13 июня 2019

Нема з ким піти на роди. І взагалі накрило (

Так сумно до сліз. Рідко коли накриває, але останнім часом частіше.
Маю синочка з важким діагнозом (генетична хвороба), треба щопівроку проходити лікування в стаціонарі. Завагітніла вдруге. Ми з чоловіком зраділи, сподіваючись що друга дитинка народиться здоровою. Пройшли пренатальну діагностику, на жаль діагноз знову підтверджують. На пізній аборт так і не наважилася. І от підходить термін народжувати, а старшого знову треба лікувати - вже втретє за цей рік. Не можу лягти з ним лікарню, буде лягати чоловік. Це в іншому місті. І тут мене накрило від усього цього.
Та гостро відчуваю потребу в своїх близьких і просто реву. Може нагнітаю. Треба погляд з боку.
показать весь текст
Та никада в жизни 13 июня 2019
Ответ дляЖелезный коготь
це складно пояснити. з самого початку ми себе так і налаштовували - якщо діагноз підтвердиться - будемо переривати вагітність. але діагноз прийшов пізно, за медичними показами вакуумний аборт робити вже не можна було. мене тоді теж накрило серйозно.
і я себе зловила на думці, що я точно не була готова до аборту. І з рештою так і не наважилася.
Это Ваш выбор. И проблема, вообще, не в том, что Вам не с кем на роды пойти.
автор Железный коготь 13 июня 2019
Ответ дляЛатвийские_Номера
Укол в спину. Малыша быстро достанутся, приложат к груди и заберут. Вас будут зашивать. Если будет кто-то с вами, ребёнка ему на грудь, если нет, просто заберут в отделение для новорожденнфх.
дякую ...
Великий сатирик 13 июня 2019
Что за болезнь у ребенка?
Вы с мужем проходили кариотипирование?
Яжемать Мне можно 13 июня 2019
Ответ дляЖелезный коготь
це складно пояснити. з самого початку ми себе так і налаштовували - якщо діагноз підтвердиться - будемо переривати вагітність. але діагноз прийшов пізно, за медичними показами вакуумний аборт робити вже не можна було. мене тоді теж накрило серйозно.
і я себе зловила на думці, що я точно не була готова до аборту. І з рештою так і не наважилася.
Автор.
Это нормально.
И надежда
И любовь к своему любому ребёнку.
Сейчас все сильно правильные стали .
Яжемать Мне можно 13 июня 2019
Ответ дляТа никада в жизни
Какая доля, какой Бог? А мозг для чего дается? А что дальше ждет этих детей? Ну, родители же не вечные, правда? Дальше что? Кто за ними будет смотреть? Ответ очевиден.
И язык повернулся .
А вы в курсе сколько болезней могут сделать из здорового человека инвалида ???
В курсе ?
Злобы сколько
Бабка в тапках 13 июня 2019
Ответ дляТа никада в жизни
Какая доля, какой Бог? А мозг для чего дается? А что дальше ждет этих детей? Ну, родители же не вечные, правда? Дальше что? Кто за ними будет смотреть? Ответ очевиден.
вы же не знаете диагноз, а наследственным генетическим может быть и отсутствие слуха например
и вы автора услышали. она не просит давать оценку ее решению
Этожзвяздаяегообожаю 13 июня 2019
Автор, тримайтесь. Думайте про хороше, головне що дитина з татом, а не з чужими людьми, лікарі зроблять все можливе, а після - медсестри допоможуть. Самі не будете 100%
Зараз є спец супровід на пологах Доула. Жінка яка допомагає. Правда, це не дешево але як варіант.
автор Железный коготь 13 июня 2019
Ответ дляВеликий сатирик
Что за болезнь у ребенка?
Вы с мужем проходили кариотипирование?
це не зовсім каріотипування, але процедура подібна. забір матеріалу з ворсин хоріона, а потім генетичне дослідження клітин.
Яжемать Мне можно 13 июня 2019
Ответ дляБабка в тапках
вы же не знаете диагноз, а наследственным генетическим может быть и отсутствие слуха например
и вы автора услышали. она не просит давать оценку ее решению
+++++++
sladkoejkina 13 июня 2019
Сил Вам. Мне понравился вариант, чтоб мама подменила мужа в больнице на день родов.
