22 апреля 2019

Ходити по п´ятам за дитиною...

Сержусь зараз на чоловіка, бо він сварить мене, що я винна в падінні дитини і що потрібно ходити за неї по п´ятам, що він на майданчику ходить за нею і стоїть поруч, коли вона піднімається кудись...
А я не розумію в чому я винна, бо на майданчику ходять лише за малечою, а моїй 4,10!
Була поруч з нею, грала з дітьми, бо донька важко входить в гру в компанію, коли побачила, що вона спокійно грається і діти з нею, то присіла на лавку, в цей момент діти сіділи на бортику пісочниці і грались. Коли почали заходити на горку, то я піднялась ближче до дитини. Була я в4-5 метрах від неї, коли побачила незрозумілу ситуацію на сходах гірки, то почала підходити, але не звала її, бо вона стояла спиною до мене...але не встигла....з горки моя впала спиною назад і , зчіпленний з нею, на неї злетів хлопчик, що виштовхнув її з платформи над сходами...впали на пісок...моя спиною і головою, хлопчик їй на живіт і таз, але не ударом, а разом з нею комом.
Дитину обережно підняла. Заспокоїла. Так як вона рухалась, то швидку не викликала, а 2 хвилини пройшлись до пункту швидкої допомоги. З дитиною все добре (лікар швидкої оглянув). Лікар сказав за чим зараз поспостерігати і декілька раз повторив, що він не бачить причин зараз їхати в травму.
І ось в чому я тут винна? Я ж Бог, щоб передбачувати все наперед!?
Результат:
вже голосів: 125
105 (84%) я не винна в падінні дитини
20 (16%) я винна в падінні дитини
Бронетапок 22 апреля 2019
Вы не виноваты, это случайность, проконтролировать все нереально
автор Стебель_березы 22 апреля 2019
* Я ж НЕ Бог
Там повинно буди....
Хи хи, ну ну 22 апреля 2019
О тогда мужа третировать моего надо, как он погулял с моей 5-леткой, серьезное сотрясение мозга, рентген и КТ в один день. Но ничего, я же понимаю что это дети. Тоже с горки упала.
Бронетапок 22 апреля 2019
Вернее реально ценой невроза ребенка- кому понравится, когда за ним ходят по пятам и контролируют каждый пук
Кукарачка 22 апреля 2019
А кроме тех травматичных и опасных площадок нет мест для прогулок?
И да, надо по пятам ходить.
Как раз с 4 лет и в 5 они сильно активны и не понимают опасностей
Брыкалка 22 апреля 2019
Меньше мужику рассказывайте. Будет вам проще жить.
Додекаэдр 22 апреля 2019
Ну раз ваш чоловік такий розумний, то хай гуляє з дитиною і стоїть у неї над головою
Кукарачка 22 апреля 2019
Неужто нельзя да, наперед предусмотреть что горки это опасно .
Что дети могут толкнуть , подскользнуться ...
Я в шоке
Додекаэдр 22 апреля 2019
Ответ дляКукарачка
А кроме тех травматичных и опасных площадок нет мест для прогулок?
И да, надо по пятам ходить.
Как раз с 4 лет и в 5 они сильно активны и не понимают опасностей
Вони їх і пізніше не розуміють, навіть в 15. Але тоді розваги вже другі
Анонимарик 22 апреля 2019
Вы - мать и должны предохранять ребенка, как можете. И если ребенок с травмами - не потому что это ребенок, а потому что мама безответственная. Да, случаи бывают разные, но куча детей на горке это уже повод быть начеку.
Цикавенная 22 апреля 2019
Мой мужик тоже львовянин, говорит то же самое. Мужикам проще все их обязанности час ч ребенком в субботу погулять, а мы мамы круглосуточно с детьми
Додекаэдр 22 апреля 2019
Ответ дляКукарачка
Неужто нельзя да, наперед предусмотреть что горки это опасно .
Что дети могут толкнуть , подскользнуться ...
Я в шоке
У вас діти ніколи не палали чи у вас їх не немає?
Ніхто не може вгадати як воно буде. У знайомої малий на рівному місті впав, перелом ноги зі зміщення в декількох місцях. 6 місяців в лікарні провели на витяжках і тому подібному.
Кукарачка 22 апреля 2019
Можно взять мячик , пойти в парк , в сквер , на речку , на школьный стадион , на выставку кошек, рыбок , детского рисунка ,концерт ...сотни мест где с пользой можно гулять детям .
А горки и качели очень опасны .
Сегодня не целуюсь 22 апреля 2019
4.10 это еще не тот возраст, когда ребенка можно оставлять без присмотра на переполненной детьми горке, да и вообще на горке. Вообще детская площадка это место повышенной травмоопасности. Так что я на стороне вашего мужа.
Кукарачка 22 апреля 2019
Ответ дляДодекаэдр
Вони їх і пізніше не розуміють, навіть в 15. Але тоді розваги вже другі
Ну так вы предлагаете забить и не пытаться предотвратить?
Кукарачка 22 апреля 2019
Ответ дляДодекаэдр
У вас діти ніколи не палали чи у вас їх не немає?
Ніхто не може вгадати як воно буде. У знайомої малий на рівному місті впав, перелом ноги зі зміщення в декількох місцях. 6 місяців в лікарні провели на витяжках і тому подібному.
Есть.
Не волнуйтесь
Ясно что можно и на ровном месте
Но горки и качели опасны .
Мы так не ходим.
Есть сотни мест для прогулки .
