25 мая 2019

Вступ до ВНЗ після коледжу за неспорідненою спеціальністю

Чи можна вступити до ВНЗ на базі коледжу, якщо я навчалась зовсім за іншою спеціальністю? Чи потрібно знову складати ЗНО? Допоможіть, будь ласка.
Фрекен бок 25 мая 2019
ЗНО обов´язково
Точный сантиметр 25 мая 2019
тобто ’знову’? Коли складали ЗНО? Якщо за давністю підходить, то можна не складати
Точный сантиметр 25 мая 2019
ступінь бакалавру не отримали? тоді лише за заг.правилами на 1 курс
автор Olenka671 25 мая 2019
Ответ дляТочный сантиметр
тобто ’знову’? Коли складали ЗНО? Якщо за давністю підходить, то можна не складати
Складала в коледжі після другого курсу, але предмети взагалі не підходять для вступу на філологію.
Точный сантиметр 25 мая 2019
Ответ дляOlenka671
Складала в коледжі після другого курсу, але предмети взагалі не підходять для вступу на філологію.
ви склали всі три ЗНО??? ого
звичайно, здавати ЗНО наступного року
САМ_ТАКОЙ 25 мая 2019
Ответ дляOlenka671
Складала в коледжі після другого курсу, але предмети взагалі не підходять для вступу на філологію.
Посмотрите в правилах приема. В некоторые ВУЗы в этом году берут еще и без ВНО, по экзаменам, которые нужно у них сдать.
Точный сантиметр 25 мая 2019
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Посмотрите в правилах приема. В некоторые ВУЗы в этом году берут еще и без ВНО, по экзаменам, которые нужно у них сдать.
є таке, але там на платне+то не зовсім до ВУЗу вступают. ВЗнають лише тоді, коли контракт підписують))).
Ви хоч один назвіть, де без ЗНО на філфак
Точный сантиметр 25 мая 2019
без ЗНО вступ на мол.спеціаліста, потім ’перевод’ на бакалаврат. Але в магістратуру потім нове зно
САМ_ТАКОЙ 25 мая 2019
Ответ дляТочный сантиметр
є таке, але там на платне+то не зовсім до ВУЗу вступают. ВЗнають лише тоді, коли контракт підписують))).
Ви хоч один назвіть, де без ЗНО на філфак
Сам себе Петросян 25 мая 2019
У нас ВУЗ берет на бакалавра на основе младшего срециалиста по неспоридненй специальности. Надо сдать экзамен по специальности и собеседование. Но это не филология.
Точный сантиметр 25 мая 2019
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
’за рішенням Приймальної комісії Київського національного університету імені Тараса Шевченка мають право складати вступні випробування’. Це не 100%, а лише за рішенням й десь є прописані умови отримання ствердження. Хоча хай спробує автор. Якщо вона не знайшла сама цього, то чи треба їй такий вуз рейтинговий
Точный сантиметр 25 мая 2019
Особи, які в 2019 році не брали участь в основній чи додатковій сесіях
зовнішнього незалежного оцінювання з певного(их) навчального(их)
предмета(ів) через наявність захворювання або патологічного стану,
зазначеного в Переліку захворювань та патологічних станів, що можуть бути
перешкодою для проходження зовнішнього незалежного оцінювання,
затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства
охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900,
зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2016 року за
Освітній ступінь бакалавра
№1707/29837 (за умови подання до приймальної комісії закладу вищої освіти
одного з документів, зазначених у підпункті 1 пункту 2 наказу Міністерства
освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня
2016 року № 1027/900 ’Деякі питання участі в зовнішньому незалежному
оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або
патологічні стани, інвалідність’, зареєстрованого в Міністерстві юстиції
України 27 грудня 2016 року за № 1707/29837, або копії такого документа);
8. Особи, звільнені з військової служби (у тому числі демобілізовані)
починаючи з 01 грудня 2018 року включно;
Точный сантиметр 25 мая 2019
ось ці катергорії, у правилах вступу за вашим посиланням зазначено.
А так було б круто. ЗНО не склав , то можна заплатити за той конкурс й пройти на рейтингову спеціальність поза основним конкурсом (за ЗНО, де все прозоро)
САМ_ТАКОЙ 25 мая 2019
Ответ дляТочный сантиметр
Особи, які в 2019 році не брали участь в основній чи додатковій сесіях
зовнішнього незалежного оцінювання з певного(их) навчального(их)
предмета(ів) через наявність захворювання або патологічного стану,
зазначеного в Переліку захворювань та патологічних станів, що можуть бути
перешкодою для проходження зовнішнього незалежного оцінювання,
затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства
охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900,
зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2016 року за
Освітній ступінь бакалавра
№1707/29837 (за умови подання до приймальної комісії закладу вищої освіти
одного з документів, зазначених у підпункті 1 пункту 2 наказу Міністерства
освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня
2016 року № 1027/900 ’Деякі питання участі в зовнішньому незалежному
оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або
патологічні стани, інвалідність’, зареєстрованого в Міністерстві юстиції
України 27 грудня 2016 року за № 1707/29837, або копії такого документа);
8. Особи, звільнені з військової служби (у тому числі демобілізовані)
починаючи з 01 грудня 2018 року включно;
Это вы скопировали п7 дод.2.5 Правил приема. http://philology.knu.ua/node/692 - тут говорят только о 1-3,4,5 пунктах.
САМ_ТАКОЙ 25 мая 2019
Автор, так как информация на сайте Кимо говорит, что можно поступать без ЗНО, а в на сайте института филологии более конкретно написано, кому позволено это делать. Лучше позвоните и узнайте. Это именно в университете Шевченко. Но ведь не единственный, ищите телефоны и планомерно обзванивайте.
автор Olenka671 25 мая 2019
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Автор, так как информация на сайте Кимо говорит, что можно поступать без ЗНО, а в на сайте института филологии более конкретно написано, кому позволено это делать. Лучше позвоните и узнайте. Это именно в университете Шевченко. Но ведь не единственный, ищите телефоны и планомерно обзванивайте.
Спасибо Вам)