23 апреля 2019

Банк "Михайловский", чем все закончилось?

Кто брал кредит в "Михайловском", чем все закончилось, мы ждали решение суда, а сегодня я прочитала это. Что это значит?
http://www.fg.gov.ua/spysok-borzhnykiv
Додатково повідомляємо, що станом на 01.04.2019 у ПАТ «ТЕРРА БАНК», АТ «БАНК ВЕЛЕС», АТ «БАНК МЕРКУРІЙ», ПАТ «БАНК «МОРСЬКИЙ», ПАТ «КБ «ГЕФЕСТ», ПАТ «ПРАЙМ БАНК», ПАТ «РЕАЛ БАНК», ПУАТ «СМАРТБАНК», ПАТ «УНІКОМБАНК», ПАТ «ФІНРОСТБАНК», ПАТ «АБ «СТОЛИЧНИЙ», ПАТ «КБ «АКСІОМА», ПАТ «КБ ДАНІЕЛЬ», ПАТ «КБ ІНТЕРБАНК, ПАТ «КБ «ПРОМЕКОНОМБАНК», ПАТ «КБ «ПІДЕНКОМБАНК», ПАТ «ЗАХІДІНКОМБАНК», ПАТ «АКБ БАНК», ПАТ «ГРІН БАНК», ПАТ «КБ «СТАНДАРТ», ПАТ «ОМЕГА БАНК», АТ «ФОРТУНА-БАНК», АБ «УКООПСПІЛКА», ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», ПАТ «КСГ БАНК», ПАТ «ІНТЕРКРЕДИТБАНК», ПАТ «БАНК ФОРУМ» відсутні позичальники, керівники та колишні акціонери банків, які не погасили у повному обсязі суму боргу, визначену судовими рішеннями до стягнення з них, у зв’язку з реалізацією таких активів (майна).
Докладная 23 апреля 2019
У нас була карта кредитна.
Майже два роки пішло на погашення боргу. Попали конкретно.
Слава Богу, все закінчилося.
НуКаНаКа 23 апреля 2019
забудьте про михайловский, ща пойдут новые, проголосовали, теперь готовьтесь лемминги
ВсеЧетко 23 апреля 2019
Всё выплатили согласно договору,,только в другой банк.Реквизиты были на сайте ФГВФО.