26 апреля 2019

Кадровики, підкажіть по строковому договору!

Якщо працівник за напрвленням ЦЗ влаштовується на громадські роботи на місяць, потім розраховується і наступного дня знову приймається на громадські - і так дек.разів - Чи потрібно кожного разу укладати СТРОКОВИЙ ТД?
Улыбчик 26 апреля 2019
Можно увольнять работника, потом принимать опять или в последний день его работы продлять договор, но с указанием точной даты окончания и вида работ. Почитайте ст 23 КЗоТа, там написано какие конкретно работы можно выполнять по срочному договору, чтобы он не стал бессрочным.
автор дама_из_декрета 26 апреля 2019
Ответ дляУлыбчик
Можно увольнять работника, потом принимать опять или в последний день его работы продлять договор, но с указанием точной даты окончания и вида работ. Почитайте ст 23 КЗоТа, там написано какие конкретно работы можно выполнять по срочному договору, чтобы он не стал бессрочным.
Увольнять, потом принимать с заключением НОВОГО ТД?
Улыбчик 26 апреля 2019
Ответ длядама_из_декрета
Увольнять, потом принимать с заключением НОВОГО ТД?
Да, нового срочного договора, только в нем обязательно указывайте сроки, это или даты или работа по определенному договору, у которого будет срок окончания.
автор дама_из_декрета 26 апреля 2019
В нас с/г підприємство - приймаємо з року в рік трактористів десь з березня по жовтень-листопад(до закінчення польових робіт). Перші 2-3 місяці вони йдуть від ЦЗ на громадські роботи а потім на постійну
Я так зрозуміла, що ці 2-3 місяці треба укладати строковий ТД на місяць
А якщо вони приймаються на постійне місце, десь з травня по листопад(7 місяців) - яку дату ставити кінцем договору? Чи не буде помилкою СТРОКОВІСТЬ ТД, оскільки строк більше 6 місяців і в переліку згідно ст 23 КЗпПУ немає виду робіт, які виконує наше п-во(вирощування зернових, соняшника, кукурудзи)?
Дякую за відповідь