25 апреля 2019

Завжди не розуміла тих, хто

Ставити вінки, квіти, на місцях, де загинули рідні і близькі. Це ж не пам´ятне місце, якому треба дякувати за такі події, недай Бог. Вибачте, що тема на ніч така. Ось не розумію я цього і мабуть ніколи не зрозумію...
показать весь текст
Гага Газу 25 апреля 2019
Ответ дляПышечка
Во времена, когда верили в нечесть (вроде в период язычества) были дни, когда люди приходили на кладбище и откапывали могилу умершего. Его кости перемывались чистой водой и параллельно человека вспоминали с лучшей стороны, говорили о нем много хорошего. Потом закапывали обратно.
Это делалось с целью задобрить духов умерших. По другим сведениям, так делали, чтобы не превращались в упырей.
прости господи....
автор Не любовница 25 апреля 2019
Хоча, це моя думка, і я нікому її не нав´язують. Сподіваюся після цієї теми зменшиться кількість цих ’пам´ятних знаків з квітами і вінками’. Вирішує кожен що і як робити. І змусити може тільки закон. Всім гарних свят і смачної пасочки)))
Белоснежко 25 апреля 2019
Ответ дляБезникая
Ну вот как? Как глядя на это может быть приятно? Это место смерти ребенка! Я видя такие вещи расстраиваюсь, даже проходя в хорошем настроении. Считаю, что им не место на улицах города, место памяти это кладбище!
Я тоже с испорченным настроением. Напоминание о гибели, скорби родных, горе. Зачем? Нам мало поводов для грусти?
К походу на кладбище готовишься, в т.ч. и морально. А тут гуляешь вокруг дачи, идёшь с леса с корзинкой и венки, цепочки, таблички ..
ПлюшкамиБалуюсь 25 апреля 2019
Ответ дляНе любовница
Ну теж варіант. Я чомусь приймаю квіти як пам´ять людині чи місцю за якусь подію. Цікаві ще варіанти, може буду легше на це дивитися.
Так квіти і цукерки - це наче показ того, що ми людину памятаємо і шануємо, Хіба ні? На кладовище приносять гостинці тому, що там памятне місце і треба за щось дякувати?
автор Не любовница 25 апреля 2019
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Так квіти і цукерки - це наче показ того, що ми людину памятаємо і шануємо, Хіба ні? На кладовище приносять гостинці тому, що там памятне місце і треба за щось дякувати?
Кладовище, це місце, яке в нашій країні має одне значення, місце, де похований прах людини. Тому ми туди і приходимо, як провідати. Але не на місце і могилку подивитися, а провідати і привести до ладу, де покоїться прах. Я ж кажу, я не забороняю, робіть так, що заспокоює Вашу душу і серце. Ця тема можливо додасть роздумів тим, хто робить це тому, що ’всі так роблять’...
Герцогиня 25 апреля 2019
Ответ дляБезникая
Ну вот как? Как глядя на это может быть приятно? Это место смерти ребенка! Я видя такие вещи расстраиваюсь, даже проходя в хорошем настроении. Считаю, что им не место на улицах города, место памяти это кладбище!
А недавно мне тут на тему про крышку гроба, стоящую в подъезде на входе ночью, написали ’ну и что тут такого’.
Физрукая 25 апреля 2019
’Завжди не’ чи ’ніколи не’?
автор Не любовница 25 апреля 2019
Ответ дляФизрукая
’Завжди не’ чи ’ніколи не’?
Перший варіант, однозначно!!!
автор Не любовница 25 апреля 2019
Ответ дляФизрукая
’Завжди не’ чи ’ніколи не’?
Ви виправляєте чи уточнюєте?