06 мая 2019

Вовкодав Анна 10 лет, ДЦП, сбор на постоянную реабилитацию

Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.

НАШИ РЕКВИЗИТЫ ДЛЯ ОКАЗАНИЯ ПОМОЩИ

Счет QIWI
+380683313844

ПОПОЛНЕНИЕ КАРТЫ ПРИВАТБАНКА
4149 4991 2125 9665 Вовкодав М.Е

ПОПОЛНЕНИЕ КАРТЫ ДЛЯ USD

ПОПОЛНЕНИЕ В ДРУГИХ БАНКАХ
КОД ЄДРПОУ 14360570
МФО БАНКУ 305299
КОД ЄДРПОУ БАНКУ 14360570
РАХУНОК ОДЕРЖУВАЧА
ВОВКОДАВ МАРІЯ ЄВГЕНІВНА

КОШЕЛЬКИ WebMoney:
Доллары:Z278661894597
Гривна: U157307975355
Евро: E034355251294
Рубли: R188157345173

PayPal
vovkodav80@ukr.net Мария Мария

Здравствуйте, я мама Анны Вовкодав! Обращаюсь к добрым людям за помощью.
Подарите Анютке шанс научиться ходить и говорить.
Просим помочь нам собрать деньги на постоянную реабилитацию. Постоянные массаж,психолог, логопед, лфк, клиника Козявкина, прошли уже 8 курсов лечения, и есть очень хорошие результаты Планируем пройти Томатис, уже ээг нам позволяете., но нужны деньги и не малые!!!
С вашей помощью у нас получиться!!

Мы уже несколько раз подавали заявку на кидстаффе, подробно все про Аню в предыдущих темах:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2160658
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1724415
Я очень благодарна админам сайта!!!

Аня жизнерадостной, улыбчивой, активный ребенок!!!!!Анютка небезнадежная!!
ПОМОГИТЕ МНЕ ПОСТАВИТЬ ЕЕ НА НОГИ, И ДАТЬ ПОЛНОЦЕННУЮ ЖИЗНЬ!!!У НАС ЕСТЬ ШАНС, НО НА ЭТО НАДО НЕ МАЛО СРЕДСТВ!!!
показать весь текст
автор mfria 21 июня 2022
Доброго дня
Ми з Анютка розпочали курс лікування в центр стимуляції мозга м.Біла Церква.
Назначили процедури масаж, лфк, корекційний педагог, сенсорна кімната, еег, екг зробимо, перший день важко, але витримаємо, все буде добре.
Анютка гарно налаштованна. Дякуємо всім хто в нас вірить. 💞💞💞💞

Реквізити для допомоги
💕💕💕
Монобанк 5375411406051867
+380683313844
ПОПОВНЕННЯ КАРТИ ПРИВАТБАНКА
4149 4991 2125 9665 Вовкодав М.Є
PayPal
vovkodav80@ukr.net Мария Мария💙💙💙💙
Rora 21 июня 2022
Анюткі гарних новин та доброго самопочуття, +
автор mfria 23 июня 2022
Доброго дня
Якось у нас тяжкий цей курс лікування,  мало того що на проживання не вистачало, а тепер якщо ми хочемо всі належні для Ані процедури, то потрібно доплатити ще 3300грн.Процедури подорожчали. Я в розпачі(( так тяжко, зараз всім тяжко, але що робити?
+100грн. Надія
💞💞💞💞 Реквізити для допомоги 💕💕💕
Монобанк 5375411406051867
+380683313844
ПОПОВНЕННЯ КАРТИ ПРИВАТБАНКА
4149 4991 2125 9665 Вовкодав М.Є
PayPal
vovkodav80@ukr.net Мария Мария💙💙💙💙
автор mfria 23 июня 2022
Ответ дляRora
Анюткі гарних новин та доброго самопочуття, +
Дякуємо!!!
автор mfria 28 июня 2022
Доброго дня
Вже розпочалася другий тиждень реабілітації. Цей курс  в нас тяжкий як фінансово, так і для Анютки, так як вже півроку не були на реабілітації, їй дуже тяжко розтяжка йде, тіло болить, але гарно займається з логопедаі психологом. В п´ятницю вже додому. І будемо чекати на вересень операцію. Надходжень не було, дякую всім за добрі слова, за підтримку і допомогу!!!

