу не ходит?
Пенять на зеркало 10 апреля 2019
Мокасины,джинсы и рубашка
Дама_с_коготками 10 апреля 2019
Ответ дляДолькиКабана
А почему в 9 лет в школу не ходит?
Така ж думка виникла)
наКоблучках 10 апреля 2019
Сейчас и женихи на свадьбах часто без костюмов, а вы хотите пацана 9 летнего нарядить. Купите ему чиносы, поло яркого цвета и мокасины.
ПочтальЁнша 10 апреля 2019
Ніхто не вважатиме, в чому дитина, допоки воно ціле і чисте. Сміливо вдягайте джинси чи брюки, що є, кроси - ок.
автор Тихомандражная 10 апреля 2019
Ответ длянаКоблучках
Сейчас и женихи на свадьбах часто без костюмов, а вы хотите пацана 9 летнего нарядить. Купите ему чиносы, поло яркого цвета и мокасины.
Обошла сегодня весь город. Нет в наличии. Ожидаем((( Реально ассортимент трехлетней давности, остатки. Вот, думаю, ХМ успеет доехать?
автор Тихомандражная 10 апреля 2019
Ответ дляДолькиКабана
А почему в 9 лет в школу не ходит?
Тому що зараз для отримання освіти не обов´язково ходити до школи. Є і інші способи
автор Тихомандражная 10 апреля 2019
Ответ длянаКоблучках
Сейчас и женихи на свадьбах часто без костюмов, а вы хотите пацана 9 летнего нарядить. Купите ему чиносы, поло яркого цвета и мокасины.
Я не хочу його розцяцьковувати. І не хочу костюм. Думала, чиноси з рубашкою. Джинси, вибачте, це у дворі бігати, але аж ніяк не на весілля.
Пенять на зеркало 10 апреля 2019
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Обошла сегодня весь город. Нет в наличии. Ожидаем((( Реально ассортимент трехлетней давности, остатки. Вот, думаю, ХМ успеет доехать?
Англия Германия быстро,темно синие одно онные джинсы выглядят хорошо,не во дворе бегать
автор Тихомандражная 11 апреля 2019
Ответ дляПенять на зеркало
Англия Германия быстро,темно синие одно онные джинсы выглядят хорошо,не во дворе бегать
Дякую, джинси є і джинси круті та модні. Але джинси на весіллі, хай навіть і з Германії, це вже зовсім неповага до свята і молодят.
Пенять на зеркало 11 апреля 2019
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Дякую, джинси є і джинси круті та модні. Але джинси на весіллі, хай навіть і з Германії, це вже зовсім неповага до свята і молодят.
С рубашкой и мокасинами нормально будет