23 апреля 2019

Нежить і карате

В дочок(8 р) нежить,вже в стадії густого слизу(тобто не тече річкою з носа).Цей тиждень підготовка до здачі на пояса на секції карате.Доньки не дуже спортивні,тобто на заняттях не викладаються на всі 100,але пару раз віджмаються,присядуть(це я до того,що фізична нагрузка не сильна).В основному сьогодні повторюють-прийоми,блоки і т.д..Я з тих мам,що з соплями стараюсь нікуди не водити,АЛЕ перший екзамен на пояса(в грудні) ми прохворіли,не хочеться щоб діти знову залишилися без пояса)))
Трактор Вика 23 апреля 2019
Других катаральных и т-ры нет? Моя с насморком ходит, перед тренировкой промывка носа, антигистаминное, сосудосуживающее. Всё ок, нос дышит и не льётся.
Гарачый Шыкалад 23 апреля 2019
Если насморк не мешает заниматься, то почему нет?
Мядуза аля моргонер 23 апреля 2019
мои и с насморком ходят (если не ручьем текут), нагрузка большая. Тренировки каждый день.
автор ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 23 апреля 2019
Ответ дляТрактор Вика
Других катаральных и т-ры нет? Моя с насморком ходит, перед тренировкой промывка носа, антигистаминное, сосудосуживающее. Всё ок, нос дышит и не льётся.
Ні ,немає.Якби була температура,то і мови б не було про тренировку
автор ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 23 апреля 2019
Ответ дляГарачый Шыкалад
Если насморк не мешает заниматься, то почему нет?
Я перед тренировкою закапаю судинозвужуючі,що ніс вільно дихав.І вже не перші дні соплей.
автор ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 23 апреля 2019
Ответ дляМядуза аля моргонер
мои и с насморком ходят (если не ручьем текут), нагрузка большая. Тренировки каждый день.
Мої зазвичай ходять,коли насморк повністю проходить,але якщо пропустимо знову,то на пояс нездамо((((
Раздражевская 23 апреля 2019
Так если они там пару раз отдимабтся и так сяк работают, какой им пояс?
Раздражевская 23 апреля 2019
И я что то не поняла, у вас пояса как пирожки раздают? У наших защита раз в год, до этого год подготовки, несколько семинаров, потом получение допуска к защите и только потом возможно пояс очередной...А у вас неделю походили и прям получи... чудеса
автор ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 23 апреля 2019
Ответ дляРаздражевская
И я что то не поняла, у вас пояса как пирожки раздают? У наших защита раз в год, до этого год подготовки, несколько семинаров, потом получение допуска к защите и только потом возможно пояс очередной...А у вас неделю походили и прям получи... чудеса
У наc здають екзамен початкова группа 2 рази в рік перед новим роком і перед літом.Ми ходимо рік,ну крім періода,коли хворіємо.Останні 2 тижні повторюють,удосконалюють блоки ,удари і т.д.До цього були більше напрямок на фізпідготовку,та застосування ’прийомів’ в спарингах.Ходять діти на карате більш для фізпідготовки ніж для поясів,тому не сильно ’напрягаються’, але все ж хотілося мати оранжевий пояс.Далі на пояса важкі вимоги.
автор ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 23 апреля 2019
Ответ дляРаздражевская
Так если они там пару раз отдимабтся и так сяк работают, какой им пояс?
Це оранжевий пояс.
никогда такого не было 23 апреля 2019
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Це оранжевий пояс.
І що якщо помаранчевий то не треба викладатися??? А для чого вам той пояс якщо у майбутньому ви дітей в цьому спорті не бачите ?? Чи то тренер собі ++ заробляє це ж і внески і витрати на форму....