https://taplink.cc/vovk240880

Монобанк 5375411406051867

+380683313844

ПОПОВНЕННЯ КАРТКИ ПРИВАТБАНКА
4149 4991 2125 9665 Вовкодав М.Є

PayPal
vovkodav80@ukr.net Мария Мария
автор mfria 21 июля 2022
Доброго дня, друзі!!💙💙💙
Зараз дуже тяжкий час у всіх, але особливі дітки залишаються особливими і потребують постійної вашої підтримки!!!
Терміново, терміново!!!! будь ласка збір на ходунці для Анютки, забронювала на три дні, у Анютки прогресує сколіоз, їй вже тяжко сидіти, стояти, не те що ходити, але ми повинні зберегти навички, які вже здобули , тому прошу максимальный репост, лайки, допомогу і підтримку. Чому саме ці? Ходунки Mustang підходять для щоденного використання для дітей з відсутністю балансу та порушеннями рухової функції, поганим балансом або просто потребують підтримки під час ходьби. Правильне злегка нахилене вперед становище дитини в ходунках спонукає його до ходьби та активної участі у повсякденному житті. Розмір наш, Ще й така ціна, це не дорого для таких ходунців. Допоможіть Анюткі полегшити життя!!!
Сума до збору 16900грн.!!!.
Зібрали 1300грн.
Я дуже прошу всіх долучитися 5,10, 50 грн., і це реально. Я сама не зможу за три дні зібрати таку суму тому ми звернулися за допомогою до групи Хто, якщо не Ми? Допомога дітям України з інвалідністю 🇺🇦 , дякуємо за постійну підтримку і допомогу, але зараз в групі також багато прохань і суми не маленькі, тому прошу ВСІХ ОБ´ЄДНАТИСЬ і разом полегшити життя Анютки 💞💞💞Монобанк 5375411406051867
+380683313844
ПОПОВНЕННЯ КАРТИ ПРИВАТБАНКА
4149 4991 2125 9665 Вовкодав М.Є
PayPal
vovkodav80@ukr.net Мария Мария
автор mfria 17 августа 2022
Здравствуйте.
Я вся в слезах от радости, наконец-то, мы сегодня получили нашу мечту, мы так долго ходунки смотрели и искали, то цена заоблачная, то размер маленький, а тут просто случайно повезло. Ходунки действительно очень удобные и хорошие для Анютки.
Я очень очень от чистого сердца всем благодарна за ходунки, Яночке и всей группе, что собрали такую сумму за пару дней, вы даже не представляете, как облегчили нам наши будни, теперь я могу что-то делать, Анютка может со мной быть и стоять, на беговой дорожке можем заниматься сами. И еще ходунки будут нам служить как вертикализатор. Спасибо тысячу раз!!Отдельное спасибо нашим постоянным помощникам!!!Спасибо!!!
Видео наших занятий с Анюткой!!!
https://youtube.com/shorts/IvMX9CUht3g?feature=sha...
автор mfria 06 сентября 2022
Доброго дня,  ми вчора були на консультації у лікарів в Києві, все проти нас йде😪😪, уже рік як ми не можемо зробити операцію, то збирали кошти, то війна розпочалась , і знов в нас перепони(((....У Ані збільшився кут нахилу з 54 на 77, на жаль результати не втішні нашої поїздки. Там де  наші лікарі оперували, тепер зробили військовий госпіталь, тепер їм в Києві немає де оперувати. В м. Стрій Львівська обл.   вони оперують сколіоз, але не тяжкий, Анюткин випадок тяжкий, їй як мінімум треба дитяча реанімація, і найкращі лікарі, дуже тяжко оперувати без потрібних умов. Тому або чекати кінець  війни, але в нас немає часу чекати, і ми не знаємо коли закінчиться. Або чекати ще , лікар сказав щось придумає, можливо знайде підходящу лікарню, зателефонувати йому через місяць. Я вже всі надії відпустила. Я вже думаю можливо іншого лікаря з Охмадита, але ці Курільці найкращі , що робити я не знаю((((Чим більше часу тим гірше у Анютки стан!