Пффф 100% 22 апреля 2019
Рентген обязательно нужно делать. Ждите звонка из полиции, скоро Вас вызовут объяснительную писать.
Кукарачка 22 апреля 2019
Ответ дляСегодня не целуюсь
4.10 это еще не тот возраст, когда ребенка можно оставлять без присмотра на переполненной детьми горке, да и вообще на горке. Вообще детская площадка это место повышенной травмоопасности. Так что я на стороне вашего мужа.
Хоть кто то ещё здраво мыслит .
А то все такие прямо бесшабашные
Пффф 100% 22 апреля 2019
Ответ дляКукарачка
Можно взять мячик , пойти в парк , в сквер , на речку , на школьный стадион , на выставку кошек, рыбок , детского рисунка ,концерт ...сотни мест где с пользой можно гулять детям .
А горки и качели очень опасны .
Полностью согласна. Не один раз видела как детям головы качелями разбивало. И с горки летающих видела.
Пффф 100% 22 апреля 2019
Ответ дляКукарачка
Хоть кто то ещё здраво мыслит .
А то все такие прямо бесшабашные
А никто не задумывается, пока не происходит непоправимое.
Флюорография гуся 22 апреля 2019
Вот тема недавно была, решайте, правы Вы или муж. Да, Вы не бог, Вы - МАМА.
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-2363419
Молчунья 22 апреля 2019
Это случайность, естественно. В садике за детьми тоже никто не ходит по пятам...
автор Стебель_березы 22 апреля 2019
Ответ дляКукарачка
А кроме тех травматичных и опасных площадок нет мест для прогулок?
И да, надо по пятам ходить.
Как раз с 4 лет и в 5 они сильно активны и не понимают опасностей
підкажіть де ще є компанія дітей 4-6 років?
в садочок ходить, на гуртки також. але цього не достатньо, щобу дитини з´явились друзі!
автор Стебель_березы 22 апреля 2019
Ответ дляБрыкалка
Меньше мужику рассказывайте. Будет вам проще жить.
брехати не збираюсь, крім того ситуація вимагаєзараз того, щоб слідкувати за дитиною (чи дійсно все добре), бо може бути і забій і все що завгодно...
автор Стебель_березы 22 апреля 2019
Ответ дляКукарачка
Неужто нельзя да, наперед предусмотреть что горки это опасно .
Что дети могут толкнуть , подскользнуться ...
Я в шоке
і що ви стоїте поруч завжди?
де? на якому майданчику?
ну чому я не бачу жодної мами дитини старше 3-х років на майданчику? всі вони на лавочках
Додекаэдр 22 апреля 2019
Ответ дляКукарачка
Ну так вы предлагаете забить и не пытаться предотвратить?
Так автор же і не сказала, що вона була вдома, в дитина сама на майданчику.
Навіть якщо б вона стояла біля тіжї гірки, навряд чи вона б змогла зловити двох падаючих дітей.
А то тут як почитаєш, так всі стоять прямо і блюдуть. Тільки я щось таких на майданчиках не бачу. Тільки зовсім з малюками до років 2 ще за руку ходять
автор Стебель_березы 22 апреля 2019
Ответ дляАнонимарик
Вы - мать и должны предохранять ребенка, как можете. И если ребенок с травмами - не потому что это ребенок, а потому что мама безответственная. Да, случаи бывают разные, но куча детей на горке это уже повод быть начеку.
дитині 4,10 і травм у нас особливих і не було. більше того, що таке збиті коліна моя донька взнала в 4 роки лише
я слідкую за дитиною, інколи навіть більше ніж потрібно з боку інших мам це виглядає, але в більшій мірі тому, що моя донька хоче гратись зі мною на маданчику.
і купи дітей на гірці не було. лише цей хлопчик і моя донька. да і не зовсім це гірка. там сходи після яких дитина або іде до гірки або іде на місточок. там достатньо місця для двох малих.
автор Стебель_березы 22 апреля 2019
Ответ дляАнонимарик
Вы - мать и должны предохранять ребенка, как можете. И если ребенок с травмами - не потому что это ребенок, а потому что мама безответственная. Да, случаи бывают разные, но куча детей на горке это уже повод быть начеку.
https://ua.all.biz/img/ua/catalog/2380838.jpeg
ось такого плану
автор Стебель_березы 22 апреля 2019
Ответ дляЦикавенная
Мой мужик тоже львовянин, говорит то же самое. Мужикам проще все их обязанности час ч ребенком в субботу погулять, а мы мамы круглосуточно с детьми
в мене чоловік взагалі з нею на майданчик ходить в ліс, де і не майданчик дитячий, а спортивний майданчик. звісно, що там дітей не має
автор Стебель_березы 22 апреля 2019
Ответ дляКукарачка
Можно взять мячик , пойти в парк , в сквер , на речку , на школьный стадион , на выставку кошек, рыбок , детского рисунка ,концерт ...сотни мест где с пользой можно гулять детям .
А горки и качели очень опасны .
ми так гуляли і як результат - дитина не мала друзів і знайомих діток. бо ми постійно зодили по різних місцях. а ті з ким знайомились в цих парках потім нам і не зустрічались.
крім того, коли дитина повертається з гуртка або садочку, то хоче погуляти, а мені потрібно її вести до дому, а не з дому. тому гуляємо поруч з домом і це майданчики, аїхнавколо нашого будинку певно штук 5 (це лише навколо, ті на які ми заходимо).
щодо гойдалок, то я ніколи дитину поруч з ними саму не залишаю, але ж потрібно і давати їй можливість самій гратись...