25 апреля 2019

Порадьте якусь роботу віддалену онлайн!

Порадьте якусь віддалену роботу через інтернет, яка б точно приносила гроші, можна невеликі, але щоб точно провірено. Буду дуже вдячна.
Каркуша Клара 25 апреля 2019
так вы уже на роботе. Бот пишет за деньги на советчице)
Тролите нас?
автор Тетяна-d6ca 25 апреля 2019
Ответ дляКаркуша Клара
так вы уже на роботе. Бот пишет за деньги на советчице)
Тролите нас?
З чого ви зробили такі висновки?
рукиЖимолости 25 апреля 2019
у нас вся компания удаленно работает, вакансий около 8-9 сейчас. что вы умеете? англ знаете?
Україна понад усе! 25 апреля 2019
Ответ длярукиЖимолости
у нас вся компания удаленно работает, вакансий около 8-9 сейчас. что вы умеете? англ знаете?
А чем занимаетесь? С английским
автор Тетяна-d6ca 25 апреля 2019
Ответ длярукиЖимолости
у нас вся компания удаленно работает, вакансий около 8-9 сейчас. что вы умеете? англ знаете?
На середньому рівні) якщо можна - напишіть в приват, в чому суть роботи)
автор Тетяна-d6ca 25 апреля 2019
Ответ дляУкраїна понад усе!
А чем занимаетесь? С английским
Продаю речі через інтернет, але щось не дуже зараз прибутково з цим( по освіті - вчитель
Якщо маєте якісь пропозиції - пишіть в приват, буду вдячна)
Ух ты какая Я 25 апреля 2019
Ответ длярукиЖимолости
у нас вся компания удаленно работает, вакансий около 8-9 сейчас. что вы умеете? англ знаете?
Напишите в лс
автор Тетяна-d6ca 25 апреля 2019
Ответ дляУкраїна понад усе!
А чем занимаетесь? С английским
Англійська на середньому рівні)
Ove4ka 25 апреля 2019
Это я выше, забыла открыться.
Jazz band 30 апреля 2019
Ответ длярукиЖимолости
у нас вся компания удаленно работает, вакансий около 8-9 сейчас. что вы умеете? англ знаете?
Меня интересует очень работа с английским. Intermediate. Можете мне написать в личку?