-1800грн.робили ренген, оновили
- 1500грн.дорога автомобіль
 Реквізити допомоги
‌+380683313844
ПРИВАТ БАНК  4149 4991 2125 9665
‌Вовкодав М. Є.
Pay Pal vovkodav80@ukr.net
автор mfria 01 октября 2022
Доброго дня, 10.10 ми їдимо на госпіталізацію в Охмадит, нас беруть на операцію. Перший тиждень до обстеження, одну частину аналізів здаємо вдома, другу в лікарні, лікар ще хоче мрт зробити всього тіла і голови.
Я так цього чекала, але тепер так тривожно, хвилююсь, але надіюсь і вірю що все буде добре🙏🙏🙏
Монобанк 5375411406051867
+380683313844
ПОПОВНЕННЯ КАРТИ ПРИВАТБАНКА
4149 4991 2125 9665 Вовкодав М.Є
PayPal
vovkodav80@ukr.net Мария Мария
+200грн. Катерина, дякуємо від щирого серця
+700грн.Дарина, дякуємо, якраз купили 3 подушки після операції Анютка на них буде лежати і памперси.
автор mfria 17 октября 2022
Доброго ранку, хоча сьогодні не доброго, на жаль. Ми зараз в Охмадит, і наш ранок розпочався зарано з сирени, з різних звуків, ще і в коридорі, вискочили в піжамах, потім Анютку одягала в коридорі, холодно в відділенні. В нас сьогодні ще повинно бути мрт в 12.00 під наркозом. Анютка без сніданку, пити і їсти не можна. Ось такі в нас невтішні новини. Тривога вже триває 2 години, і коли вона закінчиться невідомо....
Монобанк 5375411406051867
+380683313844
ПОПОВНЕННЯ КАРТИ ПРИВАТБАНКА
4149 4991 2125 9665 Вовкодав М.Є
PayPal
vovkodav80@ukr.net Мария
автор mfria 23 октября 2022
Доброго дня, наші друзі, ми в лікарні Охмадит, все обстеження ми пройшли, на завтра нас планували брати на операцію, але на жаль фонд не встиг проплатити, і нас перенесли на невизначений термін 😥, ось такі в нас новини невтішні
Дякуємо всім хто за нас хвилюється, підтримує і допомогає
автор mfria 23 октября 2022
Монобанк 5375411406051867
+380683313844
ПОПОВНЕННЯ КАРТИ ПРИВАТБАНКА
4149 4991 2125 9665 Вовкодав М.Є
PayPal
vovkodav80@ukr.net Мария
https://taplink.cc/vovk240880
наталья-6ebc 23 октября 2022
Доброго дня! Анюткі добрих помічників!
автор mfria 25 октября 2022
Монобанк 5375411406051867
+380683313844
ПОПОВНЕННЯ КАРТИ ПРИВАТБАНКА
4149 4991 2125 9665 Вовкодав М.Є
PayPal
vovkodav80@ukr.net Мария
https://taplink.cc/vovk240880
наталья-6ebc 26 октября 2022
Анюткі добрих помічників!
автор mfria 31 октября 2022
Доброго дня, я вже не писала ці дні, адже в нас кожна година змінювалася, я вже боялась щось писати, завжди якісь перепони, зміни. Сьогодні в 13.00 Анютку забрали в операційну, але ні, нажаль а може не нажаль не сколіоз, при обстеженні в Анютки виявили грижу стравоходу, взяли оперувати, це дуже тяжка операція, адже крім грижі там ще є деякі нюанси, лікарі взагалі здивовані як вона так вільно їла не подрібнену їжу, рвоти не було, якби її взяли на операційний стіл зі сколіозом, то не відомо щоб б було. Анютку будуть переводити на гастростому, взагалі не уявляю як я її буду годувати до сліз, моя дівчинка життєрадісна.....якщо все буде добре то на пару тижнів, дальше час покаже...Молю, благаю щоб все пройшло добре. Я прошу вибачення, хвилююся, пишу не думаючи. Це вперше в Ані операція взагалі в її житті, прошу всіх віруючим помолотися за мою донечку!!!!

