30 апреля 2019

питання до посередників... як нараховуєте плату за вагу?

Хочу зрозуміти , як дешевше: робити замовлення з закордонних магазинів через посередників чи самій.
як ви нараховуєте плату за вагу певного товару , якщо ви сплачуєте доставку за об"ємну вагу ?
замовлення замовлення робила вперше , і мені виставили вагу 10кг !!!... ( 3 футболки , 3 невагомі пуховички і 1 дитяча шапока ) і заплатила я 26 євро (
sky2012 30 апреля 2019
Я не посредник, но это какой-то развод
На Тка 30 апреля 2019
не раз заказывала верхнюю одежду, платила строго по весу
автор rozhelen8 30 апреля 2019
Ответ дляsky2012
Я не посредник, но это какой-то развод
мeest експер ! рахують вагу об’ємну = ширина на довжину на висоту коробки , я так зрозуміла..
автор rozhelen8 30 апреля 2019
експрес)
маринуция 30 апреля 2019
это тогда вопрос к посредникам которые непосредственно с мистом сотрудничают.
ЮЭ объемный вес например не считает. с другими не сотрудничала- не скажу
Len_to4ka 30 апреля 2019
Что за служба такая которая возит по 2.6€ за кг? Это очень дешево. Радуйтесь.
автор rozhelen8 30 апреля 2019
Ответ длямаринуция
это тогда вопрос к посредникам которые непосредственно с мистом сотрудничают.
ЮЭ объемный вес например не считает. с другими не сотрудничала- не скажу
ЮЭ -?
автор rozhelen8 30 апреля 2019
Ответ дляLen_to4ka
Что за служба такая которая возит по 2.6€ за кг? Это очень дешево. Радуйтесь.
так чому радіти ?, там макс 2 кг фАктичної ваги!)
Світланаcv 30 апреля 2019
Міст рахує об,ємну вагу.... , я старають комбінувати речі...... сама собі купую.... Один раз теж оплатила об,ємну вагу, речі вийшли золоті.... з тих пір дуже слідкую що я купляю....... і що з чим відправляти..........
Mila Kuzma 30 апреля 2019
Ответ дляСвітланаcv
Міст рахує об,ємну вагу.... , я старають комбінувати речі...... сама собі купую.... Один раз теж оплатила об,ємну вагу, речі вийшли золоті.... з тих пір дуже слідкую що я купляю....... і що з чим відправляти..........
А ви з якої країни замовляли?
Світланаcv 30 апреля 2019
Ответ дляА вот недавно
А ви з якої країни замовляли?
Америка.....
автор rozhelen8 30 апреля 2019
Ответ дляА вот недавно
А ви з якої країни замовляли?
ФРАНЦІЯ
yeva.com.ua 30 апреля 2019
10 кг??? ого ...
ставлю товар на весы * тариф = вес
Світланаcv 30 апреля 2019
Ответ дляХвостПистолетом
ФРАНЦІЯ
то не має значення , з якої країни, якщо перевізник міст - то в них завжди є об,ємна вага... нажаль........хоча рахую, що у передника мають бути прописані такі умови. ...
автор rozhelen8 30 апреля 2019
Ответ дляСвітланаcv
то не має значення , з якої країни, якщо перевізник міст - то в них завжди є об,ємна вага... нажаль........хоча рахую, що у передника мають бути прописані такі умови. ...
згідна на 100% !!!

провірила яка вартість цього ж обємного вантажу на новій пошті . то 6 євро різниці, на користь НОВОЇ пошти.
anneta-fb0f 30 апреля 2019
а когда это изменились правила на мист?
по пов.Европы не уверенна, но Мист Америка - фактический вес
Тать-яна777 30 апреля 2019
У меня Европа и Америка факт вес, может у вас огроменная коробка..Что за магазин?
Селик 30 апреля 2019
Ответ длямаринуция
это тогда вопрос к посредникам которые непосредственно с мистом сотрудничают.
ЮЭ объемный вес например не считает. с другими не сотрудничала- не скажу
ЮЭ последнее время очень даже считает объемный вес
Селик 30 апреля 2019
Ответ дляХвостПистолетом
так чому радіти ?, там макс 2 кг фАктичної ваги!)
может у них есть оплата за входящий заказ?
Вожу Францию другим перевозчиком, каждый входящий трек нужно отдельно оплачивать, независимо 1 вещь в треке или 20
автор rozhelen8 30 апреля 2019
Ответ дляСелик
может у них есть оплата за входящий заказ?
Вожу Францию другим перевозчиком, каждый входящий трек нужно отдельно оплачивать, независимо 1 вещь в треке или 20
нічого не вказано було .. при отримані вже буду дивитись..
Світланаcv 30 апреля 2019
Ответ дляНалитое яблочко
а когда это изменились правила на мист?
по пов.Европы не уверенна, но Мист Америка - фактический вес
Ось навіть сфоткала Вам,
Світланаcv 30 апреля 2019
фото
onikka 30 апреля 2019
Ответ длямаринуция
это тогда вопрос к посредникам которые непосредственно с мистом сотрудничают.
ЮЭ объемный вес например не считает. с другими не сотрудничала- не скажу
Считает иногда. В условиях есть перечень, могут добавить по желанию свою категорию)
автор rozhelen8 30 апреля 2019
Ответ дляТать-яна777
У меня Европа и Америка факт вес, может у вас огроменная коробка..Что за магазин?
С&A
Тать-яна777 30 апреля 2019
Ответ дляХвостПистолетом
С&A
При получении сфотографируйте на весах и отправьте на support mymeest
автор rozhelen8 30 апреля 2019
Ответ дляТать-яна777
При получении сфотографируйте на весах и отправьте на support mymeest
і...? можна буде відкрити спор?
Тать-яна777 30 апреля 2019
Ответ дляХвостПистолетом
і...? можна буде відкрити спор?
если ошибка, то пересчитают
маринуция 30 апреля 2019
Ответ дляСелик
ЮЭ последнее время очень даже считает объемный вес
не сталкивалась
автор rozhelen8 30 апреля 2019
Ответ дляТать-яна777
если ошибка, то пересчитают
а в мене доставка додому.. а не у відділення.. нюансів з цим не виникне ?
Селик 30 апреля 2019
Ответ длямаринуция
не сталкивалась
А мне пришлось, вместо 4 кг оплатить 20 кг объемного веса(