23 апреля 2019

Ну що, привіт ларингіт (((

Це якийсь капець.... Не знаю, можливо це не тільки у мене так?
Доні 4.5 роки, два з половиною тижні тому хворилі, ларингіт.Пролікувалися, через пару днів донька знову захворіла, ангіна,отит, конюктивіт всі ці хвороби у нас вперше і це був просто жах, призначили АБ. І ось в неділю був останній день прийому АБ. І сьогодні дитина просинається і "лає". Це просто жесть, ну що це таке? Чи це реакція на цвітіння чи такий слабкий імунітет? Я вже не знаю, з однієї хвороби в іншу, і так хворіємо з жовтня місяця минулого року. Лікар каже, що вже повинна переростати і не так часто хворіти, мало віриться. Дитина не "теплична". А хвороби липнуть до нас, ларингітом хворіємо з 2.5 років і після цього у нас не має звичайного кашлику, а відразу лаючий. Підскажіть, коли ваші дітки переросли цю хворобу?
Однозначно 23 апреля 2019
с 2 лет и до 7 постоянные обструкции и ларингиты с ларингоспазмами.
Да, вполне может у нее аллергия быть, при чем бывает даже аллергия на вирусы, память организма и на вирусы так выдает.
Сил вам и терпения, а дочке скорее перерасти.
Госпожа_тамагочи 23 апреля 2019
Моя все переросла в конце 1-го класса. А младшая сейчас тоже болеет и болеет(((
автор Танцепесенная 23 апреля 2019
Ответ дляОднозначно
с 2 лет и до 7 постоянные обструкции и ларингиты с ларингоспазмами.
Да, вполне может у нее аллергия быть, при чем бывает даже аллергия на вирусы, память организма и на вирусы так выдает.
Сил вам и терпения, а дочке скорее перерасти.
Дякую вам
Tatianka87 23 апреля 2019
и мы болеем(( этот кашель меня убивает....((((
ПуФФынка_мисс 23 апреля 2019
Я одразу даю проспан+ амбробене ( противврусні до 2х років давала, бо без них вірус переходив в бактерію, з віком організм став боротися сам) і лаючий за сутки стає вологим
автор Танцепесенная 23 апреля 2019
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Моя все переросла в конце 1-го класса. А младшая сейчас тоже болеет и болеет(((
Ми приймали курсом ісміжен, зараз на мілукані. Скажіть ви щось з цього приймали?Одужуйте скоріше)
автор Танцепесенная 23 апреля 2019
Ответ дляПуФФынка_мисс
Я одразу даю проспан+ амбробене ( противврусні до 2х років давала, бо без них вірус переходив в бактерію, з віком організм став боротися сам) і лаючий за сутки стає вологим
Річ у тім, що у нас майже на всі сиропи алергія, вірніше на барвники які там присутні, тому тільки на інгаляціях((
автор Танцепесенная 23 апреля 2019
Ответ дляTatianka87
и мы болеем(( этот кашель меня убивает....((((
Одужуйте)
Губы рыбы 23 апреля 2019
Ответ дляТанцепесенная
Ми приймали курсом ісміжен, зараз на мілукані. Скажіть ви щось з цього приймали?Одужуйте скоріше)
а как вы из пьете.их нудно долго пить
Мой сын сингуляр пил 2годв..тогда стало легче
Указка 23 апреля 2019
Это цветение, буквально 2 дня как жесть, киев((( антигистаминным накачайте, ношпа, много теплого питья, горло укутайте. И боржомки пить мнооогооо и ингалироваться. Выздоравливайте!
автор Танцепесенная 23 апреля 2019
Ответ дляГубы рыбы
а как вы из пьете.их нудно долго пить
Мой сын сингуляр пил 2годв..тогда стало легче
Ісміжен, ми пили в минулому році, по схемі.В цьому році почнемо у вересні. А мілукан п´ємо зараз до 3 місяців, а потім робемо перерви.
ТаПрямТам 23 апреля 2019
Удалено администрацией...