Монобанк 5375411406051867
+380683313844
ПОПОВНЕННЯ КАРТИ ПРИВАТБАНКА
4149 4991 2125 9665 Вовкодав М.Є
PayPal
vovkodav80@ukr.net Мария
https://taplink.cc/vovk240880
автор mfria 03 ноября 2022
Доброго вечора, я вже сьогодні відійшла, а то вчора була істерика, вчора нас перевели з реанімації в торакальном відділення. Все під контролем, кожні три години все міряти, записувати, постійно підкормлювати, все по часу, харчуємося через трубочкк дл кишечник два тижні, потім дальше будуть дитивитися, але до попереднього життя ми не скоро повернимося.
На жаль те безкоштовне харчування, яке було в відділенні нам не підходить, воно для неї малокалорійне, тому нам сказали придбати ресурс жуніор. Анютка боєць , почуває вже краще з першим днем, вже більш активна, очинятами дивиться
Дякуємо всім за підтримку і допомогу, мені дуже тяжко, вперше моя дівчинка така безпомічна, аж до сліз , але ми справимся.
Монобанк 5375411406051867
+380683313844
ПОПОВНЕННЯ КАРТИ ПРИВАТБАНКА
4149 4991 2125 9665 Вовкодав М.Є
PayPal
vovkodav80@ukr.net Мария
https://taplink.cc/vovk240880
автор mfria 05 ноября 2022
Доброго ранку, сьогодні Анютка почувається краще, одну нам баночку суміші подарували, дві замовила на на 911., вже дозволили на перевертатися на бока, з подушками полусидя.Вже трішки веселіше, я дуже вдячна Богу який дає такі сили для моєї донечки, всім дякую за добрі слова, за підтримку, за допомогу.Аня молодець все терпить, ще й намагається посміхатися)Вона для мене великий герой, дорослий ще не так тримається як вона. Так і годуємося через кишковий зонд по годинах, навіть і вночі. Що в понеділок буде ще ніхто нічого не говорив, тай й не хочу наперед забігати.
автор mfria 05 ноября 2022
Монобанк 5375411406051867
+380683313844
ПОПОВНЕННЯ КАРТИ ПРИВАТБАНКА
4149 4991 2125 9665 Вовкодав М.Є
PayPal
vovkodav80@ukr.net Мария
https://taplink.cc/vovk240880
автор mfria 08 ноября 2022
Доброго вечора, наші друзі. Вже 8 день як після операції, нам вже дозволили сидіти, але 15 хв, ми даже встигли коси заплести , а також вже по 20мл.води в шлунковий зонд, але харчуємося ще через кишковий зонд. Анютка краще себе почуває, ще капають антибіотики і препарат для шлунку. Суміші йде багато, одна банка на добу. Але з кожного по ниточці і ми їмо))).Окрема подяка групі Ретта, дівчатка з таким діагнозом як Анютка. Ще одна летить подяка мамі, яка з нами поділилася 2 баночками суміші, дякуємо всім хто приймає участь в житті Анічки. Без вас ми б не впоралися б.

Монобанк 5375411406051867
+380683313844
ПОПОВНЕННЯ КАРТИ ПРИВАТБАНКА
4149 4991 2125 9665 Вовкодав М.Є
PayPal
vovkodav80@ukr.net Мария
https://taplink.cc/vovk240880
автор mfria 25 ноября 2022
Доброго дня, поки з´явилося світло, швидко напишу новини про Анютку, всі запитують, а часу і світла не достатньо.Дякуємо всім за підтримку і допомогу, хто цікавиться Анюткою, її здоров´я, нам потрібна ваша підтримку, щиро дякуємо!
Ми вже вдома, але потрапили в дуже тяжкий час, тяжко нам без світла, води і тепла( працює від світла отоплення), ходимо до пункту незламності, вночі спимо одягнені і з двома ковдрами всі разом, знаю зараз всім нелегко, тому тримаймося, йдемо до перемоги. Анютка почуває добре, були деякі проблеми з гастростомою, але все обійшлося, не можу ніяк подружитися з гастростомою. Ми зараз ще спеціальном харчуванні і мілупа кашки, через декілька днів дозволили суп і картоплю збивати блендером, але ще не знаю як будимо. На січень нам знову на госпіталізацію в Охмадит, в травматологію на операцію і в таракальне відділення на обстеження.