А тем, кто пишет: почему не сделала аборт и тд- НЕ ВАШЕ ДЕЛО. Не добивайте автора. Не можете поддержать- закройте просто рот
Этожзвяздаяегообожаю 13 июня 2019
Ответ длямульти1
Простите конечно, НУ ПОЧЕМУ вы не сделали аборт второй раз, зная диагноз?
Не нагнетайте, не сделала...сейчас проблема не в аборте
Тоскующая 13 июня 2019
Держитесь. Раз сделали такой выбор, значит вы сильный человек) справитесь. Буду с вами молиться, чтоб роды прошли легко,а ребёночек родился здоровым . Чудеса случаются, если в них верить.
ЛеньГуглить_правда 13 июня 2019
Ответ дляЖелезный коготь
це не зовсім каріотипування, але процедура подібна. забір матеріалу з ворсин хоріона, а потім генетичне дослідження клітин.
Автор,сил вам и терпения. . Я вас очень понимаю. У самой сын с особенностями. Всё будет хорошо. Легких родов
sladkoejkina 13 июня 2019
Автор, давайте я с вами пойду на роды. Я акушерка, пока в декрете. Пишите в личку где живёте, если захотите
Рву и мечу 13 июня 2019
с вами будет доктор, акушерка- уже вы не одна. Насчет остального- сил вам.
Зубачистка 13 июня 2019
Разве вам в родах только помощь нужна? Во всем по жизни. Вы сейчас это остро осознали.
Я не осуждаю ни в коем случае, тем более, уже поздно это обсуждать. Но сколько нужно сил моральных и финансов. И где найти помощь и силы?
Не знаю зачем я это пишу. Искренне хочется поддержать вас. Но вы не расстраивайтесь, как говорится, наперед, решайте проблемы по мере их поступления.
автор Железный коготь 13 июня 2019
закриваю тему, мушу бігти у справах.
Дякую тим, хто підтримав! вже беру себе в руки :)
NatalieShostja 13 июня 2019
Девочки, не нужно осуждать. Автору и без вас плохо. И это немного не та тема, где нужно менять я белизной своего пальто.
Нужно хоть иногда иметь чувство такта. Это во первых. А во вторых, в условиях нынешней экологии от такого никто не застрахован. И ещё не ясно, как вы помтупите
Copy-Paste 13 июня 2019
Не закрывайте тему, если вы напишите город, тут и найдутся , с кем пойти и не тошько на роды
Тоскующая 13 июня 2019
Ответ дляsladkoejkina
Автор, давайте я с вами пойду на роды. Я акушерка, пока в декрете. Пишите в личку где живёте, если захотите
Тоже хотела предложить. Если в Киеве. Хоть побежать в аптеку, водичку купить. Правда потом подумала, может это не этично предлагать). Но, хочется поддержать автора)
Домашка 13 июня 2019
Ответ дляЖелезный коготь
я себе теж на це налаштовую. одне що в мене швидше за все буде кесарський... не знаю як зараз це відбувається
тем более, если кесарево, то зачем там зрители? Да и на ЕР они ни к чему... Сделают анестезию, поговорят с вами и через полчаса ребеночка выдадут вам, пока будете умиляться и радоваться, вас зашьют...
Менее Более 13 июня 2019
Авторе, в мене було 3 кесарських. З досвіду , заспокрйтесь. Адже: до КС вам треба домовитись з лікарем, закупити необх . ліки по списку, чоловік не треба. Зранку операція, я була і без мами і без чоловіка, вме норм. Потім після опер. доба в реанімації, візьміть з собою негазованої води і весь час пийте через шланжик .Маля в цей час в дит. відділенні, медсестричка приносить вам в реанімацію на годування. Я старалась настроюватись на позитив,і якнайшвидше умотати з роддому. Тому, ще в реанімації я вставала до умивальника, навіть брала малих на руки. Це правильно і корисно, профілактика спайок. Чоловік мій приперся аж того дня, коли я пішла в післяродове відділення, привіз мені продукти, їжу, гроші. Того що народжувала в обл.центрі, а ми з області. Привіз і допобачення, не до нього було , і йому до дітей і на роботу. Тобто, вам би допомогу подруги чи сестри було б достатньо. Ну а емоційна сторона справи- тримайтес, моліться, заспокойтесь, сплануйте собі все. Зараз вам не час розкисати .
ША все! я пришла 13 июня 2019
Біля Вас буде маленька рідна людина. Дасть Бог все буде добре, лише вірте.