https://taplink.cc/vovk240880

Монобанк 5375411406051867

+380683313844

ПОПОВНЕННЯ КАРТИ ПРИВАТБАНКА
4149 4991 2125 9665 Вовкодав М.Є

PayPal
vovkodav81@ukr.net
автор mfria 13 декабря 2022
Доброго дня, пишу по можливості, коли є світло, сьогодні їздили до лікаря і змінили гастростому на кращу і зручніше, дуже задоволена. Анютка почуває себе добре, вже знову в ортазах стоїмо на вертикализаторі, їмо вже через рот, але потрібнену ще їжу і через трубку спец.харчування і вода. На даний час потреба в памперсах, спец.харчування ресурс джуниор, мілупа кашки, а також витрати йдуть на бетадін, стерильні салфетки, мазь, травки ромашка і льон, фенхель. Спец.харчування і памперси купляю з рук інших мам, так дешевше. 9 січня знову госпіталізація в Охмадит в травматологію, на операцію, надіюсь що на цей раз вже перешкод не буде.
Дякуємо від щирого серця Вікторії і Катерині, наша постійна підтримка, щиро вдячні.

https://taplink.cc/vovk240880

Монобанк 5375411406051867

+380683313844

ПОПОВНЕННЯ КАРТИ ПРИВАТБАНКА
4149 4991 2125 9665 Вовкодав М.Є

PayPal
vovkodav81@ukr.net
автор mfria 26 декабря 2022
Доброго дня, на 09.01.2023р. нам на госпіталізацію в Охмадит на операцію хребта сколіоз, але нам потрібно здати аналізи, узі, екг, на це потрібно біля 4 тис.грн., у нас є 1200грн., ще потрібно 2800грн., допоможіть! Можливо хтось хоче привітати Анютку з Новим роким і поповнити картку, будемо дуже вдячні.Анютка почуває добре, але з гастростомою тяжко, потрібно постійний догляд, перев´язки, буває грануляції, почервоніння. Їмо і п´ємо через рот і гастростому, вагу набирала+1кг. На днях нам прислали гуманітарну допомогу багато шприців, перев´зувальний матеріал, батадін і хлоргекседин, щиро вдячні за допомогу і підтримку.

https://taplink.cc/vovk240880

Монобанк 5375411406051867

+380683313844

ПОПОВНЕННЯ КАРТИ ПРИВАТБАНКА
4149 4991 2125 9665 Вовкодав М.Є

PayPal
vovkodav81@ukr.net
автор mfria 31 декабря 2022
Доброго дня, дякуємо всім за привітання Анютку, ми зібрали необхідну суму для проходження аналізів, вже 3 січня їдимо здавати, щиро вдячні всім хто був з нами і підтримував нас напротязі року, дарував надію на краще і полегшував Анюткі життя. Для нас це дуже важливо, і без Вас, наші друзі, в мене вже б давно опустилися б руки, але завдяки вам я продовжую боротися за життя моєї донечки.
Новий рік - нова сторінка життя. Так нехай на ній не буде порожнього місця, нехай вона заповниться безліччю фарб, яскравих подій і пригод. В цьому році всі бажають одне- це ПЕРЕМОГА!!!Нехай в новому році буде перемога. Насолоджуйтесь кожною миттю вашого життя, будьте з коханими, оточуйте себе і своїх близьких теплом і турботою, зігрівайте їх своєю любов´ю, а вони у відповідь зігріють вас. Дякуємо всім!!!

https://taplink.cc/vovk240880

Монобанк 5375411406051867

+380683313844

ПОПОВНЕННЯ КАРТИ ПРИВАТБАНКА
4149 4991 2125 9665 Вовкодав М.Є

PayPal
vovkodav81@ukr.net
автор mfria 10 января 2023
Доброго дня, ми вже в Охмадит, завтра обстеження, знову гастроскопію, вже був невролог і приписав ще омега, агвантар, мідокалм, готуємося до операції. Дякуємо всім за підтримку і допомогу, допомогли нам здати аналізи, ще й на дорогу залишилося)

https://taplink.cc/vovk240880

Монобанк 5375411406051867

+380683313844

ПОПОВНЕННЯ КАРТИ ПРИВАТБАНКА
4149 4991 2125 9665 Вовкодав М.Є

PayPal
vovkodav81@ukr.net
автор mfria 18 января 2023
Доброго дня, Анютка вже пройшла обстеження, гастроскопію, бронхоскопію, зробили під наркозом комп´ютерну томографію хребта, трішки слизиста на легенях набрякла, прописали інгаляції, а також підготовка шлунка призначили домрид, алмагель, кваматель. Анютка почуває себе добре, але новини в нас не втішні,аж плакати хочется, всі обстеження все вже добре, але...на цьому тижні нас ще не беруть оперувати, професор сказав, що з понеділка будуть збирати консиліум і вирішувати що з нами робити, дуже тяжкий випадок.
https://taplink.cc/vovk240880

Монобанк 5375411406051867

+380683313844

ПОПОВНЕННЯ КАРТИ ПРИВАТБАНКА
4149 4991 2125 9665 Вовкодав М.Є

PayPal
vovkodav81@ukr.net
автор mfria 25 января 2023
Доброго ранку друзі, вчора Анютка нарешті прооперували на спинці сколіоз, на жаль в мене вчора ні сил ні бажання не було писати, тому зранку ділюся з вами радісною новиною, з вчорашнього вечора Аня в реанімація, я вчора до неї ходила в реанімацію, вона великий боєць, молодец, операція пройшла добре, тепер як після неї буде....дуже тяжко і болячи, але ми все витримаємо маємо!!!
Дякуємо всім за підтримку і допомогу, нам потрібна ваша підтримка, навіть слово це велика підтримка і допомога, ви навіть самі не уявляєте що ви для нас робите@@@ буду ще писати і розповідати

https://taplink.cc/vovk240880

Монобанк 5375411406051867

+380683313844

ПОПОВНЕННЯ КАРТИ ПРИВАТБАНКА
4149 4991 2125 9665 Вовкодав М.Є

PayPal
vovkodav81@ukr.net
наталья-6ebc 25 января 2023
Доброго дня! Чудова новина, нехай Господь оберігає Анютку! Одужуйте.
автор mfria 27 января 2023
Добого ранку,у нас пішло ускладнення, так як мене ще сьогодні не впустили до реанімації до Анютки, тому є час напишу трішки вам, на даний час в Анютки стан тяжкий стабільний, в чому проблема? В правому легені, коли зробили операцію воно розправилося, і коли воно було скручене десь там колись залишилось після давньої хвороби мокротиння, і тепер коли легеня розпрямилася це мокротиння пішло гуляти по бронхах і розвиватися мікроби( вибачте розповідаю по народному, так як мені розповіли, щоб я зрозуміла) , таке буває, ліва легеня чиста, все добре. Їй капають дуже багато препаратів, антибіотиків, морфін, сонують, вона зараз на ШВЛ, так як права легеня ще не працює як потрібно, щодо спинки питань поки що немає, рівно гарно лежить.
Анютка молодец боєць, ми з нею довго шли до цієї мети
, то ми дойдемо і до фініша з вашою допомогою!!!
Дякуємо всім за фінансову і моральну підтримку!!

https://taplink.cc/vovk240880

Монобанк 5375411406051867

+380683313844

ПОПОВНЕННЯ КАРТИ ПРИВАТБАНКА
4149 4991 2125 9665 Вовкодав М.Є

PayPal
vovkodav81@ukr.net
наталья-6ebc 27 января 2023
Тримайтеся, все буде добре. Щедрих помічників у цю тему!